DHL Extraliga juniorů

Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec

2:1

po prodl. (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)

05.01.2019, 12:30 • Svijanská Aréna, Liberec • O pořadí v play-off • Vladimír Vykoukal

Konec zápasu. (14:40:13)

61:18

Liberec právě vstřelil branku!
Adam Klapka zavezl kotouč do pásma, přihrál ho DAVIDU AUBRECHTOVI , jehož první střelu ještě Švančara chytil, na dorážku stejného hráče už ale nestačil. Asistence: Klapka, Šeliga.

60:11

Žemba už se zvedá a hra pokračuje.

60:10

Tygři vyhráli úvodní buly, vzápětí je ale hra přerušena, protože Žemba zůstává ležet na ledě.

60:01

Je za námi třetí část hry, ve které se hostům podařilo díky gólu Michálka vyrovnat. Zápas se tedy rozhodne v prodloužení.

60:00

59:50

Puk je za brankou Čajana a vypadá to, že v základní hrací době už branka nepadne.

59:17

Hra se odehrává ve středním pásmu, Tygrům se nedaří dostat se do útočné třetiny.

58:39

Tygrům se nepovedl přechod přes modrou čáru, píská se ofsajd.

57:50

Rovnou z trestné lavice se dostal do slibné šance Charvát, osamocen před brankou však přihrávku nezpracoval.

57:39

56:50

Oceláři si vypracovali velký tlak, který vyvrcholil střelou Matěje z mezikruží, Čajan ale dobře zasáhl.

56:00

Krzák dvakrát střílel od modré čáry, Čajan měl zakrytý výhled, naštěstí pro něj ale v obou případech kotouč minul branku.

55:39

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Charvát – 2 min., nedovolené bránění).

54:59

Na druhé straně střílel dvakrát nebezpečně aktivní Klapka, Švančara však skvělými zákroky drží vyrovnaný stav.

53:53

Oceláři se dostali do přečíslení 2 na 1, Matěj to vzal na sebe a vystřelil, Čajan proi němu ale dobře vystavil svůj levý beton.

53:15

Hostům se nepovedla rozehrávka a rozhodčí signalizuje zakázané uvolnění. K vidění je teď hodně nepřesností.

53:00

Třineckým se nepovedl přechod přes modrou čáru, píská se ofsajd.

2:1

Branky a nahrávky: 15. Žemba (Had), 62. Aubrecht (Klapka, Šeliga) – 47. Michálek (Králík)

Bílí Tygři Liberec: Čajan (Pařík) – Aubrecht, Starý, Hampl, Charvát (A), Had, Ira, Kollert – Šafařovský (C), Jansa, Křepelka, Jiruš, Nezbeda, Klapka, Liška, Cikhart, Vomáčka, Šeliga, Žemba (A).

HC Oceláři Třinec: Švančara (Ochman) – Radzienciak, Krzak (C), Šulák, Adámek, Michálek, Homola – Havránek, Králík, Krč, Tomanek, Indrst (A), Pastor, Wardas, Mikler, Raška, Plandor, Matěj, Macháček (A).

Rozhodčí: Veinfurter – Řezníček, Serbus.