Rusko – USA 1:2
*22:00, konec (SF)
Branky a nahrávky: 34. Denisenko – 16. Wahlstrom (Cockerill, Samberg), 25. Chmelevski (J. Hughes, M. Anderson)
Finsko – Švýcarsko 6:1
02:08, konec (SF)
Branky a nahrávky: 1. Ylönen (Virtanen), 3. Talvitie (Kupari, Vaakanainen), 6. Talvitie (Kupari, Heponiemi), 8. Jokiharju (Heponiemi, Puustinen), 28. Heponiemi (Tolvanen, Lundell), 35. Kupari (Kakko, Heponiemi) – 17. Kurashev (Leuenberger, Müller)
Rusko – Švýcarsko 5:2
22:08, konec (bro)
Branky a nahrávky: 5. Slepec (Ilja Morozov), 14. Šaškov (Podkolzin), 33. K. Kostin (Denisenko, Romanov), 47. Slepec, 58. Slepec – 25. Nussbaumer (Le Coultre, Sigrist), 36. Brüschweiler (Sigrist, Gross)
Liberec – Mladá Boleslav 4:1
14:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Lenc (Filippi, M. Kvapil), 35. Birner (Šmíd, Ordoš), 38. M. Kvapil (Lenc, Filippi), 50. Filippi (M. Kvapil) – 54. Šťastný
Slavia – Poruba 2011 4:5
15:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Furch (Heldák, Kubica), 31. Furch (Heldák, Kubica), 48. Štibingr (Šagát, J. Doležal), 60. Kverka (Procházka) – 1. Dufek, 13. Kanko (J. Káňa, Dufek), 22. Illéš (Matějíček, Vymazal), 36. Václavek (Illéš, Pastor), 51. Ovčačík (Slavík, Dufek)
Kladno – Havířov 3:4
16:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Machač (Jelínek, Zikmund), 22. T. Kaut (Machač, Redlich), 44. Nash (Zich, Vampola) – 15. F. Seman (R. Veselý, Kachyňa), 25. Pořízek (Gřeš), 35. Rehuš (F. Seman), 57. Haas
Přerov – Frýdek-M. 3:4
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 10. Navrátil (Pala, Goiš), 11. T. Sýkora (Krisl, Zbořil), 60. Navrátil (T. Sýkora, Pšurný) – 23. M. Kovařčík (Mikulík), 25. Adámek (M. Kovařčík, Kaukič), 59. M. Kovařčík (Rudovský, Kaukič), 64. Husák (Adámek, Christov)
Prostějov – Třebíč 2:1
17:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 37. Mikliš (Venkrbec), rozh. náj. Čáp – 56. Bilčík (Havlát, Střondala)
Kadaň – Ústí n/L 3:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 45. Maršoun, 51. Eliáš (Tupý, J. Svoboda), 56. Hajič (Wágner, Eliáš) – 22. Jeřábek (D. Merta, L. Volf), 26. Chrpa (L. Volf, Jeřábek), 32. L. Volf (Chrpa), 35. L. Volf (Jeřábek), 49. Krliš (Gottfried, Zukal), 60. D. Merta (L. Volf)
Jihlava – Vsetín 2:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 10. M. Hlinka (Werbik, Mareš), 38. Pekr (Anděl, Skořepa) – 9. Kopta (Pitule, Frolo), 15. Hryciow (Kucharczyk), 21. Slováček
Pittsburgh – Winnipeg 4:0
01:08, konec
Branky a nahrávky: 15. Määttä (M. Pettersson, Guentzel), 15. Cullen (Aston-Reese, J. Johnson), 35. Simon (Malkin), 57. Letang (Crosby, Cullen)
Detroit – Nashville 4:3
01:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 25. Athanasiou (Hronek), 34. Vanek (Cholowski), 52. Bertuzzi (Nyquist), 65. D. Larkin (Hronek) – 18. P. K. Subban (Ekholm, Grimaldi), 24. C. Smith (Ellis, Josi), 59. Johansen (Järnkrok)
Carolina – Columbus 4:2
01:38, konec
Branky a nahrávky: 6. Ferland (Aho, Williams), 7. D. Hamilton (McKegg, Mäenalanen), 27. McKegg (Pesce, B. McGinn), 60. Aho (Slavin) – 36. Bjorkstrand (Werenski, S. Jones), 37. Panarin (Duclair, R. Murray)
Dallas – Washington 2:1
02:10, po prodl.
Branky a nahrávky: 14. Seguin (Faksa, Radulov), 64. Seguin (Radulov, Hintz) – 31. Eller (Burakovsky, Orpik)
Colorado – NY Rangers 6:1
03:05, konec
Branky a nahrávky: 5. MacKinnon (Barrie, Landeskog), 7. Rantanen (MacKinnon, Barrie), 33. Landeskog (E. Johnson, Rantanen), 46. Kerfoot (Compher, E. Johnson), 48. Rantanen (Barrie, MacKinnon), 54. Graves – 50. R. Strome
Arizona – New Jersey 2:3
03:10, po s.n. (0:2)
Branky a nahrávky: 17. Garland, 30. Fischer – 2. Hischier (Palmieri), 37. Coleman (Zajac, Wood), rozh. náj. Palmieri
Anaheim – Vegas 2:3
04:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Sprong (Mahura, Henrique), 23. Rowney (H. Lindholm, Gibbons) – 7. Schmidt (Hunt, Nosek), 31. Nosek, 31. Pacioretty (Stastny, Tuch)
Ottawa – Minnesota 3:4
19:09, konec
Branky a nahrávky: 20. Duchene (Z. Smith), 29. Dzingel (B. Ryan, DeMelo), 51. Mark Stone (Ceci, Wolanin) – 21. Spurgeon (Kunin, Parise), 35. Greenway (Mikael Granlund, E. Staal), 37. Spurgeon (Coyle, Parise), 47. Parise (Kunin, Coyle)
Philadelphia – Calgary 2:3
19:10, po prodl.
Branky a nahrávky: 13. Sanheim (Weal, Provorov), 46. Konecny – 29. J. Gaudreau (Monahan, Hanifin), 56. Tkachuk (S. Bennett, Hanifin), 62. Brodie (Tkachuk)
Salzburg – Vsetín 5:3
11:00, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 12. Vogt (Hadamczik, Borzecki), 31. Zimmermann (Szuber, Hengelmüller), 42. Peterka (Maier, Harnisch), 50. Harnisch (Peterka, Menner), 60. Eliaš (Borzecki, Vogt) – 7. JIndra (Klímek, Jenáček), 40. Kožený (Vrána, Frimel), 49. Jenáček (Klímek, Ondračka), rozh. náj. Klímek
Slavia – Vítkovice 4:2
11:00, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 14. Janča (Kižlin), 29. Křenek, 46. Labuzík (Hasil), 60. Bureš, 65. Všetečka – 28. Vojtovič (Tvrdý), 58. Vojtovič (Bernovský, Ivan)
Jihlava – Havířov 1:2
12:00, po prodl. (13-24)
Branky a nahrávky: 36. Vála (Brož, Chlubna) – 48. Bochnak (Revaj, Pindel), 63. Pawliczek (Zdeněk, Bambula)
Kladno – Zlín 8:3
12:00, konec (13-24)
Branky a nahrávky: 19. Bernat, 21. Filip, 34. Hašek (Zíka), 39. Bernat (Husarik), 42. Husarik (Hašek, Bernat), 44. Filip (Flachs), 53. Hašek (Bláha, Staněk), 56. Bláha (Šmatlák) – 24. Kočica (Hefka, Hamrlík), 57. Dobiáš (Pavlas), 60. Kočica (Bachánek, Hamrlík), 61. Kočica (Luža)
Chomutov – Havlíčkův Brod 3:1
12:30, konec (13-24)
Branky a nahrávky: 23. Mežnar (Šuráň, Dospěl), 57. M. Svoboda (Vrhel, Chlán), 58. Ouřada (Gut) – 40. Nepokoj (Cachnín, Dudycha), 62. Kopic
Liberec – Třinec 2:1
12:30, po prodl. (OPO)
Branky a nahrávky: 15. Žemba (Had), 62. Aubrecht (Klapka, Šeliga) – 47. Michálek (Králík)
Žďár n/S – Olomouc 0:9
12:45, konec (13-24)
Branky a nahrávky: rozh. náj. Vašíček – 8. Handl (Štefka, Rutar), 21. Dajčar (Matiaško), 29. Kalač (Matiaško), 32. Kořenek (Rutar), 33. Rutar (Handl, Matiaško), 39. Mader (TS), 42. Mácha (Matiaško), 43. Handl (Štefka), 51. Kalač (Klesla, Dajčar)
K. Vary – Mountfield HK 2:1
13:00, po s.n. (2:1) (13-24)
Branky a nahrávky: 11. Holub (Černý), rozh. náj. Bernáth – 35. Kynčl (Marha, Do.)
Mladá Boleslav – Přerov 2:3
13:00, po s.n. (3:4) (13-24)
Branky a nahrávky: 35. Simon (Rudolph, Klikorka), 41. Klikorka (Hovorka, Simon) – 5. Pěcha (Indrák, Paťava), 48. Pohl (Paťava, Takáč), rozh. náj. Paťava
Plzeň – Sparta 4:7
13:30, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 11. Malák (Houdek, Princl), 37. Kolda (Červenka), 48. Slanina (Adamec), 57. Princl (Houdek, Slanina) – 10. Gluzman (Bláha, Pšenička), 14. Schwamberger (Prchal, Bláha), 16. Gluzman (Pšenička, Schwamberger), 19. Schwamberger (Pšenička), 20. Čech (Vitouch, Kropáček), 60. Čech (Kropáček, Prchal), 60. Pšenička (Schwamberger, Gluzman), 65. Pšenička (Čech, Gluzman)
Č. Budějovice – Kometa Brno 4:6
14:30, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 10. Novák (Krcho), 29. Čížek (Š. Masopust, Škola), 35. Masopust (Schwartz, Vaculík), 39. Řezáč (Schwartz), 62. Silný (Krcho) – 2. Kadlic (Malý), 13. Minárik (Svozil, Meluzín), 19. Krejčí (Minárik), 23. Minárik (Meluzín), 25. Meluzín (Krejčí, Minárik), 47. Svozil (Minárik)
HC Litvínov – Pardubice 4:3
16:00, po s.n. (2:1) (OPO)
Branky a nahrávky: 30. Bartoš (Baláž, Jouza), 54. Limanovský (Šarlinger, Dufek), 58. Bartoš (Dufek, Baláž) – 4. Kostka (Dubovči, Rozlílek), 40. Bucek (Kostka, Rozlílek), 51. Blažej (Kostka)
Č. Budějovice – Mladá Boleslav 1:4
11:00, konec (Nad. D)
Branky a nahrávky: 35. Cibulka (Pitel) – 10. Kredl (Ďuráč), 11. Žabka (Křepelka), 21. Sluka (Křepelka), 56. Žabka (Ďuráč), 65. Sluka (Křepelka)
Zlín – Pardubice 1:3
12:00, konec (Nad. B)
Branky a nahrávky: 25. Kráčalík (Tomeček, Čapka) – 10. Matuška (Koudelka), 19. Formánek (Matuška, Herčík), 48. Matuška (Herčík, Heimer), rozh. náj. Herčík
Kobra – Sparta 4:6
12:00, konec (Nad. C)
Branky a nahrávky: 28. Mašek (Tůma, Valenta), 32. Tůma (Bucek), 52. Rajilic, 55. Strnad (Valenta, Bucek) – 5. Krupička (Broš), 12. Mácha (Horáček), 16. Broš (Mácha, Krupička), 37. Krupička, 54. Vitouch (TS), 58. Broš (Krupička, Mácha), 64. Broš (Vitouch)
HC Litvínov – Mountfield HK 4:2
12:00, konec (Nad. A)
Branky a nahrávky: 6. Dej, 11. Vopat (Špaček, Kočárek), 17. Krocker (Brouček, Slavík), 60. Dej (Vopat) – 30. Budina, 44. Jirků (Beneš, Havlíček), 62. Budina (Slafkovský, Pelda)
Kometa Brno – Havířov 6:2
12:30, konec (Nad. B)
Branky a nahrávky: 16. Otava (Sever), 35. Brabenec (Sedláček, Harmim), 39. Kos (Brabenec, Sedláček), 39. Kos (Fajmon, Brabenec), 45. Sedláček (Brabenec, Kos), 59. Vyroubal (TS), 63. Kos (Brabenec, Fajmon) – 45. Pavlačka (Moškoř, Becher), 53. Becher (Moškoř)
Jihlava – Žďár n/S 9:2
12:45, konec (Nad. D)
Branky a nahrávky: 2. Broža (Melenovský, Matějíček), 8. Báťa (Broža, Sapík), 26. Broža, 28. Broža (Jungwirth), 32. Adam (Pigl, Melenovský), 34. Zdarsa (Port, Bulík), 38. Kravec (Adam), 40. Pavelec (Sapík), 51. Pavelec (Štorek, Bulík) – 42. Staněk (Sochor), 53. Polodna (Pelikán, Staněk), 65. Sopotnik (Polodna, Pelikán)
Třinec – Vítkovice 1:5
13:00, konec (Nad. B)
Branky a nahrávky: 14. Petrovský, 61. Przybyla (Hrůzek) – 5. Krejsa (Petr), 22. Brada, 30. Cubo (Brada, Puchala), 43. Petr (Kotásek), 46. Kotásek (Petr)
Tábor – Havlíčkův Brod 6:3
13:30, konec (Nad. D)
Branky a nahrávky: 20. Nevšímal (Janda), 30. Kundrát (Janda), 32. Nevšímal (Eremiáš, Kundrát), 36. Nevšímal (Polák), 46. Blengino (Matašovský), 49. Janda (Matašovský), 62. Cháb (Kundrát, Šťastný) – 34. Dymák (Rauš, Kozlík), 44. Kozlík (Rauš), 47. Zych (Dymák, Rauš)
Vsetín – Olomouc 8:1
13:30, konec (Nad. E)
Branky a nahrávky: 11. Babeliak (Dědek, Kunst.), 24. Kuchařík (Velikovský, Adámek), 25. Jurek (Kunst, Babeliak), 28. Babeliak (Dědek, Jurek), 33. Kunst (Babeliak, Dědek), 38. Jurek (Dědek, Babeliak), 44. Jurek (Dědek), 45. Krajčík, 65. Kunst (Babeliak) – 53. Kusák (Spurný)
Kladno – Slavia 5:1
13:40, konec (Nad. A)
Branky a nahrávky: 12. Bareš (Ticháček, Šapovaliv), 16. Alscher (Hrabík), 23. Procházka (Ticháček), 26. Alscher (Šilhavý), 28. Procházka (Hrabík), 64. Bareš – 59. Srdínko (Rulc, Altrichter)
HK MD Šumperk – Přerov 2:8
15:00, konec (Nad. E)
Branky a nahrávky: 5. Kučera (Janech, Fibigr), 29. Janech – 6. Hlávka (Juřička), 18. Jobánek (Šilhavý), 33. Štíbr (Zembol, Šilhavý), 33. Jobánek (Zembol), 36. Štíbr (Juřička, Hlávka), 40. Hradil (Brázda), 52. Juřička (Šilhavý), 57. Štíbr (Palguta), 64. Holík
Chomutov – K. Vary 4:1
16:00, konec (Nad. C)
Branky a nahrávky: 46. Kulich (Němec, Štefančík), 47. Štefančík (Spudich, Perný), 49. Döring (Perný, T. Svoboda), 50. Kalčík (Štefančík, T. Svoboda) – 28. Rymon (Houdek, Sapoušek), 61. März (Rymon)
Liberec – Plzeň 5:4
16:00, po prodl. (Nad. A)
Branky a nahrávky: 12. Rossmy (Plos, Vodlan), 13. Hujer (Masař), 41. Vodlan (Rossmy, Jenčovský), 51. Jenčovský (Rossmy), 61. Vodlan (Rossmy) – 8. Jiříček (Soukup, Kupčo), 27. Korčák (Jánský), 37. Dáňa (Kupčo), 39. Dáňa (Hauser, Soukup)
Technika Brno – Warriors Brno 2:1
16:15, po s.n. (Nad. E)
Branky a nahrávky: 20. Plevka (Růžička), rozh. náj. Groch – 42. Zelinka (Heinrich, Svoboda)
Třemošná – PZ Kladno 2:0
18:30, konec (Nad. C)
Branky a nahrávky: 2. Beníšek (Steinbrücker), 33. Steinbrücker (Lajoš, Houdek), 61. Kozlík (Holý, Bulka)
Kunlun – Vladivostok 4:3
08:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Lockhart (Squires), 18. Vitásek (Yip), 25. Shore, 53. Yip (Wolski, Shore) – 32. S. Zacharčuk (Černikov, Ugolnikov), 37. Vicharev (Glazačev, V. Butuzov), 38. Miščenko (Koňkov)
Magnitogorsk – N.Novgorod 7:3
13:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Mozjakin (N. Kuljomin, Ellison), 19. Timkin (Několenko, D. Platonov), 29. Mozjakin (N. Kuljomin), 37. N. Kuljomin (Antipin, Rasmussen), 40. Ellison (Antipin, Mozjakin), 46. Timkin (Několenko, D. Platonov), 53. Mozjakin (Běreglazov) – 15. Aljajev (Korobov), 34. Šenfeld (Calof), 53. Miele (Sabolič, Miele)
Soči – Barys 0:3
15:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Dietz (Valk, Bochenski), 27. Frattin (Bochenski, Dietz), 44. Valk (Michajlis)
Nižněkamsk – Omsk 1:2
15:30, konec
Branky a nahrávky: 17. Šiksatdarov – 11. J. Medveděv (Zernov, Širokov), 44. Fisenko (Talbot)
Spartak Moskva – Novosibirsk 7:0
15:30, konec
Branky a nahrávky: 21. Dyblenko, 21. Maxwell (D. Višněvskij, Fjodorov), 28. Leščenko (Provolněv, R. Hanzl), 36. A. Voronin (Zubov, Gončarov), 38. A. Osipov (Chochlačov, Fjodorov), 45. R. Hanzl (Karsums, Daugavinš), 59. Karsums
Řisuty – Nymburk 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 36. Vyskočil (Patyk, Kučera J.), 40. Kos (Krpata, Kolářík), 53. Náprstek (Fortelka, Řepka), 59. Kolářík (Kučera J., Kos) – 5. Kříž (Eis, Tržický), 22. Knesl (Rittig, Smejkal), 60. Smejkal (Kolouch)
Klatovy – Dvůr Králové n. L. 2:1
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 57. J. Roubal (Michel), 62. Uhlík (Rubner) – 31. Dušek (Pokorný, Panna)
Sokolov – Kolín 2:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 34. Zadražil (Kovařík, Přindiš), 48. Zadražil (Stříbrný, Přindiš) – 60. Březina (Pýcha, Zumr)
Bílina – Jablonec n/N 0:10
17:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Abrahám (Mrkvička, Plíhal), 20. Tondr L. (Bříška, Plíhal), 24. Bříška (Plíhal, Pavlů), 26. Bříška (Mrkvička), 36. Brokeš (TS), 44. Bříška (Mrkvička, Tondr), 45. Maďar (Plíhal), 47. Abrahám (Tondr, Bříška), 56. Mulač (Maďar, Brokeš), 59. Bříška (Abrahám, Plíhal)
Mostečtí Lvi – Vrchlabí 3:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Bakrlík (Böhm), 33. Bakrlík (Hrdlička), 48. Mála (Čmolík) – 7. Mrňa, 9. Hozák (Půlpán, Jirků), 18. Matějček, 35. Bláha (Matějček, Chalupa)
Kobra – Letňany 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Nestrašil (Šteiner), 29. Kasík (Antočík) – 45. Kohút (Barbora, Beran)
Děčín – Trutnov 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 36. Bárdoš (Kuchynka, Mareš), 49. Zajan (Balcar) – 33. Vácha (Semorád, Svoboda), 35. Chytráček (Tatar, Janoušek), 46. Svoboda (Vacek, Poul)
Mor. Budějovice – SHK Hodonín 6:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Ferda (Kadela), 6. Horký (Rytnauer), 11. Horký (Rytnauer), 15. Kadela (Matějka), 38. Ferda (Kabelka, Lupač), 59. Heinrich (Kabelka) – 12. Růžička (Mikéska), 16. Fisterle (Matula, Růžička), 32. Hložánek (Franek)
Pelhřimov – Val. Meziříčí 0:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Žák (Hořanský), 28. Dvořák (Vaněk, Seidler), 37. Brunec (Dvořák, Holiš), 39. Hořanský (Seidler, Weintritt), 41. Dvořák (Vaněk, Seidler), 47. Pořický (Brunec)
Havlíčkův Brod – Šumperk 2:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Milfait (Voříšek, Matušík), 60. Voříšek (Semrád, Matušík) – 7. Drtil (Sedlák, Antonov), 10. Vorobjev (Čuřík), 21. Sedlák (Čuřík)
Žďár n/S – Orlová 9:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Krupka (Kolda, Kuřítko), 8. Čermák (Kuřítko, Hort), 21. Wasserbauer (Pleva, Bureš), 25. Čermák (Wasserbauer, Lojek), 39. Kuřítko (Jícha, Kadlec), 41. Bureš (Jícha, Wasserbauer), 47. Kunstmüller (Stehlík, Kadlec), 52. Kovářů (Kuřítko, Wasserbauer), 58. Čermák (Kuřítko, Peslar) – 38. Kovařík (Kropka)
Písek – Kopřivnice 2:8
17:30, konec
Branky a nahrávky: 22. Koupal (Marcilis, Tintěra), 52. Bílek (Hučko, Polata) – 7. Sluštík (Marek, Červenka), 20. Kofroň (Mach, Grebauer), 25. Tomášek (Mach, Gebauer), 28. Sluštík (Červenka), 31. Mach (Stříž, Tomášek), 32. Bail (Kofroň, Marek), 36. Gebauer, 54. Mach (Tomášek, Stříž.)
Tábor – Opava 2:1
18:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 2. Havran (Adam), rozh. náj. Dančišin – 3. Rousek (Jaroš)
David Servis – Nový Jičín 5:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Doktor (Bárta), 15. Sumerauer (Bárta, Procházka), 28. Doktor (Svoboda), 44. Ji. Bárta (Dudáček, L. Kříž), 56. Ferebauer (Ja. Bárta, Šulčík) – 11. Zedník (Pecha, Poruba), 29. Palička (Pecha, Kafka), 31. Málek (Metelka), 56. Palička (Poruba, Kafka)
Česko – Finsko 3:6
16:30, konec (Sk. D)
Branky a nahrávky: 7. Czerlinski (Moček, Nedorost), 24. Mrázek (Král, Ťoupal), 36. Nedorost – 2. Männikkö (Tuominen, Uusikartano), 17. Mäkiaho (Laurila, Loppi), 21. Laurila (Loppi, Jantunen), 27. Uusikartano (Männikkö, Tuominen), 33. Niinimaki, 53. Mäkiaho (Jantunen)
HC TNP Praha – Žižkov Praha 11:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Major (Bílek), 11. Kadaně (Král, Bílek), 12. Mišner, 22. Král (Kadaně), 23. Štěpán (Mišner), 32. Mišner (Major), 42. Bílek (Kadaně), 44. Mišner (Král), 47. Major (Mišner), 49. Červený (Neumann, Božilov), 53. Červený (Mišner, Šramota) – 13. Bíza, 34. Kašpar (Fencl), 49. Klečka (Kašpar)
Hvězda Praha – Kobra Praha B 4:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 36. Klement, 38. Láska, 43. Hyršl (Klement), 50. Čmejla (Chvála) – 1. Lacina (Malovický, Svoboda), 10. Lacina (Svoboda), 56. Gron (Sovík)
HC Turnov – Gepardi Jablonec 10:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Bělohorský (Zákoutský), 7. Jágr (Bělohorský, Maděra), 23. Jágr (Šuráň), 23. Hanuš (Kysilka), 30. Miškovský (Dám), 30. Maděra (Bělohorský), 33. Zákoutský (Jágr), 43. Maděra (Jágr, Šuráň), 52. Šuráň (Jágr), 55. Maděra (Šuráň, Zákoutský) – 37. Šebesta, 41. Beránek (Vorel), 48. Svoboda (Herda, Tomíček), 58. Pešek (Herda)
Rožnov p. R. – Krnov 5:4
17:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 26. Krejčí (Bambůch), 42. Vašíček (Cvečka), 46. Kroupa (Skopal, Vyvíjal), 60. Vyvíjal, rozh. náj. Skopal – 4. Michálek (Ševčík), 22. Polok (Ševčík), 36. Weiss (Svoboda), 53. Kubík (Kysela)
Frýdek-M. "B" – Studénka 8:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Balcar (Bijota), 14. Mičulka (Bijota, Golasovský), 19. Puzoň (Urban, Kočí), 28. Mičulka (Golasovský), 30. Urban (Vančo-Minařík, Gottwald), 45. Vančo-Minařík (Puzoň, Gottwald), 54. Ševčík (Vančo-Minařík, Urban), 55. Pastor (Bijota, Golasovský) – 34. Linduška (Pokorný), 39. Sluštík (Sochorek), 46. Holanik (Čáň), 56. Sochorek (Sluštík), 58. Orszulik (Novák, Sluštík)
Bohumín – SK Karviná 7:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 19. Ivan (Gelnar, Prokop), 28. Gelnar (Sysala, Javín), 35. Gelnar (Prokop), 37. Putniorcz (Ivan, Kovalski), 42. Kovalski (Sysala, Gelnar), 45. Kovalski (Sysala), 50. Gelnar (Prokop, Sysala) – 15. Procházka (Petrák, Orság)
Tábor B – Pelhřimov B 10:3
*19:15, konec
Branky a nahrávky: 5. Novák (Hastrman, Jelínek), 15. Raiterman (Jelínek), 43. Ošmyk (Kadilák), 44. Novák, 46. Jankovský (Ošmyk, Kratochvíl), 47. Hubáček (Jelínek, Kanov), 53. Prštický (Jelínek), 55. Ošmyk (Kadilák, Kanov), 57. Kratochvíl (Hošek), 58. Hubáček (Hubáček) – 6. Vrátný, 11. Šulák (Vrátný), 40. Vrátný (Svoboda)
Radomyšl – Milevsko 3:7
14:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Procházka (Řehoř), 31. Vlk (Pěnička), 39. Řehoř (Slavík) – 2. Radosta (Kořánek), 8. Suchan (Hamerle, Havran), 9. Šimák (Gřegořek), 14. Šimák (Seidl, Gřegořek), 20. Suchan (Hamerle), 27. Seidl (Suchan, Hamerle), 40. Šimák (Bílek, Štych)
Strakonice – Veselí nLuž. 8:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Bednařík (Dlouhý, Všetečka), 8. Dlouhý (Samohejl, Bednařík), 16. Dlouhý (Bednařík, Hrubý), 23. Dlouhý (Samohejl, Bednařík), 30. Ruda (Růžička), 39. Kovář (Růžička), 42. Růžička (Kovář), 57. Jiřinec (Řehoř) – 25. Vlach (Benda), 32. Vlach (Benda, Míchal), 35. Benda, 52. Benda (Čáp, Míchal)
Humpolec – HC Vajgar 4:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Dolejš (Jelínek, Hubata), 25. Jelínek (Daňhel), 28. Hynek (Hubata), 60. Dvořák (Jelínek)
Rosice – Velká Bíteš 2:9
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Dobšák (Dobiáš), 28. Kazlepka (Pospíšil, Krobauer) – 13. Bustin, 14. Grmela (Veverka, Biolek), 15. Touška (Petrčka, Rosendorf), 27. Veverka (Račický), 36. Věžník (Veverka), 45. Lang (Florek, Novák), 56. Račický (Touška, Trnka), 58. Šidák (Štěpánek), 59. Račický (Biolek, Šidák)
Uh. Hradiště – Uh.Ostroh 4:5
17:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 16. Červenka (Fridrich, Kotačka), 25. Lažek (Nohál), 28. Tomešek (Nohál, Burša), 34. Červenka (Lažek) – 6. Mika (Zalubil, Hendrych), 13. Rauš, 29. Stránský (Galuška), 40. Flora (Galuška, Rauš), rozh. náj. Flora
Kroměříž – Vel. Meziříčí 3:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Světlík (Gazda), 32. Světlík (Šťastný), 45. Zavřel (Gazda) – 39. Bula (Vlašín, Burian), 44. Střecha (Střecha, Vondráček), 51. Maštera (Střecha, Ambrož), 53. Slabý (Sobotka, Křenek), 60. Slabý
Blansko – Březina 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Drenčko (Sedláček), 21. Jílek (Král), 53. Vítek, 60. Grünwald – 28. Pokorný (Boček), 51. Kozel (Pokorný, Boček)
Čerti Ostrov – HC Rokycany 1:14
16:00, konec
Branky a nahrávky: 35. Bošina (Danyo, Řihánek) – 13. Koc (Karbulka, Krýner), 18. Novotný (Ciněk, Pondělík), 20. Pour (Vajner, Kocman), 22. Krýner (Vajner), 23. Novotný (Ciněk), 24. Kocman (Hauer), 25. Koc (Karbulka, Krýner), 25. Pondělík (Ciněk), 38. Ciněk (Novotný, Soukup), 39. Pour (Kocman, Nový), 42. Koc (Karbulka), 58. Pour, 58. Martinec (Vajner), 59. Kocman (Martinec)
Cheb – Třemošná 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Bečvář (Novotný), 40. Bečvář (TS), 60. Šála (Novotný, Bečvář) – 26. Koukolík (Tichý, Davídek), 32. Šibra (Smejkal)
Kaznějov – Trstěnice 20:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Hajšman (Samek), 7. Potůček (Baďouček, Komanec), 10. Markov (Štrunc), 11. Hajšman (Sýkora), 13. Baďouček (Komanec, Ruprecht), 14. Straka (Markov, Urbánek), 19. Ruprecht (Straka, Štrunc), 25. Samek (Sýkora, Hajšman), 26. Straka (Ruprecht), 31. Samek (Štrunc), 35. Růžička (Urbánek), 44. Urbánek (Straka), 46. Hajšman (Samek, Sýkora), 46. Potůček (Růžička, Ruprecht), 51. Růžička (Ruprecht), 52. Baďouček (Sýkora), 54. Straka (Štrunc), 55. Růžička (Komanec), 58. Hajšman (Sýkora), 60. Markov (Štrunc) – 22. Brytkov (Večeřa), 44. Večeřa (Loskot, Škornička)
HC Domažlice – Mar.Lázně 9:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Setikovský (Polívka, Baxa), 12. Faschingbauer (Polata, Kučera), 12. Kučera (Polata, Faschingbauer), 26. Polata (Sequens, Blažek), 30. Polata (Kulhánek), 34. Faschingbauer, 40. Sequens (Kubík), 57. Horejš (Brož), 60. Faschingbauer (Polívka) – 35. Mrkvan (Říha), 40. Mrkvan, 52. Roth (Vašíček, Kordina)
Černošice – Příbram 6:2
16:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Formánek (Hofmeister), 17. Hofmeister, 33. Jobek (Pulkrab, Staněk), 42. Formánek, 44. Šalamoun (Brejcha), 55. Formánek – 35. Gengel (Kadič), 53. Gengel (Šlemenda)
Lev Benešov – Vlašim 6:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Stejskal (Starec), 7. Formánek (Starec, Korvas), 11. Korvas (Janák), 39. Kaňka (Sládek), 59. Holeš, 60. Fedoročko – 14. Kucharčík (Pessr, Burda), 27. Soukup (Trpišovský), 33. Kucharčík (Burda)
Mělník – Králův Dvůr 2:1
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 3. Havel (Prejza), 65. Havel (Kapoun) – 16. Klimeš (Veber)
V.Popovice – Žabonosy 3:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Černý (Kukačka), 27. Vacek (Maňas), 59. Petrželka (Kukačka) – 24. Mejzr (Beňovský, Morkes), 45. Hrachovec (Bašus), 48. Beňovský (Mejzr), 49. Morkes (Mejzr, Beňovský), 60. Kedršt
Kralupy n. Vltavou – Slaný 3:2
18:15, konec
Branky a nahrávky: 27. Homolka (Borkovec, Sikela), 29. Řehák (Kučera), 53. Borkovec (Homolka) – 16. Cigánik (Kubinčák), 25. Tuček (Frolík, Kubinčák)
HC Lovosice – Kadaň 0:0
17:00, před zápasem
Roudnice – Litoměřice B 2:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Vacek (Kasal), 53. Čichovský (Beránek) – 1. Cerman (Votrubec, Domský), 17. Smola, 32. Vandas, 34. Smola (Damašek), 36. Domský
Klášterec nO – Louny 6:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Hartman (Vlastník, Procházka), 25. Birhanzl (Váňa), 27. Hartman (Kosina, Vlastník), 32. Videv (O.Koblitz), 34. Procházka (Vlastník), 59. Zahrádka (Videv) – 20. Szakal (Dittrich, Hloucha), 40. Kousek (Salač), 45. Hloucha (Salač, Szakal), 54. Salač