1:5

konec (1:1, 0:2, 0:2 - N 1:0)

05.01.2019, 13:00 • WERK ARENA • Nadstavba B • Jakub Kotajny

Pro dnešek je to z mé strany vše. Budu se na Vás těšit u dalších onlajnů. (15:05:24)
A máme tu konec tohoto zápasu, favorizované Vítkovice navázaly na formu, jež měly před pauzou a poradily si s domácími Oceláři. Malou náhradou může být pro domácí to, že bonusový bod zůstane ve WERK ARENĚ. Oceláři však i po tomto zápase zůstanou na poslední příčce své skupiny. O bod před celkem z Třince se nachází hráči Zlína. Vítkovice si upevnily vedení a s 19 body jsou před Kometou.

60:32

Třinec právě vstřelil branku!

Neuběhla ani minuta prodloužení a známe vlastníka bonusového bodu. Hrůzek vypíchl kotouč, PETR PRZYBYLA pak rozhodl o tom, že bonusový bod zůstane doma.

60:22

Vítkovičtí nyní s kotoučem ve vlastním pásmu.

60:01

Máme zde konec základní hrací doby, kde Vítkovice deklasovaly Oceláře 5:1. Nástavbové prodloužení začne asi za 2 minuty.

59:05

Opět chyba ve střídání Třince, kdy se mohl Pánek dostat do šance, ale místo toho zamířil na lavičku.

58:39

Střelu z dálky nyní musel likvidovat třinecký gólman s číslem 1 na zádech.

58:01

Petr si po souboji s Chovaniakem neodpustil několik nadávek, domácí bek na to pouze odpověděl klepáním hole o led.

58:01

Poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:03

Necelé tři minuty dělí hráče Vítkovic od vítězství v tomto derby.

56:04

Przybyla nyní vyslal pas před bránu soupeře, nikdo z jeho spoluhráčů však nebyl schopen zareagovat.

55:23

Vítkovice tlačí a prověřují Halouzku jak střelami z dálky, tak i šancemi v předbrankovém prostoru.

54:53

Bartošák nyní ukryl kotouč do své lapačky a hra se přerušuje.

53:55

Brada byl poslán jedním z třineckých k zemi, což se nelíbilo Janu Vavrečkovi, jež je lodivodem hráčů z Ostravy.

53:44

1:5

Branky a nahrávky: 14. Petrovský, 61. Przybyla (Hrůzek) – 5. Krejsa (Petr), 22. Brada, 30. Cubo (Brada, Puchala), 43. Petr (Kotásek), 46. Kotásek (Petr)

HC Oceláři Třinec: Halouzka (Klimek) – Cienciala, Mošnička, Andrle, Chovaniak, Bujak, Kyselý (A), Hrůzek (A) – Šutý, Pánek, Raszka, Przybyla, Šotkovský, Petrovský (C), Wawzrkiewicz, Tomiczek, Ramik, Procházka, Hykl

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Münch) – Bystroň, Cubo, Machů (A), Kosina, Puchala, Veřmiřovský – Holanik, Kotásek, Přibyl, Krejsa (C), Petr, Rajčan, Brada, Schauer, Kubík

Rozhodčí: Cabák – Bartoň, Poruba

02:35 TRI 2 Chovaniak, hákování
04:43 VIT 0:1 Krejsa (Petr)
06:59 VIT 2 Veřmiřovský, podrážení
13:15 TRI 1:1 Petrovský
21:16 VIT 1:2 Brada