po prodl. (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)

26.12.2018, 22:00 • Rogers Arena • Skupina A • Filip Kortus (@FilipKortus)

Tipsport: 1.37 7.1 5.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:08

Nepříjemnosti pro výběr Václava Varadi jsou tady, Martin Nečas dostává dvě minuty za krosček.

38:08

Velké komplikace pro Čechy. Jan Kern dostává dvě minuty za podrážení a Švýcaři mají příležitosti dvojnásobné početní výhody.

37:38

Vyloučení v týmu Česko (Karel Plášek ml. – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).

35:37

Vyloučení v týmu Švýcarsko (Justin Sigrist – 2 min., hákování).

32:26

Další početní převaha pro Švýcary v této třetině. Dvě minuty za držení hole dostává Jan Hladonik.

26:50

Krátce po vypršení trestu si Ondřej Machala půjde odpykat další dvě minuty. Je vyloučen za podrážení.

24:38

Příležitost pro Švýcary, Ondřej Machala dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

18:05

Na závěr první třetiny mají Češi možnost otevřít skóre zápasu. Sandro Schmid totiž dostává dvě minuty za krosček.

06:58

Vyloučení v týmu Česko (Martin Nečas – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Švýcarsko (Tim Berni – 2 min., hrubost).

03:21

Síly na ledě se vyrovnají, Filip Zadina dostává dvě minuty za hákování.

01:52

Máme tu první vyloučení v zápase. Švýcar Brüschweiler dostává 2+10 za vražení na hrazení. Dvouminutový trest odpyká Jeremi Gerber.

2:1

Branky a nahrávky: 30. M. Kaut (Nečas, J. Galvas), 61. Kvasnička (M. Kaut, Lauko) – 28. Eggenberger (Leuenberger, Kurashev)

Česko: Dostál (Patera) – J. Galvas, Kvasnička, D. Mikyska, Gaspar, F. Král, Bukač – Hrabík, Nečas, M. Kaut – Zadina, Machala, Hladonik – Lauko, Kondelík, Plášek ml. – Pekař, Kern, Pour.

Švýcarsko: Hollenstein (Schmid) – Le Coultre, Gross, Berni, Aebischer, Moser, Barandun – Müller, Nussbaumer, Kurashev – Brüschweiler, Gerber, Schmid – Sigrist, Verboon, Eggenberger – Lehmann, Leuenberger, Tanner.

Rozhodčí: Anderson, Bruggeman (USA) – Golyak (BLR), Šefčík (SVK)

01:52 SUI 2+10 Brüschweiler, vražení na hrazení+vražení na hrazení, odpyká Gerber
03:21 CZE 2 Zadina, hákování
06:58 CZE 2 Nečas, hrubost