po prodl. (0:0, 1:2, 2:1 - 0:1)

26.12.2018, 18:00 • 35. kolo • Adam Mitáš (@MitasAdam)

Tipsport: 1.37 6.0 5.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to dnes vše! Přeji Vám hezký zbytek večera a budu se těšit u dalších online přenosů! (20:43:56)
Hosté nakonec vítězí v prodloužení! Nitra dokázala ve třetí třetině po odvolání brankáře vyrovnat a šlo se do prodloužení, ve kterém udeřili hned ze začátku Nové Zámky a vítězí.

61:37

61:37 Eduard Šimun (NZM) - 3:4

61:37

Nové Zámky právě vstřelily branku!
Je rozhodnuto, se dvěma body odcházejí domů hosté! Po individuální akci se o to postaral EDUARD Šimuni který sám přešel do pásma po levé straně, dostal se až na vnitřní hranici kruhu a puk pohodlně zavěsil pod horní tyč. Asistence: Miroslav Zaťko.

60:50

Nitra je zatím velmi aktivní. Na modrou čáru dostal přihrávku obránce McCormack a ihned se opřel do puku, ale po tvrdé dělovce pouze těsně minul Košarišťanovu branku.

60:01

60:00

59:42

59:42 Judd Blackwater (NIT) - 3:3

59:42

Nitra právě vstřelila branku!
Nitra 18 sekund před sirénou využívá power a vyrovnává na 3: 3! Puk od zadního mantinelu zpoza branky nahodil Majdan a skvěle našel Judd Blackwater, který bleskově prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Juraj Majdan, Róbert Lantos.

58:53

Domácí si vybírají oddechový čas, vhazovat se bude u branky hostů.

58:40

Simba už míří na střídačku. Domácí Nitra to zkusí se šesti bruslaři.

58:03

58:00

Blackwater to zkusil prudkým zakončením, ale puk mu jaksi nesedl. Košarišťan natáhl lapačku a hru těsně před koncem vlastního oslabení přerušil.

56:10

Hokejisté Nitry nyní měli velikou šanci na vyrovnání, ale svojí šanci nevyužívají.

56:03

Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Kudla – 2 min., hákování).

56:00

Zakázané uvolnění Nových Zámků. Nitra se v závěrečných minutách dostane do útočného pásma a může tam získat buly.

55:43

Slovák nyní zakončoval, ale trefil pouze betony připraveného Košarišťana.

55:00

Do konce utkání zbývá posledních pět minut! Hra se nyní vůbec nepřerušuje.

3:4

Branky a nahrávky: 21. Majdan (McCormack, Lantoši), 47. BUČEK (Bortňák), 60. BLACKWATER (Majdan, Lantos) – 26. HENDERSON (Pospíšil), 31. NOVÁK (Pospíšil), 48. POSPÍŠIL, 62. Šimuni (Zaťko)

HK Nitra: Foltán (Šimboch) – McCormack, Mezei, Morrison, Rais, Versteeg, Pupák, Pätoprstý, Korím – Blackwater, Slovák, Lantoši – Majdan, Kerbashian, Scheidl – Hrušík, Bortňák, Buček – Minárik, Šiška, Čaládi

HC MIKRON Nové Zámky: Košarišťan (Kristín) – Andersons, Kudla, Dundáček, Zaťko, Ordzovenský, Novák, Hain, Hatala – Rogoň, Hruška, Štrauch – H. Ručkay, Zbořil, J. Jurík – Bajtek, Šimun, Nejezchleb – Henderson, Fábry, Pospíšil

Rozhodčí: Štefik, Jonák – Výleta, Tvrdoň

11:56 NIT 2 Morrison, krosček
12:52 NZM 2 Zbořil, sekání
19:14 NZM 2 Kudla, hákování
20:24 NIT 1:0 Majdan (McCormack, Lantoši)
25:51 NZM 1:1 HENDERSON (Pospíšil)