26.12.2018, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • 29. kolo • Kamila Ludwigová

Tipsport: 2.43 4.25 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek svátečního večera. (20:37:23)
Střely na branku v prodloužení (celkem):
Olomouc: 2 (28)
Kometa: 1 (32)
Nejlepšími hráči dnešního utkání byli vyhlášeni Jan Knotek (OLO) a Petr Holík (KOM).
I přestože Kometa po první třetině prohrávala o dvě branky, dokázala nepříznivý stav otočit. Následně sice Olomouc vyrovnala, ale Petr Holík v prodloužení dokonal svůj hattrick a získal pro Brno druhý, bonusový, bod.

63:25

63:25 Petr HOLÍK - 4:5

63:25

Kometa právě vstřelila branku!
Brňané rozhodují dnešní utkání. Nejprve dokázal Konrád ve spolupráci se spoluhráči obrovský závar před svou brankou zažehnat, avšak nedokázal se dostat do pohody, a tak když se ke kotouči dostal PETR HOLÍK, tak si povyjel do lepší střelecké pozice a přisoudil hostům bonusový bod. Asistence: Martin Erat.

63:06

Ostřížek proti dvěma protihráčům puk nevybojoval.

62:43

Stejně tak i na druhé straně střela Zaťovičova.

62:27

Jaroměřského střela od modré čáry postrádala přesnost.

62:18

Rychlou střelou hned po přechodu do útočného pásma se Vejmelku snažil překvapit Tomeček, ale neúspěšně.

62:05

Konrád pomáhá vyjetím z branky s rozehrávkou.

61:40

Jerglova přihrávka Nahodila nenalezla, a tak Kometa otáčí hru.

61:24

Jergl s pukem nabírá ve vlastním pásmu rychlost.

61:11

Nyní již musel Vejmelka zasahovat proti Švrčkově střele.

61:03

Strapáč s Burianem kombinují před Vejmelkou, ale chybí tomu střelba.

60:27

Brněnský útok branku nepřinesl a hosté se sami vyhnali z útočného pásma.

60:05

Mueller přehrál na vhazování Knotka a Kometa se vydává do prvního útoku.

60:01

4:5

Branky a nahrávky: 17. Jergl (J. Knotek, Mráz), 19. J. Knotek (Škůrek, Ostřížek), 38. Ondrušek (Mráz, Laš), 39. J. Knotek (Jergl, Ostřížek) – 24. P. Holík (Süss, Štencel), 26. Köhler (Schaus, Štencel), 28. Zaťovič (O. Němec, P. Holík), 30. P. Holík (Zaťovič, Mueller), 64. P. Holík (M. Erat)

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Jaroměřský, Škůrek, Staněk, Švrček, Ondrušek (A), Hlaváč, Dajčar – Ostřížek, J. Knotek (A), V. Tomeček – Burian, Strapáč, Podlaha – Holec, Nahodil, Jergl – Laš, Skladaný (C), Mráz.

HC Kometa Brno: Vejmelka (Kašík) – O. Němec (A), Štencel, Schaus, Gulaši, Bartejs, Malec – Mueller, P. Holík, Zaťovič (A) – M. Erat, Hruška, R. Zohorna – Vondráček, L. Čermák (C), Dočekal – Köhler, Střondala, Süss.

Rozhodčí: Jeřábek, Mrkva – Gebauer, Lederer

Diváci: 5500

11:28 OLO 2 Mráz, sekání
14:39 KOM 2 Köhler, vysoká hůl
16:15 OLO 1:0 Jergl (J. Knotek, Mráz)
18:01 KOM 2 Schaus, podrážení
18:46 OLO 2:0 J. Knotek (Škůrek, Ostřížek)
23:07 KOM 2:1 P. Holík (Süss, Štencel)
25:47 KOM 2:2 Köhler (Schaus, Štencel)
27:32 OLO 2 Podlaha, podrážení
27:59 KOM 2:3 Zaťovič (O. Němec, P. Holík)
29:25 OLO 2 Konrád, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Mráz
30:00 KOM 2:4 P. Holík (Zaťovič, Mueller)
37:27 OLO 3:4 Ondrušek (Mráz, Laš)
38:25 OLO 4:4 J. Knotek (Jergl, Ostřížek)
50:59 KOM 2 Střondala, příliš mnoho hráčů
51:04 OLO 2 Mráz, držení
53:30 OLO 2+10 Mráz, sekání+nesportovní chování, odpyká V. Tomeček
57:47 OLO 2 J. Knotek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo