3:4

po prodl. (0:1, 2:1, 1:1 - 0:1)

26.12.2018, 17:30 • Hartwall Arena • Adam Dořák

Tipsport: 1.95 4.0 3.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Druhý bod nakonec berou hosté, kteří si jej víceméně zaslouží, ač byl Jokerit ve třetí třetině a v daném prodloužení lepším týmem. Viděli jsme pěkné utkání, které gradovalo zejména ve druhé třetině, kdy se domácí dokázali dostat na vyrovnaný stav. (20:00:45)

63:18

63:18 Vadim ŠIPAČOV - 3:4

63:18

Dynamo právě vstřelilo branku!
Tak tohle byla velmi hezká branka v podání VADIMA ŠIPAČOVA, který se elegantně obtočil kolem hráče Jokeritu a ještě pěkněji pak dokázal před brankou zakončit pod horní tyčku. Asistence: Dmitrij Kagarlickij.

63:00

Ani střela Lepistöho nekončí v brance a ten střílel do připraveného brankáře Dynama.

62:14

Domácí jsou v prodloužení lepším týmem a ženou se za rozhodnutím.

61:45

Střela Jokeritu a za Bočarovem zazvonila pravá tyčka!

61:25

Puk se nachází v útočném pásmu soupeře...Dynamo se brání.

61:00

Na druhé straně si poprvé na puk v prodloužení sáhnul i brankář domácích, který pokryl střelu Kagarlickijeho.

60:35

Další zakončení se nekonalo, neboť hostující hráč úspěšně zablokoval puk.

60:17

První střela šla na branku Dynama, ale mimo tři tyče.

60:01

Stejně jako s Dinamem Riga, i nyní budou muset Žolíci do prodloužení. Ti se dokázali ve třetí třetině dostat poprvé v zápase do vedení. Avšak Dynamo následně dokázalo využít přesilovku a vyrovnat na 3:3! Jisté je, že oba celky mají po jednom bodu z dnešního zápasu a o tom, kdo si vezme druhý bod, rozhodně pětiminutové prodloužení, případně nájezdy.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

58:56

Bočarov musel opět dávat velký pozor a kryje puk po zakončení soupeře. Sami Lepistö byl ten, který se snažil dát rozhodující trefu.

58:27

Závěr třetí třetiny je opět hodně opatrný, domácí mají puk více pod svou kontrolou.

57:06

Domácí jsou usazeni v útočném pásmu a snaží se ještě alespoň jednou rozradostnit Hartwall arénu.

55:51

Puk se přemísťuje z jedné strany na druhou, ale ani jeden z brankářů nyní nemusel řešit nebezpečnou střelu.

3:4

Branky a nahrávky: 33. Lööv, 38. Manninen (Vesalainen, O'Neill), 51. Norman (Manninen, Vesalainen) – 3. Indrašis (Karlin), 25. Mojsejev (Mironov), 55. Kagarlickij (Šipačov), 64. Šipačov (Kagarlickij)

Jokerit Helsinky: Zapolski (Kalninš) – Kivistö, Lepistö, Stollery, A. Grant, O. Lauridsen, Jensen Aabo, Lööv – O'Neill, Norman, Vesalainen – Joensuu, Manninen, Nicklas Jensen – Moses, Platt, Pihlström – Niemi, H. Ikonen, Wärn.

Dynamo Moskva: Bočarov (Kuzněcov) – Pepeljajev, Pribylskij, Koivisto, Menšikov, Hietanen, Mironov, I. Nikulin, Volkov – Indrašis, Pankratov, Brjukvin – I. Makarov, Igumnov, Mozer – V. Kuljomin, Mojsejev, Šipačov – Tarasov, Kagarlickij, Karlin.

Rozhodčí: D. Bondar, A. Sergejev – A. Sadovnikov, I. Sazonov

02:45 DMS 0:1 Indrašis (Karlin)
05:09 DMS 2 Brjukvin, podrážení
13:12 DMS 2 Šipačov, hrubost