21.12.2018, 04:30 • SAP Center, San Jose • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.24 3.86 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezké páteční ráno a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (07:16:42)

2. Connor Hellebuyck (WPG) 41 zák., 3 góly, 93,18%

Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:27
Radim Šimek (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:00
Lukáš Radil (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 8:40

Utkání sledovalo 17 213 diváků.
Střely na branku: 44 – 24
Je dobojováno. Sharks v závěru druhé třetiny sice srovnali stav utkání, v té třetí ale inkasovali rozdílovou branku, na kterou hosté navázali střelou do prázdné branky při powerplay Žraloků. Domácí tak po pěti výhrách v řadě okusili hořkost porážky. Sledovali jsme pohledné utkání, zejména první třetinu, která přinesla spousty šancí a pět branek.

59:50

Ještě to zkusili domácí před brankou Winnipegu, už se ale nic nestane a dva body tak poputují do Kanady, konkrétně do Winnipegu.

59:00

59:00 Nikolaj EHLERS - 3:5

59:00

Winnipeg právě vstřelil branku!
Čepice na led! Minutu před koncem se sice do prázdné branky netrefil NIKOLAJ EHLERS, přesto zkompletoval svůj hattrick a pojistil tak vedení svého celku, který už o něj nepřijde. Útočník Winnipegu se dostával do zakončení do prázdné branky, ovšem v tom mu zákrokem zabránil Joe Pavelski a sudí tak ukazují pro hosty technický gól! Zápas spěje do svého konce – 3:5. Asistence: Mark Scheifele a Blake Wheeler.

58:46

Logan Couture střílel z pravé strany, ale jen do hrudi Hellebuycka.

58:28

Martin Jones je na střídačce a domácí to zkoušejí se šesti bruslaři v poli.

58:28

Lavička San Jose si bere oddechový čas.

58:16

Hosté drží kotouč co nejdále od své branky a nepouštějí domácí celek k powerplay. Nyní se ofsajdu dopustili Žraloci a vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:53

56:53 Nikolaj EHLERS - 3:4

56:53

Tak hosté prozatím odmítli nastavenou hrací dobu. Wheeler objel branku San Jose a našel před ní volného NIKOLAJE EHLERSE, který zakončil naprosto přesně – 3:4. Jets tak v závěru třetí třetiny jdou do vedení. Asistence: Blake Wheeler a Mark Scheifele.

56:37

Na řadě je další komerční přestávka.

3:5

Branky a nahrávky: 2. E. Kane (J. Thornton), 12. Pavelski (Labanc, E. Karlsson), 40. Donskoi (E. Kane) – 1. Byfuglien, 13. Ehlers (Wheeler, Chiarot), 14. Appleton (Petan, Lemieux), 57. Ehlers (Wheeler, Scheifele), 59. Ehlers (Scheifele, Wheeler)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, R. Šimek, E. Karlsson, Dillon, Braun, Vlasic – Donskoi, Pavelski (C), E. Kane – Meier, Couture (A), Hertl – Labanc, J. Thornton (A), Sörensen – M. Karlsson, Radil, Goodrow.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Trouba, Morrissey, Byfuglien (A), Chiarot, T. Myers, D. Kulikov – Wheeler (C), Scheifele (A), Ehlers – Laine, Little, Connor – B. Tanev, Roslovic, Perreault – Appleton, Petan, Lemieux.

Rozhodčí: Rooney, Anderson – Sericolo, Kovachik

Diváci: 17 213

00:19 SJS 2 Braun, sekání
00:38 WPG 2 Laine, sekání
00:51 WPG 0:1 Byfuglien
01:36 SJS 1:1 E. Kane (J. Thornton)