konec (1:0, 1:1, 1:0)

21.12.2018, 18:30 • 33. kolo • Adam Mitáš (@MitasAdam)

Tipsport: 2.35 4.1 2.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to dnes vše! Přeji Vám hezký zbytek večera a budu se těšit u dalších online přenosů! (21:03:09)
V poslední třetině jsme viděli pouze jednu branku, kterou vstřelil Hruška v 16. minutě třetí třetiny po krásné přihrávce Štraucha. Domácí tak dnešní utkání vyhrávají 3:1 a s radostí si připisují 3 body do tabulky.

59:54

Hosté zkoušeli hrát bez brankáře, ale ani tak nedokázali vyrovnat stav utkání a domácí tak dnes vítězí.

58:25

Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Bartovič – 2 min., držení hole).

58:17

Domácí posílají puk přes všechny čáry a jsou tak osvobozeni.

57:02

Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Fábry – 2 min., vysoká hůl).

55:43

Nové Zámky právě vstřelily branku!
Štrauch našel přesnou přihrávkou volného RADIMA HRUŠKU, který se trefuje přesně pod horní tyč. Asistence: Štrauch a Šimun.

55:21

Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Bokroš – 10 min. osobní trest + 2 min., vražení na hrazení).
Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Novák – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

55:21

Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Bokroš – 2 min., vražení na hrazení).

54:41

54:24

Hosté jsou usazeni v útočném pásmu, ale nedokáží se dostat ke střele, domácí zatím úspěšně brání.

53:13

Domácí hrají velmi nedisciplinovaně a dávají hostům další šanci na vyrovnání v podobě přesilové hry.

52:41

Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Fábry – 2 min., podrážení).

51:51

51:22

Domácí skvěle braní a posílají puk až na druhou stranu hrací plochy.

50:24

Následuje další přesilová hra hostů, což by mohla být jedna z posledních šancí na vyrovnání stavu.

49:51

Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Rogoň – 2 min., krosček).

3:1

Branky a nahrávky: 19. Kudla (Šimun, Štrauch), 40. Zbořil (Jurík, Zaťko), 56. Hruška (Štrauch, Šimun) – 32. Sojčík (Mikula, Radicojevič)

HC MIKRON Nové Zámky: Košarišťan (Kristín) – Kudla, Andersons, Zaťko, Dundáček, Novák, Ordzovenský, Hatala, Hain – Štrauch, Hruška, Rogoň – Jurík, Zbořil, Ručkay – Nejezchleb, Fábry, Šimun – Rzavský, Ondrušek, Henderson

HK DUKLA Trenčín: Valent (Šimko) – Rýgl, Krejči, Gula, Holenda, Luža, Frühauf, Bokroš, Krajč – Radivojevič, Sojčík, Hecl – Varga, Švec, Bartovič – Hudec, Dlouhý, Mikula – Špankovič, Pardavý, Luhový

Rozhodčí: Fridrich, Konc st. – Tvrdoň, Konc ml. – Konc st. (video).

12:50 TRE 2 Gula, hákování
15:33 NZM 2 Nejezchleb, hákování
15:57 NZM 2 Pardavý, vysoká hůl
18:34 TRE 2 Gula, podrážení
18:57 NZM 1:0 Kudla (Šimun, Štrauch)