21.12.2018, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.71 4.3 4.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Martin Marinčin (TOR) 0+1, 4 střely, čas na ledě 18:21 (03:40:30)

1. Auston Matthews (TOR) 2+2
2. John Tavares (TOR) 2+0
3. Morgan Rielly (TOR) 0+4
Statistiky: Střely na bránu: 26-26; Zablokované střely: 13-22; Vhazování: 52%-48%; Hity: 9-30; Přesilové hry: 3/3-1/3; Trestné minuty: 6-6.
Frederik Andersen sice čisté konto neudržel, Toronto ale i tak prožilo fantastickou noc. Maple Leafs využili všechny tři přesilové hry a Auston Matthews společně s Johnem Tavaresem vstřelili shodně dva góly, zatímco Morgan Rielly na čtyři přihrál. Konečný výsledek odvetného utkání mezi oběma týmy z neděle. Toronto Maple Leafs 6 Florida Panthers 1.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:12

Auston Matthews si najel před bránu na nahození z levého křídla a chtěl kotouč sklepnout ze vzduchu do sítě, jeho bývalý spoluhráč James Reimer byl ale proti.

56:11

Maple Leafs se nepodařilo rozehrát podél střídaček a pískalo se proti nim zakázané uvolnění.

55:35

Jevgenij Dadonov napřáhl na bodu pravého kruhu ke tvrdé střele s příklepem, kterou Frederik Andersen kryl.

55:14

55:14 Mitchell MARNER - 6:1

55:14

Toronto právě vstřelilo branku!
Další skvělá přihrávka přes šířku útočného pásma a třetí využitá přesilová hra Toronta ze tří, když se střelou z pravého kruhu pro vhazování prosadil nad přesouvajícím se Jamesem Reimerem s přispěním protihráče MITCHELL MARNER! Toronto vede vysoko 6:1. Florida je na dně. Asistence: Auston Matthews.

54:44

Troy Brouwer dostal dvě minuty za držení a Toronto si zahraje v závěru utkání třetí přesilovou hru.

54:32

Maple Leafs se během 30 sekund dostali ke dvěma střelám, ani jedna ovšem šestým gólem neskončila.

53:02

Frank Vatrano vypálil z pravého kruhu pro vhazování a Frederik Andersen na přední tyči puk vyrazil.

52:13

Staňte se fanoušky NHL.cz!

52:13

Frederik Andersen skočil po puku jako liška a po jeho zmražení následuje komerční přestávka.

52:00

Patrick Marleau na levém křídle nedokázal dojet puk včas a proti Maple Leafs se pískalo zakázané uvolnění.

6:1

Branky a nahrávky: 19. Matthews (Marner, Rielly), 24. Matthews (Rielly, Kapanen), 32. Kadri (Co. Brown, Rielly), 43. Tavares (Matthews, Kadri), 46. Tavares (Marner, Marinčin), 56. Marner (Matthews, Rielly) – 51. Borgström (McCann, Vatrano)

Toronto Maple Leafs: Andersen (Sparks) – Rielly (A), Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Dermott, Marinčin – F. Gauthier, Tavares (A), Marner – A. Johnsson, Matthews, Kapanen – Marleau (A), Kadri, W. Nylander – Ennis, P. Lindholm, Co. Brown. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Florida Panthers: Luongo (46. Reimer) – Yandle (A), Ekblad (A), Matheson, Pysyk, Petrovic, Weegar – Huberdeau, Barkov (C), Hoffman – Vatrano, Borgström, Dadonov – Sceviour, McCann, Brouwer – Haley, Lammikko, Hawryluk. Hlavní trenér: Bob Boughner.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Jon McIsaac. Čároví: Steve Miller, David Brisebois

Diváci: 19329

17:20 FLA 2 Ekblad, nedovolené bránění
18:17 TOR 1:0 Matthews (Marner, Rielly)
23:50 TOR 2:0 Matthews (Rielly, Kapanen)
31:14 TOR 3:0 Kadri (Co. Brown, Rielly)