DHL Extraliga juniorů

Rytíři Kladno – SKLH Žďár nad Sázavou

6:3

konec (1:1, 1:1, 4:1 - N 1:0)

21.12.2018, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • Skupina o 13. - 24. místo • Info o změnách stavu (Matěj Vybíral (@Matavyb))

Dnešní utkání sledovalo 80 diváků. (18:38:55)
Střely na branku: 39:35 (10:12, 9:11, 19:12 – 1:0).
Kladno po dvou vyrovnaných třetinách převrátilo duel na svou stranu a bere plný počet bodů. Plameny odjíždějí s prázdnou.

61:21

Kladno právě vstřelilo branku!
Dlouhou početní výhodu Rytíři využívají a berou i čtvrtý bod zásluhou ŠIMONA JELÍNKA! Asistence: Ondřej Volráb.

60:26

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Nagy – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).

60:01

60:00

58:31

Je definitivně rozhodnuto, šestý gól Rytířů střílí MARTIN BLÁHA. Asistence: Matěj Zíka a Matěj Čermák.

52:17

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Puczek – 2 min., vysoká hůl + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

51:36

Rytíři si nejspíše jdou pro tři body, jelikož další gól střílí PETR HAŠEK. Bez asistence.

48:56

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Černohorský – 2 min., nesportovní chování). Plameny nevyužily dvojnásobnou přesilovku a naopak se budou muset bránit.

47:11

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Husarik – 2 min., hákování).

46:15

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Jelínek – 2 min., podrážení).

44:22

ONDŘEJ BLÁHA přidává další trefu a Kladno rázem otáčí skóre na 4:3! Asistence: Šimon Jelínek.

42:28

Vedení hostů netrvalo ani dvě minuty, srovnává ONDŘEJ BLÁHA. Asistence: Adam Zich a Šimon Jelínek.

41:10

Žďár právě vstřelil branku!
Plameny jdou do vedení! Autorem branky je JIŘÍ PUCZEK. Asistence: Martin Nagy a Jan Tlačil.

40:01

Ve druhé části Kladno využilo další přesilovku, ale hosté bleskurychle odpověděli, a tak stále není rozhodnuto, je to 2:2.

6:3

Branky a nahrávky: 15. Husarik (Zich, Čermák), 31. Jelínek (Volráb, Filip), 43. Bláha (Zich, Jelínek), 45. Bláha (Jelínek), 52. Hašek, 59. Bláha (Zíka, Čermák), 62. Jelínek (Volráb) – 3. Nagy (Tlačil, Filip), 32. Konečný (Poizl), 42. Puczek (Nagy, Tlačil)

Rytíři Kladno: Jiroušek (Novotný) – Kvapil, Staněk, Volráb, Šmatlák, Flachs, Zíka, Zich – Šimek, Hašek, Bernat, M. Bláha, O. Bláha, Husarik, Rendla, Jelínek, Filip, Štrombach, Čermák

SKLH Žďár nad Sázavou: Radosta (Prchlík) – Černohorský, Mikulík, Marek, Klodner, Poizl, Budín – Filip, Konečný, Vojinovič, Vlk, Jedlička, Pětník, Vašíček, Tlačil, Bačo, Puczek, Nagy, Nikolič

Rozhodčí: Pavlovič – Horký, Zháňal