21.12.2018, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • Veronika Loudová

Tipsport: 2.27 3.88 2.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Carey Price (Montreal) 36 zák., 1 gól, 97,3%
3. Shea Weber (Montreal) 1+0
Československá stopa v utkání:
Tomáš Tatar (Montreal) 0+0, 2 střelY, čas na ledě 12:44
Richard Pánik (Arizona) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:36
A je konec! V posledním dějství se prosadil pouze hostující tým, když se se štěstím dostal ke kotouči Danault, který uvolnil Byrona. Dnes to byl večer Careyho Price! Kanadský brankář si připisoval parádní zákroky a pustil za svá záda pouze jediný puk. Price si v dnešním zápase připsal také svou 300 výhru v NHL.
Střely po 3. třetině: Domácí – 37, Hosté – 28.

59:55

Kotouč v rohu kluziště.

59:48

Carey Price si připisuje další veledůležitý zákrok, když zneškodnil střelu Schmaltze!

59:30

Byron vybojoval kotouč a vyhazuje ho daleko od branky.

58:05

Arizona se začíná stále více upínat k útočení a má otevřenější obranu.

57:40

Jesperi Kotkaniemi vypálil po zadovce od Domiho, Kuemper betonem zasáhl.

57:05

Parádní práce Shawa, který dostal kotouč do středního pásma.

56:40

Kenny Agostino vypálil od mantinelu, Kuemper měl mezírku u tyče utěsněnou a zasáhl.

55:50

Montreal se usadil ve třetině soupeře,ale nedostal se ani ke střele, kdyžza brankou přišel o kotouč.

55:10

Byron prověžil Kuempera, ten uspěl.

54:50

Oliver Ekman-Larsson je dnes při chuti, za dnešní zápas vypálil již 11x!

54:37

Price měl zakrytý výhled, ale stejně dokázal zneškodnit střelu od modré.

54:20

Kotouč vlétl mezi diváky, následuje komerční přestávka.

54:05

Domi hledal žabkou spoluhráče na druhé tyči,ale domácí obrana kotouč sebrala.

53:40

Weber je na ledě, Montreal ustál další oslabení.

53:20

Další dělovka v podání Ekman-Larssona, jeho pokus prosvištěl těsně kolem první tyče.

52:50

Artturi Lehkonen vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

52:27

Kotouč ve středním pásmu, následně se k němu dostal Petry a vyhodil ho za branku domácích.

52:20

Jeden z domácích hráčů vjel do třetiny moc rychle a máme tu offside.

51:50

Střela domácího "C" prolétla nad brankou, následně se Habs osvobozují.

51:38

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Shea Weber – 2 min., podrážení).

51:27

Zblokovaná střela Benna skončila v ochranné síti a následuje komerční přestávka.

51:05

Mike Reilly vypálil od modré, jeho pokus Kuemper vykopl.

50:30

Alex Goligoski se dostával do přečíslení 2 na 1, ale Schlemko si výborně lehl a kotouč vyrazil!

49:58

Hra je nyní plná nepřesností a oba týmy ztrácejí kotouče ve středním pásmu.

49:26

Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:26

Gallagher zadovkou na Domiho, jeho pokus proletěl vedle branky.

48:59

Kotouč ve středním pásmu, Habs tohle oslabení zvládnou.

48:47

Hra je přerušena, protože branka spadla na Price.

48:35

Další vyhození v podání kanadského celku.

48:20

Kotouč za brankou domácích, Habs se osvobodili a první přesilovková formace Coyotes střídá.

47:50

Coyotes kombinují ve třetině Habs a střílí ze všech pozic.

47:30

Alex Galchenyuk vypálil, jeho pokus Price kryje a spoluhráč vyhazuje kotouč.

47:10

Oliver Ekman-Larsson se dostal ke střele z ideální pozice, Price zasahuje vyrážečkou.

46:59

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Phillip Danault – 2 min., hákování).

46:01

Richard Pánik se snažil proháčkovat mezi 2 obránci,ale jeho snaha skončila ztrátou kotouče.

45:18

Mario Kempe nabral rychlost ve třetině, ale jeho backhandový pokus si cestu do branky nenašel.

44:59

Nahození domácího kapitána minulo branku.

44:20

Arizona napadá rozehrávku Montreaku až za jeho brankou a Habs se nemůžou dostat z vlastní třetiny.

43:30

Slibně rozjetou akci Habs zastavuje rozhodčí pro offside.

42:50

Arizona se usadila s kotoučem ve třetině Habs,ale větší šanci si zatím nevytvořila.

42:03

Price si připisuje zákrok proti střele Ekman-Larssona od modré.

41:16

41:16 Paul BYRON - 1:2

41:16

Montreal právě vstřelil branku!
Montreal si bere jednobrankový náskok zpět! Autorem branky je PAUL BYRON, který dostal parádní nahrávku od Danaulta, když usměrnil kotouč do za záda ležícího Kuempera.
Asistence: Phillip Danault a Victor Mete.

40:30

Za pomoci plexi se Arizona osvobozuje a přečká tohle oslabení.

40:01

Úvodní buly pro Montreal.

40:01

A máme tu konec i druhé třetiny. V tomto dějství se prosadili oba kapitáni – Weber i Oliver Ekman-Larsson. Arizona byla od vstřeleného gólu aktivnějším týmem a pouze díky fantastickému Priceovi je stav stále 1:1. V závěru třetiny si Habs vynutili přesilovou hru a zbytek si přenesou i startu poslední 20ti minutovky.
Střely po druhé třetině: Domácí – 30, Hosté – 20.
Třetí třetina začne přibližně v 05:00.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

Tomáš Tatar promáchl kotouč před odkrytou brankou!

39:38

Max Domi dorážel kotouč z brankoviště,ale ležícího Kuempera nepřekonal!

39:05

Arizona znovu vyhazuje kotouč, Montreal ještě nevystřelil.

38:50

Derek Stepan vyhazuje kotouč k Priceovi.

38:34

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Niklas Hjalmarsson – 2 min., podrážení).

38:34

Mete vypálil a Kuemper si připisuje zákrok po delší době.

38:05

Lawson Crouse se elegantní kličkou vyhnul Weberovi,ale následně o kotouč přišel.

37:05

Coyotes si vytvořili tlak ve třetině, ale ke střele se zatím nedostali.

36:12

Arizona se usadila ve třetině Habs, ale střela Goligoskiho minula branku.

35:50

Arizona vyhazuje kotouč do středního pásma a unavení hráči mohou konečně střídat.

35:21

Jesperi Kotkaniemi vybruslil s kotoučem do středu,ale jeho pokus zblokovala obrana.

34:50

Zdá se, že Montreal přežil chvíle hrůzy a hra se začíná opět vyrovnávat.

34:20

Ilja Ljubuškin vyslal další dělovku od modré, Price znovu připraven.

33:40

Paul Byron se dostal ke kotouči těsně před brankou a nedokázal se z velké blízkosti prosadit!

33:20

Alex Galchenyuk se snažil proháčkovat s kotoučem do středu,ale puk mu ustřelil obránce.

32:05

Montreal teď nehraje dobře a ztrácí jeden kotouč za druhým.

31:32

Carey Price má famózní formu, nyní si připsal další zákrok, když vykopl kotouč směřující do odkryté branky!

29:58

Střela Gallaghera mezi betony neslavila úspěch.

29:20

Po pomalejším úvodu tohoto dějství se oba týmy rozjely a vytváří si s poustu šancí.

28:58

Tomáš Tatar vypálil od levého mantinelu, Kuemper má puk v lapačce.

28:50

Ilja Ljubuškin se dostal k puku na středu hřiště, zkoušel prostřelit Price střelou na druhou tyč,ale kanadský gólman předvedl další parádní zákrok!

28:20

Ilja Ljubuškin vypálil od modré, jeho dělovka minula branku.

27:50

Domácí vstřelená branka povzbudila a do další šance se hnal Crouse,Price zasahuje.

26:49

26:49 Oliver EKMAN-LARSSON - 1:1

26:49

26:49

Arizona právě vstřelila branku!
A je srovnáno! I Arizona využívá přesilovou hru, když se střelou zápěstím od modré prosazuje kapitán OLIVER EKMAN-LARSSON. Asistence: Nick Schmaltz a Jakob Chychrun.

26:42

Oliver Ekman-Larsson vypálil bez přípravy ze středu, Price předvedl pěkný zákrok.

26:20

Kotouč získali domácí, kteří s ním čekají za brankou až začne jejich přesilová hra.

26:07

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Tomáš Tatar – 2 min., držení).

25:40

Kotouč za brankou Price, Arizona dobře brání.

25:25

Domi vypálil ze středu hřiště, jeho pokus vyrazil brankář ramenem.

25:15

Weber vypálil od modré, tentokrát Kuemper uspěl a zasáhl.

24:58

Arizona vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

24:41

Výhoda končí střelou Gallaghera ze středu hřiště, kterou Kuemper chytá.

24:41

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jakob Chychrun – 2 min., podrážení).

24:05

Montreal si vynutil další přesilovou hru a aktuálně má ponechanou výhodu.

23:20

Michael Chaput nezpracoval kotouč v rohu kluziště a odevzdal ho soupeři.

22:40

Domi vypálil po pěkné nahrávce od Lehkonena, Kuemper si včas přesunul a vykopl kotouč!

22:05

Domi vjel do třetiny moc rychle a útočnou akci Canadiens zastavuje offside.

21:40

Nepovedená rozehrávka Habs končí zakázaným uvolněním.

21:20

Dělovka Alexe Goligoskiho od modré prosvištěla vedle tyče.

21:07

Price se stihl neuvěřitelně přesunout a vykopnou pokus Kellera mimo branku!

20:22

20:22 Shea WEBER - 0:1

20:22

A je tu první branka zápasu! Montreal využívá přesilovou hru, když se dělovkou od modré prosazuje kapitán SHEA WEBER. Asistence: Jeff Petry a Max Domi.

20:01

20:01

A je tu konec první třetiny. Do utkání vstoupil lépe Montreal,ale Kuemper vždy dobře zasáhl nebo ho zachránila tyč. Coyotes si vynutili první přesilovou hru a po jejím skončení byli aktivnější. Price i Kuemper ještě chybu neudělali a do šaten se jde tak za stavu 0:0.
Střely po první třetině: Domácí – 14, Hosté – 12.
Druhá třetina začne přibližně v 04:03.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Nick Cousins – 2 min., vysoká hůl).

20:00

19:20

Nick Cousins dostal parádní nahrávku do jízdy na druhou tyč a vypálil, Price zasáhl ramenem!

18:30

Derek Stepan se s kotoučem proháčkoval až ke střele, ale nezamířil přesně!

18:05

Gallagher se přes Alexe Goligoskiho nedostal a domácí jsou u kotouče.

17:44

Lawson Crouse dorážel po střele spoluhráče od modré, Price si připsal další zákrok!

17:10

Ilja Ljubuškin zavezl kotouč do třetiny a vypálil, jeho pokus Price vyráží.

16:27

Gallagher nahodil kotouč do pásma a odjíždí střídat, Coyotes tak zakládají další útok.

16:10

Derek Stepan se dostal k puku přes Webera i Drouina,ale k zakončení se neprodral.

15:40

Domi nepřesně nahrál a následovat bude vhazování ve středním pásmu.

15:12

Alex Galchenyuk vypálil z otočky, Price drží kotouč.

14:50

Arizona si v přesilové hře přiipsala hned 4 střely, a statistika střeleckých pokusů se nám vyrovnala. 9:10.

14:20

Nepřesná nahrávka Gallaghera ve středním pásmu a u kotouče jsou domácí.

13:45

Canadiens hrají v plném počtu.

13:20

Petry odpaluje kotouč přes všechny čáry.

13:04

Arizona neudržela kotouč ve třetině a máme tu offside.

12:28

Alex Galchenyuk má kotouč na mantinelu a bývalý hráč Habs vymýšlí další akci Coyotes.

11:58

Price vyrazil kotouč před sebe,ale tam ho duchapřítomně odpálil Petry a zamezil dorážce.

11:39

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Artturi Lehkonen – 2 min., podrážení).

11:05

Domi udělal kličku před modrou a to nemůže znamenat nic jiného než offside.

10:50

Po polovině první třetiny je Montreal aktivnější, na střely vede 9:5.

10:23

Josh Archibald se protáhl s kotoučem na střed,ale těsně před střelou o puk přišel.

09:58

Mario Kempe se hnal sám na Price,ale Mete ukázal rychlé nohy a kotouč mu čistě sebral.

09:30

Hudonova střela od pravého mantinelu minula branku.

09:05

Tatar trefuje tyč!

08:40

Jordan Oesterle vypálil ihned po vhazování, Price kotouč našel v rukavici.

08:20

Nick Schmaltz se dostal do přečíslení 2 na 1,ale přes ležícího Reillyho nedokázal nahrát kotouč.

07:26

Reilly zavezl kotouč a vypálil, jeho pokus směřující do středu branky ukryl Kuemper.

07:00

Montreal se usadil ve třetině soupeře,ale větší šanci si vytvořit nedokázal.

06:28

Weber napřáhl k dělovce od modré, ale jeho pokus přizvedl obránce do ochranné sítě.

06:05

Po delší době jsme viděli v akci Price, který si připsal povedený zákrok betonem proti Garlandovi.

05:50

Tatar se snažil dorážet skákavý kotouč před brankou,ale hostující hráč pryž minul.

05:05

Artturi Lehkonen nabral rychlost na pravé křídle a vypálil, jeho pokus skončil v lapačce Kuempera-

04:10

Montreal napadá rozehrávku Arizony a získává kotouče poměrně snadno.

03:40

Obrovská šance pro Habs! Byron našel střílenou nahrávkou před brankou postaveného Gallaghera,ale ten tečoval střelu pouze do brankáře domácích!

03:10

První větší šance pro domácí, pokus Garlanda prolétl těsně nad.

02:47

Charles Hudon mohl střílet ze středu hřiště,ale kotouč mu těsně před hokejkou skočil a z šance nebylo nic.

02:05

Schlemko vypálil z jedničky od modré. jeho přízemní pokus Kuemper vykopl betonem.

01:26

Nick Cousins se pokusil překvapit Price střelou kolem první tyče, ale Price dával pozor.

00:50

Habs se dostali do třetiny soupeře, dělovka Webera od modré minula branku.

00:13

Úvodní buly pro Canadiens.

00:01

Státní hymny jsou za námi, za malou chvilku budeme začínat!

Arizona Coyotes: Kuemper (Pickard) – Oesterle, Ekman-Larsson, Hjalmarsson, Chychrun, Ljubuškin, Goligoski – Keller, Schmaltz, Garland – Fischer, Stepan, Galchenyuk – J. Archibald, Richardson, Pánik – Kempe, Cousins, Crouse.

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Jo. Benn, S. Weber, Reilly, Petry, Schlemko, Mete – Drouin, Domi, A. Shaw – Tatar, Danault, Gallagher – Lehkonen, Kotkaniemi, Byron – Agostino, Chaput, Hudon.

Rozhodčí: Justin St. Pierre, McCauley – Nagy, Nowak.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Arizona Coyotes
Ani Coyotes nezažívají povedené období, z posledních 5ti utkání dokázali vyhrát pouze jediné, když porazili Rangers 4:3. Následovala porážka s Carolinou 0:3 a v minulém zápase přišla prohra 1:3 s Islanders. I Coyotes se v posledním zápase ujali vedení 1:0, ale z ledu odcházeli jako poražený tým, když prohráli 1:3. Jediným úspěšným střelcem byl Kempe. V tabulce Západní konference najdeme Coyotes na 13. místě s 30 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Keller – 8 + 15
2. Nelson – 11 + 11
3. Schmaltz – 6 + 14
Montreal Canadiens
Montreal dnes sehraje svůj 2, zápas na tripu a pokusí se zlomit sérii 2 porážek. První prohra přišla s tradičním soupeřem – Bostonem, když Habs padli 0:4 na vlastním ledě. Montreal odehrál včera zápas s Avalanche a i přesto, že se dostal do vedení 1:0 po trefě Gallaghera, kanadský tým nakonec opustil Denver bez bodu po porážce 1:2. V tabulce Východní konference najdeme Montreal na 7. místě s 39 body.
1. Domi – 14 + 19
2. Drouin – 11 + 18
3. Petry – 7 + 19
Dobré ráno,
vítám všechny fanoušky zámořské hokejové NHL. Dnes se spolu podíváme na zápas mezi Arizona Coyotes a Montreal Canadiens

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

1:2

Branky a nahrávky: 27. Ekman-Larsson (Schmaltz, Chychrun) – 21. S. Weber (Petry, Domi), 42. Byron (Danault, Mete)

Rozhodčí: Justin St. Pierre, McCauley – Nagy, Nowak

Diváci: 11 149

11:39 MTL 2 Lehkonen, podrážení
20:00 ARI 2 Cousins, vysoká hůl
20:22 MTL 0:1 S. Weber (Petry, Domi)
24:41 ARI 2 Chychrun, podrážení
26:07 MTL 2 Tatar, držení
26:49 ARI 1:1 Ekman-Larsson (Schmaltz, Chychrun)