DHL Extraliga juniorů

HC Dukla Jihlava – SKLH Žďár nad Sázavou

4:2

konec (1:1, 2:1, 1:0)

15.12.2018, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Skupina o 13. - 24. místo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

41:40

Druhý trest na jihlavské straně, dvě minuty si jde odsedět střelec první branky Dukly Pavel Zvěřina, a to za hrubost.

Na vyloučení: 3-5.

24:42

Ale jen na okamžik, háčkem se totiž provinil Zbyněk Vlk.

Na vyloučení: 2-4.

21:58

Jakub Nikolič jde na dvě minuty ven za podrážení a to je další možnost pro Jihlavu, jak jít do vedení.

Na vyloučení: 2-3.

18:48

Patrik Čermák a Jakub Filip, kteří ještě nedávno hájili stejné barvy, se vzájemně pozvali na limonádu, avšak poněkud hrubým způsobem. Proto jdou oba na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 2-2.

13:19

Dvě minuty také na jihlavské straně, za krosček si jde sednout na trestnou lavici Daniel Piskač.

Na vyloučení: 1-1.

08:12

Jihlava bude mít první přesilovou hru zápasu. Dvě minuty za faul kolenem totiž dostává Daniel Poizl.

Na vyloučení: 0-1.

4:2

Branky a nahrávky: 9. Zvěřina (Brož), 30. Menšík (Juda), 33. Vala (Smolko, Brož), 58. Krajíček (Chlubna) – 15. Tlačil (Filip), 38. Tlačil (Nagy, Konečný), 63. Tlačil

HC Dukla Jihlava: Javůrek (Chaloupek) – Piskač, Chvátal, Smolko, Trávník, Zvěřina, Rašín – Brož, Vala, Menšík, Chlubna, Krajíček, Kardoš, Čermák, Juda, Pigl, Barák

SKLH Žďár nad Sázavou: Radosta (Kulich) – Černohorský, Mikulík, Čermák, Klodner, Poizl, Budín – Filip, Konečný, Vojinovič, Vlk, Pětník, Kouba, Jindra, Tlačil, Nečas, Nagy, Nikolič, Vašíček

Rozhodčí: Vrba – Komínek, Otáhal

08:12 ZNS 2 Poizl, faul kolenem
08:55 JIH 1:0 Zvěřina (Brož)
13:19 JIH 2 Piskač, krosček
14:18 ZNS 1:1 Tlačil (Filip)
18:48 JIH 2 Čermák, hrubost