VHK ROBE Vsetín – HK Mladí Draci Šumperk

4:5

konec (1:0, 2:4, 1:1 - N 1:0)

15.12.2018, 12:30 • Zimní stadion Na Lapači • Nadstavba E • Helena Hegeďová

Zápas je u konce. V čase 63:13 rozhodl o jednom bodu pro Vsetín Stanislav Kunst. Tento zisk je pro domácí zcela zasloužený, a to jak z důvodu předváděné hry po první polovinu zápasu, tlak v posledních sekundách hry nebo aktivitou v prodloužení. Tři body však betou Draci, což také zcela odpovídá jejich snaze a výkonu, především v druhé části utkání.
Ode mě je to pro dnešek vše, ze vsetínského Lapače Vám přeji příjemný zbytek dne. (14:33:31)

65:00

Prodloužení skončilo.

63:13

Vsetín právě vstřelil branku!
Domácí ale nakonec přeci jen berou jeden bod z prodloužení. A byl to právě STANISLAV KUNST, kdo po několika dorážkách Půčka dokázal překonat již bezmocného Ryšavého. Asistence: Boris Babeliak, Jan Půček.

62:52

Půček přenechal kotouč Babeliakovi, který zrovna naskakoval na led. Ten, v tomto prodloužení již podruhé, objel branku a nabídl kotouč Kunstovi. Vsetínský obránce od pravé tyčky nezakončil.

61:57

Před brankou se najednou ocitl úplně osamocený Turek. Jeho pokus zastavuje Ryšavý betonem.

61:38

Prodloužení se nehraje v nijak závratném tempu. Oba týmy bruslí s rozvahou.

61:03

V přečíslení obešel Kočího Trögner. Kareš po jeho přihrávce kotouč u levé tyčky nezpracoval a Tkadlec zasahovat nemusí.

60:22

Babeliak získal kotouč za vlastní brankou, odkud se vydal na cestu přes celé kluziště. Po přechodu do útočného pásma si stále nevybral pozici, a tak objel branku a vydal se směrem k modré čáře. Odtud jej hostující hráč vytlačil.

60:01

Vsetínští se snažili smazat dvoubrankové manko, které nabrali během posledních minut druhé a prvních minut třetí třetiny. Na ledě byli domácí vidět hlavně v závěru utkání, předtím se dařilo Drakům. Až k vyrovnání však utkání nedotáhli a tři body tak berou hráči hostujícího celku.

59:56

Valaši už zřejmě vyrovnat nestihnou, a to by tomu mohli být opravdu blízko, kdyby Jurkovi přihrávku zpoza branky do mezikruží někdo zachytil. Kdyby byl totiž někdo z domácích připraven, mohl by pálit do odkryté brány.

59:36

Na led přicházejí emoce a menší potyčku jsme po přerušení mohli vidět u Ryšavého levé tyčky. Před odpískáním mohl skórovat Kuchařík. Hostující brankář jeho pokus ukryl v lapačce, odkud se jej snažil dostat ještě Jurek. To patrně vyvolalo reakci Draků.

59:13

Z mezikruží vypálil Kočí. Brankář Ryšavý ale nyní působí velmi jistým dojmem a puk levým betonem vyrazil.

58:53

Vsetín se drží v útočném pásmu, soupeř jej však nepouští ke střele. Hraje se kolem mantinelu.

58:29

Domácí vyhráli vhazování ve středním pásmu. Tkadlec míří na střídačku.

58:24

Oddechový čas pro domácí.

57:58

Atmosféra zápasu se stupňuje. Dalším, kdo mohl vyrovnat byl Půček, který z pravého křídla zamířil na zcela pokrytou bližší tyčku. Ryšavý ukrývá puk v lapačce.

57:13

Adámek mohl vyrovnávat na 5:5, když z blízkosti mířil mezi betony Ryšavého. Stejný pokus jsme mohli vidět i na druhé straně, kdy z brejku střílel Kučera. V obou případech byli úspěšnější brankáři.

4:5

Branky a nahrávky: 8. Bednařík (Kuchařík), 31. Bednařík (Adámek), 35. Půček (Babeliak), 57. Jurek (Kunst, Půček), 64. Kunst (Babeliak, Půček) – 27. Janech (Fibigr, Kučera), 37. Slováček (Diviš, Fibigr), 39. Diviš (Slováček, Trögner), 40. Kučera (Fibigr, Minařík), 44. Kučera (Janech)

VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (Vilém) – Machů, Mikula, Velikovský, Kočí, Dořičák, Kuchařík, Fojtík, Kunst – Bednařík, Rybár, Jurek, Babeliak, Adámek, Půček, Dědek, Turek.

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Berčák) – Seidenglanz, Minařík, Kareš, Blaško, Koutecký, Panáček – Burda, Mann, Slováček, Kučera, Diviš, Fibigr, Trögner, Janech, Šucha.

Rozhodčí: Cabák – Gebauer, Hanzlík

06:19 VSE 2 Půček, podrážení
07:23 VSE 1:0 Bednařík (Kuchařík)
09:43 MDS 2 Burda, podrážení
11:51 MDS 2 Burda, podrážení
21:21 MDS 2 Kareš, faul kolenem