DHL Extraliga juniorů

Mountfield HK – BK Havlíčkův Brod

1:2

konec (0:0, 0:2, 1:0 - N 1:0)

15.12.2018, 12:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Skupina o 13. - 24. místo • Klára Petrásková

Ode mě je to v tuto chvíli již vše. Přeji příjemný víkend a u dalších mládežnických online přenosů se těším na shledanou. (14:12:01)
Tři body za výhru v základní hrací době tedy bere Havlíčkův Brod, pod Bílou věží zůstal alespoň jeden bod z nadstavby. Domácí si tak lehce spravili chuť z těsně prohraného duelu.

64:48

Hradec právě vstřelil branku!
Už to vypadalo, že uvidíme nájezdy, ale není tomu tak! TADEÁŠ PINKAS se totiž s pukem na holi ocitl před hostující bránou a jeho jedovatá střela propadla gólmanovou výstrojí. Asistence: Vojtěch Síla.

63:45

Dominika Šedivého zastavil za cenu faulu Martin Nepokoj a za hákování si odpyká dvě minuty. Stejně je na tom hradecký Martin Janda, který je vyloučen za sekání a pokračuje se tak ve třech na obou stranách.

63:30

A nakonec z toho byla rána Martina Nepokoje, jenž střílel úplně osamocen, netrefil ale prostor mezi třemi tyčemi!

63:07

Martin Janda kousek před modrou obrátil zpět ke svému brankáři, jenže ztratil puk.

62:29

Petr Poppel hledal Vojtěcha Sílu na druhé straně, místo spoluhráče ale našel jen brodskou hůl.

62:13

Na druhé straně musel nebezpečné střele z mezikruží čelit Tomáš Sajdl, puk podržel ve výstroji.

61:47

Nahrávka Martina Pěnčíka byla příliš dlouhá a na spoluhráče nedoputovala.

61:19

Dominik Šedivý už sice vystřelil, o výstroj brankáře se ale puk dostal do ochranné sítě.

60:44

Vojtěch Síla neprokličkoval skrz soupeře a ke střele se tak nedostal.

60:07

Hned ze začátku vystřelil zprava Dominik Vacík, přestřelil však bránu.

60:01

Šedesát minut je u konce, tři body si za dnešní bojovný a tvrdý výkon odvezou Havlíčkobrodští. Hradečtí na jejich forčekink našli recept jen jednou a Bruslaři tak uhájili těsnou výhru 2:1. Za malou chvíli začne ještě nadstavbové prodloužení.

59:57

A puk letí na druhý konec hřiště, je zřejmě rozhodnuto!

59:44

Teď se o puk bojuje v rohu za Královou bránou.

59:33

Zatím se jim ale nedaří přejít modrou čáru.

1:2

Branky a nahrávky: 45. Kukla (Pěnčík), 65. T. Pinkas (Síla) – 28. Kulhánek (Pejchal, Holenda), 31. Kohout (Holenda, Pejchal)

Mountfield HK: Vacek (41. Sajdl) – Kukla (C), Voňka (A), Naar, Janoušek, Perička, Pěnčík, Kynčl – Dominik Šedivý (A), T. Pinkas, Kašpar, Síla, Havelec, Jušta, Janda, Mašín, Poppel.

BK Havlíčkův Brod: Král (Holata) – Nepokoj, Dvořák, Pejchal, Vacík, Kerber, Dudycha – Vaňous, Petržilka, Kohout, Kopic, Tecl (A), Hromádka, Fiala, Holenda, Kulhánek, Cachnín (C), Švec, Košťál.

Rozhodčí: Jaroš – Svoboda, Lhotský

01:34 HKM 2 Dominik Šedivý, hákování
17:57 HBR 2 Dvořák, podrážení
27:34 HBR 0:1 Kulhánek (Pejchal, Holenda)
30:11 HBR 0:2 Kohout (Holenda, Pejchal)
37:58 HBR 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Fiala