Tipsport: 2.13 3.86 3.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:25:19)

Martin FRK (DET) 0+0 0 střel, čas na ledě 8:02
Filip HRONEK (DET) 0+0, 1 střela, čas na ledě 11:51
3. Michael RASMUSSEN (DET) 0 + 1
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Detroit: 28

Ottawa: 32.
Detroit prohrává druhý zápas v řadě, dnes i kvůli vlastním a zbytečným chybám. Ottawa soupeře rozhodně nepřehrávala, hosté z kanadského hlavního města sehráli na ledě Little Caesars Areny dobrou taktickou partii, kdy se zaměřili hlavně na dobrou defenzivu. A díky chybám Detroitu nakonec dokázali ve třetí třetině rozhodnout. Důležitý byl gól Stoneho ve 48. minutě na 3:2, poté jako by Detroit vůbec nevěděl, jak si poradit s defenzivou soupeře, čehož důsledkem bylo zbytečné vyloučení Larkina v závěru a nakonec i gól soupeře do prázdné branky.

59:43

59:43 Chris TIERNEY - 2:4

59:43

Ottawa právě vstřelila branku!
Není co řešit, CHRIS TIERNEY trefuje prázdnou branku soupeře a hosté rozhodují o dnešním vítězství. Navíc je to i využitá přesilovka, vše v jednom... Asistence: Thomas Chabot a Ryan Dzingel.

59:22

Thomas Vanek (Detroit) zvládl důležitý souboj u mantinelu, ve vlastní třetině.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny, domácí hrají v oslabení, ale zkouší to v pěti bez gólmana.

58:26

A ta chvíle přichází nyní, Jimmy Howard (Detroit) na střídačce!

58:02

Detroit se tak sám dostal do těžké pozice, místo hry šesti proti pěti to mohou domácí zkusit maximálně ve formátu pět na pět, ovšem s prázdnou brankou.

57:52

Nepříjemnost pro domácí, Dylan Larkin dostává dvouminutový trest za sekání.

57:07

Pomalu se blíží okamžik, kdy Jimmy Howard opustí branku Red Wings a domácí to zkusí v šesti.

56:39

Hra přerušena, vhazovat se bude ve třetině Ottawy, domácí stupňují závěrečný tlak!

56:10

Diváci pískají, Nick Jensen (Detroit) totiž pálí od modré, ale trefí hned před sebou stojícího bránícího hráče, domácí pak ztrácejí útočné pásmo.

55:55

Tak až nyní se Detroit dokázal dostat do třetiny Ottawy.

2:4

Branky a nahrávky: 19. Glendening (Bertuzzi, Rasmussen), 33. D. Larkin (Nielsen, Kronwall) – 9. Tierney (Dzingel), 14. Chabot (White, Bødker), 48. Mark Stone (Elliott), 60. Tierney (Chabot, Dzingel)

Detroit Red Wings: Howard (J. Bernier) – Daley, Cholowski, Hronek, Kronwall, Jensen, Ericsson – Abdelkader, D. Larkin, Nyquist – Vanek, Nielsen, Athanasiou – Rasmussen, Glendening, Bertuzzi – Frk, J. de La Rose, Ehn.

Ottawa Senators: C. Anderson (McKenna) – Harpur, Chabot, Ceci, Lajoie, Elliott, Falk, Burgdoerfer – Mark Stone, White, B. Tkachuk – B. Ryan, Tierney, Bødker – Pääjärvi, Z. Smith, Dzingel – Batherson, N. Paul.

Rozhodčí: Hanson, Furlatt – Daisy, Pancich

Diváci: 18 330

06:32 OTT 2 Burgdoerfer, podrážení
07:48 DET 2 Athanasiou, držení hole
08:19 OTT 0:1 Tierney (Dzingel)
13:57 OTT 0:2 Chabot (White, Bødker)
18:20 DET 1:2 Glendening (Bertuzzi, Rasmussen)