6:3

konec (2:1, 3:2, 1:0)

15.12.2018, 17:30 • A-Bennet Arena • 26. kolo • Petr Pracný

Tipsport: 1.4 5.3 4.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní velmi zajímavé utkání bohaté na branky i vyloučené dopadlo šťastněji pro domácí Lvi, kteří zápas vyhráli s přehledem 6:3. První třetina začala lépe pro domácí, kteří se dostali do dvoubrankového vedení. Hostům se však podařilo snížit. Druhé třetina se proměnila v jejím úvodu ve střelnici, kdy Lvi odskočili na rozdíl čtyř branek. Poté hosté zabojovali a dokázali snížit na rozdíl dvou branek. Na konci třetiny se nám přiostřilo a začalo padat spousta trestů. Ve třetí třetině Lvi odskočili na rozdíl tří branek a poté udrželi stav utkání až do konce. Na konci zápasu ovšem bylo opět spousta vyloučených na straně domácích. To je z A-Benet areny vše. Hezký večer (19:51:14)

59:29

Patrik Fořt v závěru ještě prověřil Hanuljaka. Hany však drží kotouč

58:50

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bakrlík – 2 min., hákování).

58:32

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Mical – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

56:28

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Čmolík – 2 min., hrubost).

56:28

Postavení mimo hru hostů. Po odpískání vystřelil nesportovně hostující Matějíček. Mostecký Čmolík však neudržel nervy a za hrubost jde ven

55:53

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Havlůj – 2 min., podrážení).

55:05

Lvi se osvobozují

54:27

Hany teď drží mostecké akcie. Chytá střelu hostujícího obránce

54:02

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Nedrda – 2 min., podrážení).