3:1
konec (2:0, 1:1, 0:0)
15.12.2018, 18:00 • 26. kolo • Info o změnách stavu (Jiří Cícha (@cichic18))
Tipsport: 2.54 4.6 2.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.54 - 4.6 - 2.0
HC David Servis Č. Budějovice – HC ISMM Kopřivnice
3:1
konec (2:0, 1:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 4. Bárta Ja. (Ferebauer, Šulčík), 7. Bárta Ji. (Procházka, Dudáček), 28. Silný (Tejko, Krcho) – 21. Kofroň (Mach, Suchý)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC David Servis Č. Budějovice:
Svoboda (Němec) – Grauer, Procházka, Dudáček, Doktor, Radoš, Škopek, Kříž – Silný, Krcho, Rolínek, Bárta Ja., Šulčík (C), Ferebauer (A), Tejko, Kronus, Bárta Ji., Sumerauer
Náhradníci:
Trenér:
HC ISMM Kopřivnice:
Hromada (Velička) – Stříž, Ficek, Zuzaník, Marek (A), Imrich, Fojtík – Gebauer, Pěnčík, Hrubý, Krzak, Havránek, Korec, Mach J. (C), Mach M., Suchý, Tomášek, Kofroň, GOla
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šperl – Oudes, Šimánek
Diváci: 95
1. třetina | ||||
02:30 | KOP | 2 | Fojtík, hákování | |
03:07 | DAS | 1:0 | Bárta Ja. (Ferebauer, Šulčík) | |
04:36 | KOP | 2 | Havránek, nedovolené bránění | |
06:18 | DAS | 2:0 | Bárta Ji. (Procházka, Dudáček) | |
15:49 | DAS | 2 | Bárta, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:54 | KOP | 2:1 | Kofroň (Mach, Suchý) | |
21:53 | DAS | 2 | Procházka, držení | |
23:28 | KOP | 2 | Kofroň, hákování | |
27:02 | DAS | 3:1 | Silný (Tejko, Krcho) | |
27:50 | DAS | 2 | Šulčík, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
48:22 | DAS | 2 | Procházka, podrážení | |
57:05 | DAS | 2 | Svoboda, přikrytí puku brankářem | |
57:24 | DAS | 2 | Dudáček, hrubost | |
57:44 | KOP | 2 | Suchý, hrubost | |
58:54 | DAS | 2 | Radoš, vysoká hůl | |
59:42 | KOP | 2 | Kofroň, hrubost | |
Konec |
NY Rangers – Arizona • po prodl. 01:00 3:4
Pittsburgh – Boston 01:00 5:3
New Jersey – Vegas • po prodl. 01:10 5:4
Detroit – Ottawa 01:30 2:4
Carolina – Washington • po s.n. (1:2) 01:30 5:6
St. Louis – Colorado • po prodl. 02:00 4:3
Chicago – Winnipeg • po prodl. 02:30 3:4
Edmonton – Philadelphia 03:00 4:1
Minnesota – Calgary 19:30 1:2
Zlín – Havířov 12:00 2:4
HC Litvínov – Plzeň 12:00 5:1
Kladno – Liberec 12:00 0:9
Č. Budějovice – Tábor 12:30 3:2
Vsetín – HK MD Šumperk 12:30 4:5
Vítkovice – Pardubice 13:00 8:3
K. Vary – Kobra 13:00 3:0
Třemošná – Sparta 14:15 1:6
Mladá Boleslav – Žďár n/S 14:45 4:2
Třinec – Kometa Brno 15:00 3:6
Jihlava – Havlíčkův Brod 15:15 1:3
Slavia – Mountfield HK 16:00 1:3
Warriors Brno – Olomouc • po s.n. (0:1) 17:00 2:3
Fan Club HC Pardubice – Fan Club Karlovy Vary 07:00 2:1
Fan Klub HC Kometa Brno – HC CHEZA Litvínov 07:00 1:5
Hradečtí Lvi – Fanklub HC Sparta Praha 08:00 1:4
Fanklub BK Ml. Boleslav – Motorfans 08:00 4:2
HC Pilsfans 2009 – Fan Club Karlovy Vary 09:00 0:4
Fan Club HC Pardubice – Hradečtí Lvi 10:00 5:1
Fanklub HC Sparta Praha – HC Pilsfans 2009 11:00 5:1
Motorfans – AHC Phantoms Chomutov 11:00 3:3
Hradečtí Lvi – Fan Club Karlovy Vary 12:00 2:2
HC CHEZA Litvínov – Fanklub BK Ml. Boleslav 12:00 6:3
Fan Club HC Pardubice – Fanklub HC Sparta Praha 13:00 1:4
AHC Phantoms Chomutov – Fan Klub HC Kometa Brno 13:00 1:2
HC Pilsfans 2009 – Hradečtí Lvi 14:00 4:5
HC CHEZA Litvínov – Motorfans 14:00 4:2
Fan Club Karlovy Vary – Fanklub HC Sparta Praha 15:00 2:4
Fan Klub HC Kometa Brno – Fanklub BK Ml. Boleslav 15:00 3:3
Fan Club HC Pardubice – HC Pilsfans 2009 16:00 2:1
AHC Phantoms Chomutov – HC CHEZA Litvínov 16:00 4:0
Fanklub BK Ml. Boleslav – AHC Phantoms Chomutov 17:00 2:4
Motorfans – Fan Klub HC Kometa Brno 17:00 3:0
59:42
58:54
57:44
57:24
57:05
48:22
27:50
23:28
21:53
15:49
04:36
02:30