29.11.2018, 21:00 • GSP Stadium, Nicosia • Skupina H • Michal Raška

Tipsport: 4.93 4.21 1.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:52:48)
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 2:6. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:10.
Je konec. V tomto zápase nakonec vítězí překvapivě Limassol, ovšem naprosto zaslouženě, jelikož Lazio se nedostalo ani k jedné střele na bránu.
První vážnější šance měl v 17. minutě Valon Beriša, ale ten vypálil jen vedle levé tyče. Lazio bylo lepším týmem, ovšem ve 31. minutě předvedl David Faupala naprosto fantastické nůžky a poslal Limassol do vedení.
Ve druhém poločase nebyla hra moc atraktivní, ale nakonec se v 82. minutě domácí dočkali, když se po rychlém útoku prosadil do prázdné brány Marković.

90+4

90+4

Ale s centrem si domácí snadno poradili.

90+3

Poslední šance pro Lazio vstřelit alespoň gól, jelikož získalo volný kop.

90+2

Zápas už se pouze dohrává a tři body tak zůstanou v Limassolu, ovšem o postupujících už bylo dávno rozhodnuto.

90

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89

A opět skončil balón jen v rukou Bruno Valeho.

88

Následný útok Lazia ale nic nepřinesl, jelikož přihrávka skončila v moci brankáře Valeho.

87

Marković se dopustil faulu na své polovině a uviděl žlutou kartu.

85

Přihrávka Lazia skončila jen vedle domácí svatyně a Vale tak má odkop od své brány.

84

Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Felipe Caicedo, přichází Nicolò Armini.

82

82. Saša MARKOVIĆ - 2:0

82

Apollon právě vstřelil branku!
A je to 2:0 a pravděpodobně je tak o vítězi rozhodnuto! Limassol se dostal do přečíslení a po skvělé přihrávce byl Papoulis v tutovce, ale míč ještě posunul na volného SAŠU MARKOVIĆE, který zakončil do prázdné brány. Asistence: Fotis Papoulis.

80

Domácí se dostali k míči a jdou dopředu v přečíslení.

78

Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Adrián Sardinero, přichází Emilio Zelaya.

76

Riza Durmisi se ocitl v ofsajdu a tak jeho střela k pravé tyči, která skončila v bráně změnu skóre nepřinesla.