Evropská liga

Real Betis – Olympiakos Pireus

1:0

konec (1:0)

29.11.2018, 18:55 • Estadio Benito Villamarín, Sevilla, Španělsko • Skupina F • Martin Dvořák

Tipsport: 1.46 4.72 7.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:47:17)
Je konec! Betis dnešní bitvu zvládl a porazil Olympiakos, což znamená, že je na nejlepší cestě k vítězství ve skupině. Dnešním triumfem si španělský klub zajistil postup, o tom, zda vyhraje skupinu, rozhodne poslední kolo.

90+4

Zákroky brankáře Betisu Roblese – 1.
Zákroky brankáře Olympiakosu Sá – 8.

90+1

Rozhodčí nastavil tři minuty.

89

Jagoš Vuković (Olympiakos) pálí zpoza vápna, ale pouze vysoko nad branku, obránce hostů se chytá za hlavu, takhle se góly opravdu nedávají.

89

Domácí roh Olympiakosu ubránili, ale hosté zůstávají s míčem u vápna Betisu.

88

Hosté vybojovali roh, který rozehrají z levé strany.

87

Žlutou kartu dostává Giovani Lo Celso (Real Betis).

87

Žlutou kartu dostává Sergio Canales (Real Betis).

86

U míče opět Betis, který v poklidu kombinuje u půlící čáry.

85

Čeká nás posledních zhruba pět minut, dočkáme se ještě nějakého gólu? Hlavně Olympiakos by chtěl alespoň vyrovnat, tak uvidíme, zatím k tomu mají hosté hodně daleko.

83

Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Cristian Tello, přichází Antonio Barragán.

82

Žlutou kartu dostává Omar Elabdellaoui (Olympiakos FC).

81

Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Guilherme, přichází Bibras Natcho.

81

Znovu se hraje pouze ve středu hřiště, ve druhém poločase z předváděné hry opravdu doslova bolí oči...

80

Nakonec se hosté dokázali dostat na polovinu soupeře, ale tam byl Konstantinos Fortunis v ofsajdu.