konec (0:1)

29.11.2018, 18:55 • Stadion Letzigrund, Zurich • Skupina A • Adam Dořák

Tipsport: 2.0 3.45 4.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 16:13. (21:03:57)
V posledním kole vyzve Curych Ludogorets a Larnaka se utká s Leverkusenem. Oba zápasy už budou formalitou, neboť oba celky, Leverkusen a Curych měli zajištěný postup již před dnešními zápasy. Avšak každá výhra přináší určitá finanční ohodnocení, takže o vypouštění zápasu rozhodně nepůjde.
Souboj Curychu a Larnaky je u konce. Larnaka se dostala do vedení v prvním poločase. Ve druhém poločase se domácím podařilo vyrovnat ze standardní situace. Už to vypadalo, že Larnaka na své premiérové vítězství ve skupině nedosáhne, ale před koncem zápasu se prosadili ze svého druhého rohového kopu v zápase a mohou se radovat z prvního vítězství.

90+4

90+4

Trochu času pro svůj tým ještě ušetřil Igor Silva, který si krátkodobě poležel na trávníku.
Zákroky brankáře Toño: 3

90+4

Střela z hranice šestnáctky, ale s touto přízemní střelou neměl Toño výraznější problémy.

90+3

Domácí to ještě zkouší dlouhými nákopy, ale hráči Larnaky poctivě brání.

90+2

Toño dostává žlutou kartu za zdržování hry.

90+1

V první minutě nastavení se najednou dostal Curych ke střeleckému zakončení, které putuje mimo branku.

90

Hlavní rozhodčí ještě nastavuje čtyři minuty.

89

Míč z levé strany propadl až do vápna, odkud jej však stihl odkopnout domácí obránce do bezpečnější zóny.

88

Curych má k dispozici ještě jedno střídání, které bezesporu zanedlouho využije.

87

Hostům se daří poměrně v klidu držet míč na polovině soupeře a ten již pravděpodobně vzdal nějakou honbu za vyrovnáním.

86

Oba hráči, kteří se podíleli na vedoucí brance Larnaky střídali v průběhu druhého poločasu a hostujícímu trenérovi tohle střídání každopádně vyšlo.

85

85. Ivan TRIČKOVSKI - 1:2

85

Larnaka právě vstřelila branku!
Ze svého druhého rohového kopu se přece jen Larnaka prosazuje podruhé! Tomás vyslal centr na přední tyč, kde si míč sklepl IVAN TRIČKOVSKI a následně jej dokázal doběhnout a zakončit ke vzdálenější pravé tyči. Asistence: Joan Tomàs.

83

Střela ze středu hřiště, kterou vyslal Hector Hevel, ale míč putuje nad branku Curychu.