konec (0:0, 3:0, 0:0)

16.11.2018, 17:30 • ZS Luďka Čajky • 19. kolo • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tipsport: 2.1 4.25 2.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:16

Vítkovice přece jen budou hrát přesilovku. Kapitán Zlína Žižka bude potrestán na dvě minuty za podrážení. Vítkovice navíc odvolaly gólmana!

55:26

Přesilovka Vítkovic moc dlouho nevydržela. Stránský bude vyloučen za nedovolené bránění a hra se tak vyrovná.

55:24

Vítkovice si ještě na závěr zápasu zahrají přesilovou hru. Šlahař se při souboji o kotouč neudržel a dal krosček svému protihráči. Bude tak vyloučen na dvě minuty.

54:05

Čtvrtou branku nyní mohl přidat Okál nebo Honejsek, byli totiž sami před Bartošákem. Okál to nakonec vzal na sebe, hostujícího gólmana ale nepřekonal.

52:31

Vítkovice nyní podnikly velmi nebezpečný útok. Hosté totiž jeli na branku v přečíslení dva na jednoho. Hráč s pukem byl Šidlík, který to nakonec vzal na sebe a trefil Sedláčka do masky.

40:40

Zlín předvedl skvělou kombinaci a málem skončila brankou. Honejsek ale při zakončení zaváhal, což Bartošákovi stačilo na to, aby se stihl přesunout a puk vykrýt.

40:15

A je tu druhá přesilovku pro Berany. Při souboji v útočném pásmu úplně zbytečně fauluje Schleiss, který bude trestán na dvě minuty za podražení.

32:57

Další velká šance Vítkovic a opět ji kryje Sedláček. Jeden z hostujících hráčů byl před domácím gólmanem opět sám, opět ale trefil puk pouze do připraveného brankáře.

30:56

30:56 Jiří ONDRÁČEK - 3:0

30:56

Zlín právě vstřelil branku!
Zlín už vede o tři branky! Přihrávku Kubiše před branku zachytil JIŘÍ ONDRÁČEK. Ten následně puk poslal přesně nad vyrážečku Bartošáka, který se zoufale snažil kotouč zastavit. Asistence: Pavel Kubiš a Tomáš Valenta.

29:22

Přijde první přesilová hra po Zlín. Baláž si při obraně pomohl sekáním a bude za to pykat. Oslabí svůj tým na dvě minuty.

28:20

První velkou šanci Vítkovic ve druhé třetině měl Zdráhal, který byl sám před Sedláčkem. Ten ho ale vychytal svou lapačkou.

26:33

26:33 Edgars KULDA - 2:0

26:33

Nádherná akce Zlína a rázem je to 2:0! Na útočné modré našel Freibergs rozjetého Honejska, který ujížděl sám na Bartošáka. Hostující gólman ještě dokázal zasáhnout, puk se ale odrazil k volnému EDGARSOVI KULDOVI, který neváhal a trefil puk do odkryté branky. Asistence: Antonín Honejsek a Ralfs Freibergs.

22:26

22:26 Tomáš ŽIŽKA - 1:0

22:26

Zlín se ujímá vedení! Od modré se napřáhl kapitán domácích TOMÁŠ ŽIŽKA. Ten svou dělovkou vymetl levý horní růžek Bartošákovi branky. Asistence: Jakub Šlahař.

13:12

Ve zlínském brankovišti opět zazářil Sedláček. Ten kotouč vykopl takřka z brankové čáry.

02:44

První přesilovku si zahrají Vítkovice. Při obraně fauloval Ferenc, který si odpyká dvě minuty za držení.

3:0

Branky a nahrávky: 23. Žižka (Šlahař), 27. E. Kulda (Honejsek, Freibergs), 31. J. Ondráček (Kubiš, Valenta)

Berani Zlín: J. Sedláček (Štůrala) – Freibergs, Ferenc, Valenta, Nosek (A), Žižka (C), Řezníček, Gazda – Kubiš (A), Lakatoš, J. Ondráček – E. Kulda, Honejsek, Okál – Poletín, P. Sedláček, Šlahař – Václavek, Popelka, Š. Kratochvíl.

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Výtisk (C), D. Krenželok, Hrbas, Baranka, Šidlík, Černý – Dej, Lev (A), Schleiss – Szturc (A), O. Roman, Tybor – Kucsera, Š. Stránský, P. Zdráhal – D. Květoň, Pytlík, Baláž – Toman.

Rozhodčí: Šír, Harnebring – Ondráček, Hynek