16.11.2018, 17:30 • Viťaz Ice Palace • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 3.58 4.1 1.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vojtěch Mozík (VTZ) 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:20
Marek Hrivík (VTZ) 0+0, 4 střely, čas na ledě 22:30

Michal Bulíř (MET) 0+0, 3 střely, čas na ledě 15:07 (20:00:44)
Střely na branku – 22:38 (9:15, 6:13, 7:10)
Zblokované střely – 13:7
Vyhraná vhazování – 23:30
Trestné minuty – 14:10
Hity – 21:11
Ve třetí třetině si hokejisté Magnitogorsku duel pohlídali a dvěma trefami navýšili skóre až na 4:1. Ve 46. minutě se prosadil důrazný Matt Ellison a v 54. tečoval v přesilovce Rasmussenovu střelu za Ortiova záda Nikolaj Kuljomin. Nutno dodat, že vítězství hostů je zasloužené, většinu zápasu byly lepším týmem a Viťaz hrozil jen z občasných kontrů.

59:15

Hosté jsou v plném počtu.

58:49

Hosté vyhodili.

58:23

Rána Marka Hrivíka skončila na tyčce a od ní se puk odrazil do ochranné sítě. Košečkin měl teď i štěstí!

57:33

Dobrý zákrok Košečkina, který lapačkou vyrazil střelu z mezikruží.

57:14

Domácí přeci jen ještě dostali šanci závěr trochu zdramatizovat! Za podražení Sjomina je vyloučen Andrej Čibisov.

56:59

Do konce třetí třetiny zbývají tři minuty a na nějaký obrat už to rozhodně nevypadá.

56:05

Až teď. Na trestnou lavici míří hostující Matt Ellison za krosček a za stejný přestupek také domácí Igor Golovkov. Jednalo se o vzájemné pošťuchování této dvojice.

55:28

Nervy teď trošku povolily brankáři Ortiovi, který rukama shodil na led Matta Ellisona. Vylučovat se nebude.

54:53

Tenhle stav je asi zaslouženým vyústěním dění na ledě. Hráči Magnitky mají převahu většinu zápasu, aktivnější jsou i teď.

53:24

53:24 Nikolaj KULJOMIN - 1:4

53:24

Metallurg právě vstřelil branku!
Hosté využívají přesilovku po 16 sekundách a asi už rozhodují zápas! Nástřel Dennise Rasmussena tečoval NIKOLAJ KULJOMIN a možná i Matt Ellison a puk končí za zády Ortia. Branka je zatím připsána Kuljominovi. Asistence: Viktor Antipin a Dennis Rasmussen.

53:08

Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Arťom Švec-Rogovoj – 2 min., vysoká hůl).

52:58

Domácí budou hrát v oslabení. Už dlouhé desítky sekund běží výhoda Metallurgu.

51:22

Sergej Mozjakin objel hostující branku a hledal na zadní tyčce číhajícího Ellisona. Ten puk před odkrytou klecí nezasáhl!

1:4

Branky a nahrávky: 36. M. Aaltonen (Jepišin, Katičev) – 23. Antipin (Timkin), 38. Rylov (Rasmussen), 46. Ellison (Mozjakin), 54. N. Kuljomin (Antipin, Rasmussen)

HC Viťaz Moskevská oblast: Ortio (Saprykin) – Mozík, Katičev, Jevsejenkov, Stasenko, Golovkov, Jepišin, Šinkevič – A. Sjomin (A), Hrivík, M. Aaltonen (A) – A. Nikulin, Makejev, Potěchin – Kokarev (C), Švec-Rogovoj, Stoljarov – Mojsejev, N. Komarov, Vyglazov.

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – Antipin, J. Birjukov (A), Rylov, Vereščagin (A), Běreglazov, Matuškin, Zajcev – N. Kuljomin, Ellison, Mozjakin (C) – Pakarinen, Rasmussen, Bulíř – Čibisov, N. Shore, Ljubimov – Timkin, Platonov, Platonov – Několenko.

Rozhodčí: Olenim, Rogačjov – Deďulja, Sivov