16.11.2018, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • Veronika Loudová

Tipsport: 2.43 3.9 2.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších zápasů. (03:47:24)
Lukáš Sedlák (Columbus) 0+0, 0 střel, čas na ledě 9:13
1. Cam Atkinson (Columbus) 1+1
2. Anthony Duclair (Columbus) 1+1
3 Joonas Korpisalo (Columbus) 40 zák., 3 góly, 93,0%
A je konec! Florida měla dobrý vstup do utkání,když brzy vedla 2:0, ale pak už zvládla přidat jediný gól a to bylo málo. Columbus začal hrát od druhé třetiny,kdy se dostal poprvé do vedení 3:2. Třetí třetinu domácí vyhráli jednoznačně 4:0 a rozhodli o svém vítězství. Body tedy zůstávají doma a Columbus vítězí.
Střely po třetí třetině: Domácí – 37, Hosté – 43.

59:53

Domácímu týmu se dostává standing ovations od fanoušků!

59:27

Colton Sceviour nahazoval kotouč od modré, jeho pokus blokuje domácí útočník.

58:50

Roberto Luongo si připisuje další zákrok betonem, tentokrát proti střele od levého mantinelu.

58:02

Nepovedená rozehrávka Yandela, kotouč mají znovu domácí.

57:21

Kotouč skončil mezi diváky, hra bude pokračovat vhazováním na středovém kruhu.

56:10

Florida sympaticky nic nevzdává a stále neúnavně napadá soupeře při rozehrávce.

55:20

Columbus má kotouč na hokejkách,ale v poklidu s ním kombinuje ve vlastní třetině.

54:51

54:51 Boone JENNER - 7:3

54:51

Columbus právě vstřelil branku!
Domácí přidávají další gól! Brandon Dubinsky získal kotouč ve vlastní třetině, poslal ho na Murrayho, který posunul na BOONEA JENNERA, který trefil prázdnou branku!
Asistence: Ryan Murray, Brandon Dubinsky

54:30

Staňte se fanoušky NHL.cz!

54:30

Hosté to zkoušejí se 6ti hráči v poli!

53:30

Kotouč po tečované ráně od modré skončil v ochranné síti a máme tu komerční přestávku.

52:57

52:57 Josh ANDERSON - 6:3

52:57

Domácí přidávají další branku a o osudu utkání je zřejmě rozhodnuto! Foligno dostal kotouč do středního pásma, tam si ho vzal Jenne, který krásnou nahrávkou vyslal JOSHE ANDERSONA do šance a ten ji proměnil střelou na druhou tyč.
Asistence: Boone Jenner, Nick Foligno

7:3

Branky a nahrávky: 21. Atkinson (Wennberg), 24. Dubinsky (Werenski), 27. Dubois (Duclair, Atkinson), 44. Hännikäinen (D. Savard), 49. Duclair (Dubois, Nutivaara), 53. J. Anderson (Jenner, N. Foligno), 55. Jenner (R. Murray, Dubinsky) – 2. Bjugstad (Matheson, Malgin), 7. Ekblad (Hoffman, Matheson), 34. Yandle (Trocheck, Huberdeau)

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Bobrovskij) – S. Jones, R. Murray, D. Savard, Nutivaara, Harrington, Werenski – Bjorkstrand, Dubois, Panarin – J. Anderson, Jenner, N. Foligno – Duclair, Wennberg, Dubinsky – Sedlák, Riley Nash, Hännikäinen – Atkinson.

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Matheson, Ekblad, Yandle, Petrovic, Kiselevič, Weegar – Dadonov, Barkov, Hoffman – Huberdeau, Trocheck, Vatrano – Malgin, McCann, Bjugstad – Brouwer, Lammikko, Sceviour.

Rozhodčí: St. Pierre, Walsh – Amell, Knorr

01:44 FLA 0:1 Bjugstad (Matheson, Malgin)
05:15 CBJ 2 Jenner, hákování
06:45 FLA 0:2 Ekblad (Hoffman, Matheson)
19:21 CBJ 2 Dubinsky, podrážení
20:28 CBJ 1:2 Atkinson (Wennberg)