16.11.2018, 17:30 • Minsk Arena • Michal Břuchanský

Tipsport: 4.86 4.7 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám hezký zbytek pátečního večera. (19:51:00)
Československá stopa v utkání:
Jakub Kovář (JEK)
kvůli zranění nenastoupil.
Střely na branku: 19 – 33.
Je dobojováno! Minsk si na svém ledě na lídra Kontinentální hokejové ligy nevyšlápl a po podprůměrném výkonu musí překousnout porážku 0:4. Utkání by mohlo být značně dramatičnější, kdyby se Jhonas Enroth v první třetině vyvaroval několika slabších chvilek. Jekatěrinburg hned na startu druhé části zvýšil na 4:0 a tím zápas de facto skončil, neboť k další změně skóre už nedošlo.

59:50

Ještě jeden závar před Sochackým, který neměl situaci úplně pod kontrolou, ale domácí přesto puk za jeho záda neprotlačili.

59:29

Bratři Kosticynové připravili pozici pro Lisovce, jehož rána byla zablokovaná.

59:00

Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Jefim Gurkin – 2 min., hákování).

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:44

Ofenzivní zmar Minsku nebere konce, další přechod do útoku znegoval ofsajd.

58:24

Ivan Drozdov nabral dobrou rychlost, nechal se ale vytlačit mimo střelecký úhel a v rohu celou akci zbrzdil.

57:47

Znacharenkova střela zpoza kruhů k brankovišti neprošla a domácí se znovu vrátili do středu hřiště.

56:53

Minsk se nepřesnou přihrávkou sám připravil o útočné pásmo a naopak bude muset plnit i defenzivní povinnosti.

56:16

Teď už jde jen o to, zda brankář Sochackij udrží čisté konto. Do závěrečné sirény nezbývají ani čtyři minuty.

55:51

55:39

Souhra mezi bratry Kosticiny nezafungovala a Dinamo bylo opět vytlačeno mimo útočnou třetinu.

55:16

Hra byla vykázána do středního pásma, kde na buly vyhrál Jekatěrinburg a domácí přišli o několik dalších vteřin.

54:53

Andrej Kosticyn nic nevymýšlel a od modré se snažil neúspěšně propálit početný blok hráčů před brankou.

0:4

Branky a nahrávky: 9. Milovzorov (Bělousov, D. Bodrov), 17. Milovzorov (Alexej Vasilevskij, D. Bodrov), 19. D. Bodrov (S. Da Costa, Sexton), 21. Sexton

HC Dinamo Minsk: Enroth (21. M. Karnauchov) – Wiercioch, Gotovec, Chenkel, Lisovec, Blum, D. Osipov, Znacharenko – A. Kosticyn, S. Kosticyn, Kogaljov – Q. Howden, Gavrus, Denis Kazionov – An. Stěpanov, Kovyršin, Bujnickij – Litvinov, A. Volkov, Drozdov.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Sochackij (Gross) – Gurkin, I. Višněvskij, Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Jegoršev, D. Bodrov, Pereljajev – S. Da Costa, Dawes, Sexton – Milovzorov, Bělousov, Paré – A. Garejev, Torčeňuk, Golyšev – Litovčenko, Česalin, Gračov – Rassejkin.

Rozhodčí: Beljajev, Soin – Zacharenkov, Ponamarenko

Diváci: 8 186

04:14 MIN 2 S. Kosticyn, nedovolené bránění