16.11.2018, 04:30 • SAP Center, San Jose • Jiří Sameš

Tipsport: 2.11 4.0 2.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

53:54

53:54 Mitchell MARNER - 3:5

53:54

Toronto právě vstřelilo branku!
Maple Leafs jdou do dvougólového vedení! Po dobré, dlouhé přihrávce brankáře Andersena se prosadil z pravé strany skvělou střelou MITCHELL MARNER. Jeho třetí bod v zápase! Asistence: Frederik Andersen.

32:06

32:06 Kasperi KAPANEN - 3:4

32:06

Javorové listy se prosazují při vlastním oslabení a vedou 4:3! KASPERI KAPANEN se dostal za obranu soupeře, do samostatného úniku, přičemž jej zakončil střelou do pravého horního růžku. Asistence: Mitchell Marner.

22:30

22:30 Josh LEIVO - 3:3

22:30

Skóre je opět vyrovnané! Po zaváhání Burnse v útočném pásmu a po Ennisově přihrávce se z následného protiútoku trefil skvěle JOSH LEIVO. Jeho druhý gól v sezoně 2018/2019, 3:3! Asistence: Tyler Ennis, Frederik Gauthier.

18:21

18:21 Marc-Édouard VLASIC - 3:2

18:21

San Jose právě vstřelilo branku!
Domácí hokejisté se ujímají v předposlední minutě první třetiny vedení! Pěknou přihrávku Pavelského poslal za Andersonova záda MARC-ÉDOUARD VLASIC. Pro zkušeného obránce první trefa v letošní sezoně, 3:2! Asistence: Joe Pavelski, Timo Meier.

12:51

12:51 Joe PAVELSKI - 2:2

12:51

Konec třinácté minuty, využitá přesilovka Sharks, 2:2! Burnsovu nabídku z levé strany tečoval před bránou do sítě perfektně JOE PAVELSKI. Jeho jedenáctý gól, třináctý bod v sezoně! Asistence: Brent Burns, Erik Karlsson.

11:47

11:47 Kasperi KAPANEN - 1:2

11:47

Javorové listy jsou zpět ve vedení! Špatného střídání Sharks využili při situaci 2 na 1 přihrávají Marleau a zakončující KASPERI KAPANEN. Finský útočník zaznamenal sedmou trefu v této sezoně! Asistence: Patrick Marleau, Travis Dermott.

05:28

05:28 Kevin LABANC - 1:1

05:28

Polovina šesté minuty utkání, máme srovnáno! Erik Karlsson nahazoval ze střední třetiny kotouč do útočného pásma a po zvláštním odraze od zadního mantinelu se dokázal prosadit KEVIN LABANC. Andersen nedával pozor. Labancův třetí gól v sezoně 2018/2019, 1:1! Asistence: Erik Karlsson, Joakim Ryan.

02:10

02:10 John TAVARES - 0:1

02:10

Maple Leafs otevírají skóre utkání! JOHN TAVARES obkroužil bránu soupeře, přičemž následně, poměrně šťastně, dostal puk za Jonese. Pro bývalého kapitána New Yorku Islanders dvanáctý gól v letošní sezoně, Toronto vede 1:0! Asistence: Mitchell Marner, Morgan Rielly.

3:5

Branky a nahrávky: 6. Labanc (E. Karlsson, J. Ryan), 13. Pavelski (Burns, E. Karlsson), 19. Vlasic (Pavelski, Meier) – 3. Tavares (Marner, Rielly), 12. Kapanen (Marleau, Dermott), 23. Leivo (Ennis, F. Gauthier), 33. Kapanen (Marner), 54. Marner (Andersen)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – J. Ryan, Burns, Dillon, E. Karlsson, Vlasic, Braun – Meier, Couture (A), Pavelski (C) – Sörensen, J. Thornton (A), Labanc – E. Kane, Suomela, Donskoi – Goodrow, Chartier, M. Karlsson.

Toronto Maple Leafs: Andersen (Sparks) – Rielly (A), Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Dermott, Ožiganov – Hyman, Tavares (A), Marner – Marleau (A), Kadri, Kapanen – A. Johnsson, P. Lindholm, Co. Brown – Ennis, F. Gauthier, Leivo.

Rozhodčí: Chris Rooney, Steve Kozari – Lonnie Cameron, Pierre Racicot

Diváci: 17 011

00:08 SJS 2 Goodrow, hrubost
02:10 TOR 0:1 Tavares (Marner, Rielly)
05:28 SJS 1:1 Labanc (E. Karlsson, J. Ryan)
10:58 SJS 2 Meier, hrubost