Hokejová Liga mistrů

Cardiff Devils – Växjö Lakers

5:6

po prodl. (0:2, 3:1, 2:2 - 0:1)

16.10.2018, 20:30 • Ice Arena Wales • Skupina G • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 5.25 6.0 1.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (23:10:50)
Statistky zápasu:
Střely na branku: 17 – 26.
Zablokované střely: 4 – 14.
Vyloučení: 3 – 4.
Využití přesilovek: 2 – 1.
Vyhrané buly: 22 – 20.
V Cardiffu se Ďáblové rozloučili s letošním ročníkem Champions League opravdu krásnou podívanou. Viděli jsme přelévaní skóre z jedné strany na druhou, celkem jedenáct branek a nakonec vítězství Växjö Lakers 6:5 po prodloužení.

64:19

64:19 PERSSON - 5:6

64:19

Växjö právě vstřelilo branku!
Parádní utkání nakonec ukončil k velkému smutku domácích příznivců top scorer Lakers JOEL PERSSON, který na dvakrát svou ránu dostal na branku a nakonec i za Bownse – 5:6! Asistence: Dominik Bokk.

63:40

Stephen Dixon čekal na brejku, ale přihrávka na něj byla příliš dlouhá a pro puk si vyjel brankář Andrén.

63:12

Shinnimin a Fröberg zaměstnali obranu Devils, ale Bowns pokus Fröberga kryl a drží šance domácích stále vysoko.

62:40

I domácí o sobě dali vědět, ale Matthew Pope tečoval kotouč pouze do betony Andréna.

62:00

Bowns teď vychytal chytrý bekhendový pokus Pesonena! Prodloužení patří hostům ze Švédska.

61:32

Ale Brendan Shinnimin se ještě dostal ke kotouči a jeho pokus prošel pod ramenem Bownse do tyče a zastavil se na brankové čáře, kde jej lapil domácí strážce branky!

61:21

Lakers zahodili akci dvou na jednoho, když nedokázal přihrát Brendan Shinnimin.

60:20

S pukem začal prodloužení hostující Netterberg, ale nic nevymyslel. Kotouče zmocnili domácí Devils.

60:01

Nádherný hokej nám nabídne ještě prodlouženou. Po základní hrací době jsme viděli 10 branek, rovnoměrně pět do každé sítě, a tak uvidíme prodloužení třech proti třem o bonusový bod.

60:00

59:53

Lakers v plném počtu a v ten samý moment měl na hokejce rozhodnutí Stephen Dixon, ale trefil pouze Andréna!

59:25

Tentokrát v ofsajdu Michael Hedden. Devils se nemůžou dostat do třetiny.

5:6

Branky a nahrávky: 30. Ulmer (Haddad), 32. Martin (Fournier, Linglet), 33. Dixon (Bentvoglio, Hedden), 43. Ulmer (Pope, Linglet), 50. Martin – 5. Reddox (Lundberg, Carnbäck.), 18. Fröberg (Pesonen, Shinnimin), 23. Johansson (Pesonen), 41. Pesonen (Andersson), 58. Persson (Fröberg), 65. Persson (Bokk)

Cardiff Devils: Bowns (Murdy) – Fournier, Louis, Batch, Richardson, Blood, Reddick – Bentivoglio, Martin, Pope – Linglet, Dixon, Hedden – Haddad, Ulmer, Morissette – Rutkis, Myers, Moore.

Växjö Lakers: Andrén (Fasth) – Högberg, Persson, Lundberg, Burström, Rahimi, Andersson, Johansson – Shinnimin, Fröberg, Ortega – Netterberg, Pesonen, Juntilla – Rondbjerg, Holmberg, Bokk – Reddox, Lundberg, Carnbäck.

Rozhodčí: Müller, Hogarth – Beresford, Kavanagh

02:02 CAR 2 Blood, podrážení
04:17 VAX 0:1 Reddox (Lundberg, Carnbäck.)
06:42 VAX 2 Shinnimin, podrážení
13:07 CAR 2 Dixon, sekání
16:20 CAR 2 Hedden, hákování
17:56 VAX 0:2 Fröberg (Pesonen, Shinnimin)