1:2

po prodl. (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)

16.10.2018, 16:00 • Arena Metallurg • Jan Prošek

Tipsport: 2.45 4.0 2.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostující celek vyhrává tento zápas v prodloužení. Rozhodující branku zaznamenal po rychlé akci Larsen, který kotouč poslal pod horní tyčku, (18:33:40)

61:13

61:13 Philip LARSEN - 1:2

61:13

Ufa právě vstřelila branku!
Hostující celek sehrál prodloužení výborně, přečíslení vyřešil Omark pasem na spoluhráče, tím byl PHILIP LARSEN. Ten pak poslal kotouč pod horní tyčku. Asistence: Linus Omark a Teemu Hartikainen.

61:06

Domácí celek hraje pasivně, hosté mají převahu.

60:01

Ve druhé ani třetí třetině jsme branku neviděli, a tak za stavu 1:1 uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50

Už se nic nestane.

58:44

Další práce pro hostujícího brankáře. Wojtek Wolski pálil z první a Juha Metsola přerušuje hru.

58:12

Roman Ljubimov měl velkou šanci, jeho rána z dobré pozice končí jen ve středu branky, kde byl připravený Juha Metsola.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:33

Magnitogorsk se pokouší hrát aktivně, ale má velké problémy s přechodem do finální fáze, tedy s koncovkou.

56:13

Hostující brankář vyjel za svou branku, aby rozehrál. Napadal ho sice domácí útočník, ale Sergej Mozjakin pálil mimo.

54:10

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nemůže dostat do gólové šance.

53:33

Hostující brankář kryje kotouč, dokázal si poradit s rychlou ránou od modré čáry,

52:42

Hostující celek rozehrává od své branky, puk ale získal domácí tým.

52:15

Hraje se spíše ve středním pásmu.

1:2

Branky a nahrávky: 20. Čibisov (Matuškin) – 11. Kadějkin, 62. Larsen (Omark, Hartikainen)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – Antipin, Běreglazov, Rylov, Vereščagin, J. Birjukov, Matuškin, Bobrjašov – Mozjakin, Wolski, Jazkov – N. Kuljomin, Rasmussen, Pakarinen – Dorofejev, Ljubimov, Čibisov – Kaletnik, Timkin, Platonov – Platonov.

Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Panin, Larsen, A. Semjonov, Ar. Sergejev, Koledov, Nazarevič, Jelizarov – Kemppainen, Omark, Hartikainen – Tkačov, Chochrjakov, Burdasov – Osnovin, Kugryšev, Fjodorov – Soloduchin, V. Žarkov, Kadějkin.

Rozhodčí: Gofman, Sidorenko – Lazarev, Sivov

Diváci: 7 333

07:23 MET 2 Rylov, nedovolené bránění
10:14 UFA 0:1 Kadějkin
19:38 MET 1:1 Čibisov (Matuškin)
30:28 UFA 2 HL Ar. Sergejev, příliš mnoho hráčů