Hokejová Liga mistrů

JYP Jyväskylä – HC Lugano

0:1

konec (0:0, 0:0, 0:1)

16.10.2018, 18:00 • LähiTapiola Areena (Jyväskylä) • Skupina H • Jan Přikryl (@PrikrylJ)

Tipsport: 1.85 4.5 3.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeju Vám příjemný zbytek úterního večera a u dalších textových přenosů na počtenou. (20:25:17)
Ze skupiny H tedy postupují dál Plzeň a Lugano.
Je tu konec utkání a loňský vítěz je mimo hru už po základní skupině. Lugano se díky trefě MAXIMA LAPIERRA z 56. minuty dostává do osmifinále. Velkou zásluhu na postupu švýcarského týmu má lotyšský brankář Elvis Merzlikins, který svůj tým držel a puku mu nevypadávali. Ve 48. minutě dostal puk do branky již Walker, ale videorozhodčí na dlouhém uvažování branku doporučil neuznat. Závěrečný tlak JYPu byl již bezzubý a bez nápadu.

59:51

Merzlikins má puk pod svými chrániči. Lugano je blízko osmifinále.

59:44

58:55

Puk ve středním pásmu. Domácí opět v šesti.

58:40

Puk až k Laurikinenovi.

58:33

Rána od modré od Kaltevy zamířila přesně do náruče Merzlikinse.

58:26

Přihrávka rukou v podání JYPu.

58:12

Puk ve středním pásmu.

58:04

Merzlikins podržel svůj tým proti střele Perrina.

57:55

Domácí v šesti.

57:44

Oddechový čas pro domácí. Jejich velká šance na vyrovnání. Vypadá to, že to vyzkouší se šesti bruslaři.