Dominik Furch (Čerepovec) – pouze jako druhý brankář.
Vyloučení – 4 – 4.
Využití přesilovek: 4 – 1.
Hity: 12 – 21.
HC Viťaz Moskevská oblast – Severstal Čerepovec 4:1!
Klíčovým momentem utkání můžeme jednoznačně označit pěti minutové vyloučení za zásah do oblasti hlavy a krku od hostujícího Denise Kuljaše v 18 té minutě. V tomto oslabení Severstal inkasoval celkem třikrát a domácí rozhodli utkání. Poté využili domácí ještě jednu přesilovku a nakonec korekce od Severstalu přišla také z početní převahy.

59:13

Utkání dohrávají domácí s kotoučem na svých holích, tady je pro dnešek hotovo.

58:54

Igor Geraskin se krásně protáhl za obranu domácích, ale v klíčkovou chvíli mu do kličky sáhl svou širokou holí Joni Ortio.

58:12

Ofsajd domácích přerušil přechod přes modrou čáru.

57:34

Střelu Zacharčuka zastavil svým tělem Nikita Vyglazov.

55:43

Po ofsajdu Viťazu se bude vhazovat ve střední třetině. Utkání se téměř dohrává.

54:13

Další icing Severstalu, žádný závěrečný tlak hostů se konat nejspíš nebude.

53:16

Pokus Vladimir Syčuškin z velkého úhlu si pohlídal Joni Ortio.

52:13

Opět v akci Stanislav Romanov, ale na poslední chvíli mu do střely vložili hosté hůl a zakončení mu překazili.

51:13

Po icingu Severstalu se bude vhazovat opět v jejich obranné třetině.

49:52

Tečovaný pokus z hole Stanislava Romanova skončila těsně vedle pravé hostující tyče! Sergej Magarilov vůbec netušil, jak se tam kotouč dostal.

48:23

Nabídka Alexandra Ščerbiny nenašel žádnou z hostujících hokejek, kotouč skončil v rohu kluziště.

47:56

47:56 Vladimir MALEVIČ - 4:1

47:56

Čerepovec právě vstřelil branku!
O pár vteřin později to však už neplatí.VLADIMIR MALEVIČ si odbruslil po modré na osu hřiště a svou ránu švihem procedil pod ramenem domácího brankáře. I pátá branka dnešního utkání padá v přesilové hře – 4:1! Asistence: Michail Juňkov a Sergej Lapin.

47:49

Joni Ortio si teď našel pokus Konstantina Kornějeva od modré a drží stále čisté konto.

4:1

Branky a nahrávky: 20. Makejev (A. Nikulin, Jevsejenkov), 21. Švec-Rogovoj (Makejev, Jevsejenkov), 23. M. Aaltonen (Jevsejenkov), 33. P. Černov (Švec-Rogovoj, A. Nikulin) – 48. Malevič (Juňkov, Lapin)

HC Viťaz Moskevská oblast: Ortio (Samonov) – Stasenko, Jevsejenkov, Katičev, Golovkov, S. Romanov, Voronkov, Kožemjakin – Makejev, A. Nikulin, Stoljarov – Rendulić (A), A. Sjomin (A), M. Aaltonen – Švec-Rogovoj (C), Kokarev, N. Komarov – P. Černov, Vyglazov, Mons.

Severstal Čerepovec: Magarilov (Furch) – A. Kulda, Kuljaš, V. Vasiljev, Kornějev, Malevič, Verjovkin, Lekomcev (A), Kudako, Syčuškin – Jašin, Boychuk, I. Zacharčuk – Ščerbina, Trubačjov (A), Rybin (C) – Lapin, Juňkov, Geraskin – Karlin, Monachov.

Rozhodčí: Kuljov, Ravodin – Viljugin, Palej