3:2

konec (2:0, 1:1, 0:1)

14.10.2018, 16:00 • 12. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 1.3 6.0 6.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tomto dramatickém zápase zůstávají body v domácím prostředí. Nové Zámky vedly 3:0, hosté pak snížili na rozdíl jediné branky. V závěru se ale hosté faulem připravili o výraznější možnost na vyrovnání. (19:02:39)

59:43

Rajna míří na střídačku, hosté hrají v šesti.

59:40

Štrauch vybojoval v útočném pásmu vhazování.

59:00

58:40

Domácí celek hraje v přesilovce, takticky hrají Zámky parádně.

57:36

Ručkay pálil od modré čáry, ale trefil jen svého soupeře před brankou.

57:00

Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Tomáš Klempa – 2 min., podrážení).

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

55:45

Je pravděpodobné, že budou hosté zkoušet hru bez brankáře.

55:15

Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, převahu má hostující celek, ale domácí obrana rozbíjí důraznou hru soupeře.

54:49

Košarišťan výborně vyhodnotil situace, a tak dokázal vychytat střelu Odnoga a nedovolil dorážky.

54:07

Dnes hodně aktivní Hruška se dostal do zajímavé střelecké pozice, tentokrát byl jeho pokus zblokovaný.

53:10

Majoross se propracoval do střelecké pozice, ale jeho rána nebyla přesná. Kotouč končí mimo branku.

52:29

Ručkay pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný do ochranné sítě nad brankou. Komerční přestávka.

50:50

Nejezchleb hledal dlouhým pasem najetého spoluhráče, puk ale získal hostující celek.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Novozámečtí hokejisté stále vedou o jednu branku.

49:17

Nové Zámky se pokouší navýšit své vedení, ale spíše se musí bránit hostům. Ti mají optickou převahu.

48:10

Novák od modré čáry výborně vypálil, jeho rána končí na břevnu.

3:2

Branky a nahrávky: 14. Zbořil (Zaťko), 15. Hruška (Nejezchleb, Štrauch), 32. Jurík – 35. Klempa (Brown), 46. Brown

HC MIKRON Nové Zámky: Košarišťan – Andersons, Kudla, Hain, Zaťko, Ordzovenský, Novák, Juraško, Hatala – Nejezchleb, Hruška, Štrauch – Ručkay, Zbořil, Jurík – Bajtek, Urban, Rogoň – Jakúbek, Fábry, Ondrušek

MAC Budapešť: Rajna – Macaulay, Pozsgai, Garát, Burt, Dudás, Vokla, Fejes, Pápa – Dansereau, Brown, Klempa – Szigeti, Nagy, Odnoga – Bodó, Langkow, Orban – Kreisz, Majoross

04:25 NZM 2 burt, sekání
13:53 NZM 1:0 Zbořil (Zaťko)
14:33 MAC 2 Macaulay, hrubost
14:52 NZM 2:0 Hruška (Nejezchleb, Štrauch)
16:20 MAC 2 Szigeti, hákování
24:18 MAC 2 Brown, sekání