14.10.2018, 14:00 • Arena Metallurg • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.47 5.2 5.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z mé strany vše. U dalších on-line přenosů se těším na počtenou! (16:15:42)
Střely na branku – 36:33 (8:6, 13:16, 15:11)
Zblokované střely – 7:10
Vyhraná vhazování – 22:24
Trestné minuty – 6:4
Hity – 9:5
Na dnešní zápas nebude Josef Jandač rozhodně vzpomínat v dobrém! Jeho svěřenci totiž podlehli nejhoršímu týmu soutěže 0:2 a Sibir si tak připsal teprve třetí výhru v sezóně. Hosty ale musíme pochválit za velmi sympatický výkon. Nehráli žádného zanďoura, ale snažili se s Magnitkou hrát vyrovnanou partii, což se jim i dařilo. Ve třetí třetině se navíc Novosibirsk prosadil i střelecky. V 50. minutě využil chyby soupeře ve středním pásmu Maxim Kazakov, který samostatný únik zakončil střelou mezi Košečkinovy betony a skóre pak zpečetil při domácí power-play Danil Romancev.

59:42

Ještě zakázané uvolnění Sibiru.

59:19

Šarov podržel puk v rohu za domácí brankou. Tohle už je pro Magnitogorsk kritické.

Sibir právě vstřelil branku!
Hosté power-play soupeře rychle trestají! Běreglazov se na modré zoufale snažil udržet útočné pásmo, ale odehrál puk jen k DANILOVI ROMANCEVOVI, který z vlastní obranné třetiny trefil odkrytou klec soupeře. Bez asistence.

57:56

Košečkin už zůstane na střídačce, domácí to tedy zkusí bez brankáře!

57:56

Josef Jandač si dvě minuty před koncem třetí třetiny vyžádal oddechový čas.

57:41

Čas nadále utíká a hosté soupeře stále nepouštějí k většímu náporu.

56:39

Košečkin musel podržet puk v lapačce po střele Pavla Vorobeje. Hosté ušetří další cenné sekundy.

56:17

Protiútok Sibiru táhl Šarov. Jeho střela z pravého kruhu byla zablokována.

56:09

Taylor jistým zákrokem přerušil hru. Následuje reklamní přestávka.

55:52

Hosté drží senzační výsledek i čtyři minuty před konce. Že by si připsali třetí výhru v sezóně?

54:42

Nepříjemná střela Vereščagina od levého mantinelu směřovala na vzdálenější tyčku. Taylor si s ní poradil a dokázal puk vyrazit.

53:32

Rána domácího obránce od modré nadělala Taylorovi problémy. Hostující gólman vyrazil puk jen před sebe, ale nikdo z útočníků Metallurgu se k dorážce nedostal.