14.10.2018, 16:00 • Minsk Arena • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.16 3.9 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (18:46:04)
Československá stopa v utkání

Dominik Furch (CER) – 65 minut, 25 zákroků, 1 gól, 96%
Střely na branku: 26 – 27
Je dobojováno! Severstal Čerepovec nakonec urval vítězství v prodloužení. Už to vypadalo, že uspěje domácí celek, ale rozhodčí se šel poradit s kolegou u videa a Howdenovu branku kvůli ofsajdu neuznal. V poslední minutě prodloužení naopak po sporném momentu ukončil utkání hostující Ruslan Karlin!

64:20

64:20 Ruslan KARLIN - 1:2

64:20

Čerepovec právě vstřelil branku!
Je konec! Severstal Čerepovec dokázal otočit vývoj utkání a vítězí 2:1! K odraženému puku se dostal RUSLAN KARLIN, který bekhendem uklidil puk přímo pod břevno! Bez asistence.

63:40

Maxim Verjovkin dostal přihrávku do útočného pásma, ale proti sobě měl jednoho z obránců, který jeho pokus zablokoval.

63:15

Hosté se nyní snaží uklidnit hru kombinací v zadních řadách. Hráči Minsku soupeře neatakují.

62:56

Už to vypadalo, že je konec, ale Howden byl při převzetí kotouče v ofsajdu!

62:26

Sergej Lapin dostal prudkou přihrávku mezi kruhy, jenže ve velké rychlosti nedokázal puk nasměrovat mezi tři tyče.

62:10

Ani jeden z týmů nikam nespěchá ani v prodloužení. Obě trojice se poctivě vrací do obrany.

61:12

Sergej Kosticyn dostal krásnou přihrávku do jízdy, jenže už neměl dostatek sil a s jeho ránou neměl brankář problémy.

60:10

Hosté uspěli na úvodním vhazování prodloužení a ihned se vydali do útoku. Běloruský celek se první akci ubránil.

60:01

Šedesát minut hry nám o vítězi dnešního utkání nerozhodlo. Rozezlení proto přinese až prodloužení nebo následné samostatné nájezdy.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:12

Rybin poslal prudké nahození od modré čáry. Kotouč se povaloval před brankou Jonase Enrotha, ale nikdo v bílém se k němu nedostal.

1:2

Branky a nahrávky: 3. S. Kosticyn (Pulkkinen) – 32. Lapin (Verjovkin, Rybin), 65. Karlin

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Wiercioch, D. Osipov, Chenkel, Lisovec, Jevenko, Chochlov, Znacharenko – Q. Howden, Pulkkinen, S. Kosticyn – Kovyršin, A. Kosticyn, Bujnickij – An. Stěpanov, Kazjonov, Kitarov – Bovbel, Drozdov, Kogaljov – A. Volkov.

Severstal Čerepovec: Furch (Magarilov) – A. Kulda, Kuljaš, V. Vasiljev, Kornějev, Malevič, Verjovkin, Syčuškin, Lekomcev – Boychuk, Ashton, Jašin – Bumagin, Trubačjov, Rybin – Geraskin, Lapin, Karlin – I. Zacharčuk, Monachov, Juňkov.

Rozhodčí: Lavrentěv, Fatějev – Palej, Šelanin

Diváci: 10 633

02:47 MIN 1:0 S. Kosticyn (Pulkkinen)
31:27 CER 1:1 Lapin (Verjovkin, Rybin)
34:27 CER 2 I. Zacharčuk, hrubost