2:3

po prodl. (2:0, 0:1, 0:1 - 0:1)

14.10.2018, 04:00 • Pepsi Center, Denver • Jan Prošek

Tipsport: 2.22 3.96 2.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí celek vedl po první třetině o dvě branky. Následně dokázali hosté vyrovnat, Sam Bennett snížil a v čase 58:06 vyrovnal Elias Lindholm. Prodloužení rychle rozhodlo Calgary, trefil se Johnny Gaudreau. (06:51:22)

Calgary právě vstřelilo branku!
A je konec, hosté vítězí. Sean Monahan poslal do brejku JOHNNY GAUDREAUA, který si blafákem poradil s brankářem a kotouč poslal mezi betony. Asistence: Sean Monahan a TJ Brodie.

60:13

Jeden z domácích hráčů minul branku bekhendem.

60:01

Domácí celek vedl po první třetině o dvě branky. Následně dokázali hosté vyrovnat, Sam Bennett snížil a v čase 58:06 vyrovnal Elias Lindholm. Uvidíme tedy prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:28

Colorado špatně vyhodilo, píská se zakázané uvolnění. Buly před brankou Semjona Varlamova.

59:00

Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:06

58:06 Elias LINDHOLM - 2:2

58:06

Příliš laxně rozehrával domácí celek a soupeř toho dokázal využít. Puk vybojoval ELIAS LINDHOLM a rychlou střelou překonal brankáře.

58:00

Hosté hrají v šesti, David Rittich je na střídačce.

57:00

Mark Jankowski vybojoval útočné pásmo, následně o něj ale jeho spoluhráči přišli.

56:06

Hraje se spíše ve středním pásmu. Colorado zatím nepřipouští závěrečný tlak soupeře.

55:48

James Neal to nyní zkoušel, bleskově k němu přistoupil Alexander Kerfoot.

2:3

Branky a nahrávky: 1. MacKinnon (Rantanen, Landeskog), 3. Compher (Barrie, Cole) – 31. S. Bennett (Backlund, Mi. Stone), 59. E. Lindholm, 61. J. Gaudreau (Monahan, Brodie)

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – Girard, E. Johnson, Cole, Barrie, Zadorov, Nemeth – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – Kerfoot, Jost, C. Wilson – Nieto, Söderberg, G. Bourque – Kameněv, Compher, Calvert.

Calgary Flames: Rittich (M. Smith) – Giordano, Brodie, Välimäki, Mi. Stone, Hanifin, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm – Tkachuk, Backlund, Czarnik – S. Bennett, Dubé, Neal – D. Ryan, Jankowski, Hathaway.

Rozhodčí: Walsh, StPierre – Gawryletz, Nansen

00:11 COL 1:0 MacKinnon (Rantanen, Landeskog)
02:40 COL 2:0 Compher (Barrie, Cole)
13:04 CGY 2 Tkachuk, sekání
16:14 COL 2 Söderberg, podrážení
24:23 CGY 2 Jankowski, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
30:52 CGY 2:1 S. Bennett (Backlund, Mi. Stone)