Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HK DUKLA Trenčín

0:3

konec (0:2, 0:0, 0:1)

14.10.2018, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 12. kolo • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.05 4.3 2.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany již vše, přeji hezký zbytek neděle. (19:24:21)
Je dobojováno, Dukla Trenčín zvládla svůj duel 12. kola Tipsport Ligy na výbornou a odváží si všechny tři body z Popradu. Hosté o svém vítězství rozhodli už na začátku utkání – po pěti minutách hry už Dukla vedla zásluhou Hecla a Vargy 2:0. Deset minut před koncem pak přidal definitivní pojistku Radivojevič.

59:51

Domácí Belluš (POP) ještě v samotném závěru vyfasoval dvouminutový trest za vysokou hůl.

59:09

Trenčínský rychlík Milan Bartovič se rozjel po levém křídle, jeho následný pokus ale zaduněl jen o zadní hrazení.

58:11

Bondrův projektil od modré byl zblokován a puk k Valentovi ani nedoletěl, hosté poté opět vyhodili puk do bezpečí.

57:07

Hosté už rezignovali na jakoukoliv aktivitu a opět jen vyhodili puk na zakázané uvolnění.

56:37

Takáč se hezky zbavil dvou bránících hráčů a poté se po levé straně vyřítil na Valenta, vracející se Peter Cebák jej ale na poslední chvíli nepustil do zakončení.

55:56

Hra se teď vrátí před Michala Valenta, hosté totiž vyhodili puk na zakázané uvolnění.

55:29

Po závaru před Valentem se nikdo v modrém dresu ke střele nedostal, do konce třetí třetiny už zbývá jen necelých pět minut.

54:45

Ondrej Mikula se pokusil vyzvat ke skórování Hudece, kterého ale popradští obránci nakonec nepustili ke střele.

53:52

Salija nepřesně rozehrál, popradský obránce si ale bude moci rozehrávku ještě jednou zopakovat.

52:47

Takáč s Koyšem zavezli kotouč do útočného pásma, vzápětí o něj ale zase přišli. Hokejisté Dukly mají vše pod kontrolou.

51:50

Po nahození Jindřicha Abdula Valent vyklepal touš ze své výstroje, hokejisté Dukly následně dostali kotouč do bezpečí.

50:54

50:54 Branko Radivojevič (TRE) - 0:3

50:54

Dukla Trenčín právě vstřelila branku!
Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne – Dukla zaslouženě přidává třetí gól a prakticky rozhoduje o svém vítězství. Při ponechané výhodě se hosté vydali do rychlé protiakce, na jejímž konci stál BRANKO RADIVOJEVIČ a přesnou střelou překonal bezmocného Gračnara! Asistence: Adam Špankovič a Ondrej Mikula.

50:13

Michal Valent pro jistotu přerušil hru po Takáčově střele od modré.

49:44

Mohlo být rozhodnuto, Peter Sojčík ale z předbrankového prostoru nedokázal usměrnit lahůdkovou přihrávku od Radivojeviče do sítě!

48:31

Na Bjalončíkovo nahození do předbrankového prostoru žádný z hráčů v modrém dresu nedosáhl, kotouč je nyní opět v moci trenčínských hokejistů.

0:3

Branky a nahrávky: 4. Hecl (Bartovič, Holenda), 5. Varga (Bartovič), 51. Radivojevič (Špankovič, Mikula)

HK Poprad: Gračnar (Vošvrda) – Brejčák, Petran, Ťavoda, A. Salija, Kozák, Erving, Fabian, Česánek – Belluš, Mlynarovič, Svitana – Koyš, Paukovček, Takáč – D. Bondra, Zagrapan, Abdul – Macík, Bjalončík, Paločko

HK DUKLA Trenčín: Valent (Šimko) – Luža, Rýgl, Holenda, Cebák, Hudec, Bokroš, Martiška, Špankovič – Sádecký, Sojčík, Radivojevič – Hecl, Ölvecký, Bartovič – Mikula, Bližňák, T. Varga – Švec, Pardavý, Hudec

Rozhodčí: Goga, Štefik – Synek, Výleta