konec (0:0, 2:2, 0:1)

14.10.2018, 01:00 • BB&T Center, Sunrise • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.78 4.21 3.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z mé strany vše. Přeji hezký zbytek noci! (04:10:18)
Utkání navštívilo 11953 diváků, což na poměry NHL samozřejmě není nějaká závratná cifra.
1. Bo Horvat (VAN) 1+0
2. Vincent Trocheck (FLA) 1+1
3. Antoine Roussel (VAN) 1+0
Statistiky zápasu:
Střely na branku – 26:30 (11:9, 9:12, 6:9)
Zblokované střely – 6:23
Vyhraná vhazování – 27:37
Trestné minuty – 8:10
Hity – 18:15
Hokejisté Vancouveru vítězí na ledě floridských Panterů 3:2 a ukazují, že by v této sezóně mohli býti příjemným překvapením soutěže! Svěřenci Travise Greena nejprve ve druhé třetině dvakrát srovnali jednobrankové manko a aktivním nástupem do třetí části pak duel rozhodli. Ve 47. minutě se po parádní přihrávce Svena Bärtschiho trefil Bo Horvat. Panteři v poslední desetiminutovce ještě zatlačili, ale přes dobře fungující obranu Canucks, která dnes navíc zablokovala spoustu střel, se už prosadit nedokázali.

59:59

Yandle nabil na pravou stranu Mikeovi Hoffmanovi, který z voleje netrefil! Canucks na Floridě zvítězí.

59:25

Domácí si ještě vyžádali time-out.

59:25

Teď už Horvat vyhodil na zakázané uvolnění.

59:01

Minuta do konce třetí třetiny!

58:53

Hosté vyhazují puk tak šikovně, že to není zakázané uvolnění.

58:38

Markus Granlund mohl jet na prázdnou branku, pokud by nebyl v postavení mimo hru. Rozhodčí vracejí hru do obranného pásma Canucks.

58:30

Z pravé strany vypálil Mike Hoffman, Nilsson našel puk ve výstroji. Branka Panterů je už prázdná!

58:04

Maminovi se nepovedla přihrávka na Trochecka. Je z toho zakázané uvolnění.

57:28

Hosté sbírají čas v útočném pásmu. Ten pro Floridu už rychle ubíhá.

56:28

Viděli jsme dobrý tlak domácích, ale Vancouver už dokázal poslat puk alespoň do středního pásma.

56:04

Proti voleji Mikea Hoffmana se přemístil Nilsson, jenž vyrazil kotouč do rohu kluziště.

55:40

Domácí v postavení mimo hru. Čas na poslední reklamní přestávku.

55:01

Do konce třetí částí schází pět minut.

2:3

Branky a nahrávky: 33. Huberdeau (Trocheck, Malgin), 38. Trocheck (Yandle, Hoffman) – 35. Pettersson (Bärtschi, Boeser), 39. Roussel (TS), 47. Horvat (Bärtschi)

Florida Panthers: Reimer (Hutchinson) – Ekblad, Yandle (A), Pysyk, Matheson, Petrovic, Kiselevič – Bjugstad, Barkov (C), Dadonov – Malgin, Trocheck (A), Huberdeau – Hoffman, McCann, Mamin – Sceviour, Lammikko, Brouwer.

Vancouver Canucks: A. Nilsson (Markström) – Ch. Tanev, Edler (A), Gudbranson, D. Pouliot, Stecher, B. Hutton – Boeser, Horvat (A), Roussel – Eriksson, Pettersson, Goldobin – Virtanen, B. Sutter (A), Bärtschi – M. Granlund, Beagle, Schaller.

Diváci: 11953

03:29 VAN 2 Horvat, podrážení
04:57 FLA 2 Trocheck, podrážení
11:30 VAN 2 Roussel, nedovolené bránění
15:43 FLA 2 Trocheck, nedovolené bránění brankáři
18:04 VAN 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Virtanen