2:2

konec (1:2)

14.10.2018, 15:00 • FC ŠTK 1914 Šamorín a.s. • 13. kolo • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 1.35 4.5 6.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V nekončiacom dueli sme videli štyri góly a drámu až do samého záveru. Lipany dlho bránili tesný výsledok, avšak gól Pončáka z nadstaveného času rozhodol o tom, že Šamorín si s Lipanmi podelí body po remíze 2:2. (17:03:38)

90+7

90+6

Lipany to dokázali odkopnúť ďaleko preč, stále sa ale pokračuje v hre.

90+5

Na záver duelu ešte jeden roh po pohotovom zákroku Bartoša!

90+3

Šamorín dáva gól! Po dlhom výkope Rožníka sa domáci predsa len presadili a vyronávajú stav stretnutia na 2:2! Hrdinom sa stal striedajúci VLADIMÍR PONČÁK.

90+2

Lipany hrajú záverečné sekundy duelu ďaleko od Bartoša, zahrávajú totiž rohové kopy.

90+1

Nadstavuje sa päť minút!

90

Žltú kartu dostáva Blaško (ŠK Odeva Lipany).
Žltú kartu dostáva Dlugoš (ŠK Odeva Lipany).

90

Žltú kartu dostáva Štrbák (FC ŠTK Fluminense Šamorín).
Žltú kartu dostáva Čunta (FC ŠTK Fluminense Šamorín).

89

Odeve ale ide o zdržiavanie a to dokonale vychádza.

88

Boris Parilák musí upokojiť všetkých aktérov potýčky, toto pre rozhodcov nebude ľahké rozlúsknuť.

87

Striedanie v tíme ŠK Odeva Lipany: z ihriska odchádza Janič, prichádza Blaško.

86

Vhadzovanie pre FC ŠTK, päť minút do konca, nervozita na oboch stranách sa stupňuje.

85

Dnešné stretnutie sleduje 350 divákov.

84

Hostia založili rýchly útok smerom dopredu, ale ten stroskotal ešte pred hranicou šestnástky.

84

Žltú kartu dostáva Jánošík (FC ŠTK Fluminense Šamorín).

82

Striedanie v tíme FC ŠTK Fluminense Šamorín: z ihriska odchádza Hruška, prichádza Pončák.

81

Bleskový protiútok sa končí zákrokom gólmana hostí. Skvelý prechod do útoku, to musíme pochváliť.

80

Lipany ale získavajú cenné sekundy, keď niekoľkokrát po sebe vhadzovali na území súpera.

78

Striedanie v tíme ŠK Odeva Lipany: z ihriska odchádza Vysočan, prichádza Vitovič.

78

Hostia sa nevedia dostať do pohody, väčšina ich kombinácii končí buď mimo ihriska, alebo na kopačkách súpera.

77

Operácia po ľavom krídle sa skončila načasovaným zákrokom defenzívneho hráča hostí. Je po šanci.

76

Štvrťhodina do konca, stále sledujeme rovnaký obrázok hry.

74

Odeva odvrátila center, no iba na deliacu čiaru, kde už boli obrancovia Šamorína.

73

Fluminense to skúša tak často, ako sa len dá. Ak už aj lopta prejde cez zálohu, tak ju zastaví obranná rada. V tejto chvíli je na programe roh domácich hráčov.

72

Pokus hostí o založenie akcie stredom ihriska, to im ale nevyšlo podľa predstáv a o loptu prichádzajú.

71

Štatistiky na konci 70. minúty:

Strely na bránu – 11:4.
Strely mimo bránu – 7:3.
Rohové kopy – 4:2.

70

Hra je prerušená, dôvod je zrejmý. Asistent arbitra si všimol postavenie mimo hry, voľný kop pre hostí.

69

Už niekoľko minút sledujeme ten istý obrázok. Lipany sa ubránia, odkopnú loptu a následne faulujú. Dokážu hostia toto opakovať ešte ďalších dvadsať minút?

68

Márna námaha domáceho futbalistu, pravý krídelník zostal bez podpory spoluhráčov a ľahko stráca loptu.

68

Striedanie v tíme FC ŠTK Fluminense Šamorín: z ihriska odchádza Knotek, prichádza Pančík.

66

Hosťujúci kapitán predviedol desiaty zákrok stretnutia.

65

Lipany sa príliš zbrklo zbavujú lopty, hostia útočia s menším počtom hráčov a všetky sily sústreďujú na bránenie.

64

Hlavný rozhodca teraz rezolútne posúdil situáciu a prisudzuje loptu domácim. Proti pravidlám hral jeden z hráčov hostí.

62

Striedanie v tíme ŠK Odeva Lipany: z ihriska odchádza Vilkovský, prichádza Hirka.

62

Šamorínu snahu uprieť nemožno, avšak opäť sa potvrdilo, že ak tím nepotiahnu brazílski hráči, tak to je s ofenzívnou silou FC ŠTK biedne.

61

Domáci získali loptu a postupne sa presúvajú k bráne svojho protivníka.

60

Jeden z domácich hráčov bol v útoku až príliš aktívny, čo neuniklo pozornosti hlavného rozhodcu. Útočný faul.

58

Odeva odoláva tlaku domácich, ale nie je to úplne presvedčivé.

57

Jubilejná desiata strela Šamorína do priestoru brány sa skončila reflexívnym zásahom hosťujúceho ochrancu svätyne. Uvidíme roh.

55

Nádejná šanca je minulosťou, nepresnosť pochovala nádeje domácich.

54

To je neuveriteľné, na akej šnúre sa vozí Bartoš. Osem úspešných zákrokov. Trúfam si povedať, že nebyť Bartoša, tak domáci už dávno vyhrávajú.

52

Strela na úvod vyzerala nádejne, nakoniec sa hostia nemuseli obávať. Lopta končí za bránou.

51

Zákrok hosťujúceho brankára, ani z tohto gól nebude.

49

Faul hostí, tí teraz budú stoj-čo-stoj brániť tesný výsledok.

48

Ten sa ale hosťujúcemu ŠK príliš nevydaril, Rožník okamžite rozohral.

48

Odeva začína druhé dejstvo rohovým kopom.

45+1

Šamorín ale vpredu pohorel, Odeva už dohrá posledné sekundy ďaleko od Bartoša.

45+1

Nadstavuje sa jedna minúta.

45

Na záver tejto časti hry ešte jeden útok slovenského Fluminense.

43

Nedovolené bránenie prieniku pozdĺž postrannej čiary znamená faul a loptu pre domáci celok.

42

Výborná myšlienka od domáceho hráča, škoda len, že to všetko zhaslo na finálnej fáze.

40

A ďalší zákrok hosťujúceho kapitána, ktorý drží východniarov nad vodou. Ako dobre Šamorín strelecky začal, tak zle pokračuje.

39

Šamorín prešiel do kontry, výborne zakombinoval, gól z toho nie je. Bartoš sa skvele oklepal po góle z piatej minúty a túto ranu vyráža na roh.

38

Nevydarená akcia stredom ihriska. Dobrá robota domácich zadákov, hostia sa už prebíjali do pokutového územia.

37

Hosťujúci hráč získal loptu v stredovom kruhu a ihneď zakladá akciu cez os ihriska.

36

Sme svedkami množstva striel na bránu hostí, domáci ale zakaždým v posledných okamihoch mierili vedľa, respektíve nad.

34

Svojich spoluhráčov podržal aj Bartoš, brankári sa v oboch prípadoch vyznamenali.

33

Rožník si konečne zapisuje úspešný zákrok, čo je z pohľadu gólmana nesmierne dôležité.

32

Žltú kartu dostáva Šmehyl (FC ŠTK Fluminense Šamorín).

30

Striedanie v tíme FC ŠTK Fluminense Šamorín: z ihriska odchádza Peu, prichádza Sabler. Vynútené striedanie je tak realitou.

29

Na ihrisku ostáva ležať otrasený domáci hráč, ktorý potrebuje opateru tímu lekárov. Dúfajme, že bude v poriadku a do hry ešte zasiahne.

28

Sledovali sme nepresnú rozohrávku domáceho celku, po ktorom bude nasledovať odkop od bránky hostí.

27

Dve zakončenia na Rožníka, boli z toho dva góly. Lipany ukazujú, že sa na Šamorín pripravili naozaj svedomito a dali zabudnúť na výpadok z prvých minút.

26

Lipany dali gól! Obrat v podaní východniarov, toto azda po úvodných desiatich minútach nečakal nik! Skúsený LUKÁŠ JANIČ je katom domácich.

23

Šamorínčania pracujú o rýchlom návrate vedenia, Lipany sa musia dôkladne brániť.

22

Nechýbajú nám ani početné pokusy o ohrozenie brány. Bartoš má na konte už tri úspešné zákroky, rovnaký počet striel už šlo mimo, respektíve jeho brány.

20

Koncovka domáceho futbalistu nemala nárok na úspech, skončila mimo brány.

19

Toto meranie síl tak musí pútať pozornosť všetkých fanúšikov, ktorí si našli cestu na štadión. Začíname tak prakticky od nuly.

17

Lipany dali gól! A je vyrovnané, štandardka vyšla dokonale, Šamorín neodpratal loptu dostatočne dobre a je potrestaný! Na 1:1 vyrovnáva DÁVID HAŠČÁK.

16

Rohový kop pre Lipany, hostia sa dostávajú späť do duelu.

15

Hostia sa musia mať na pozore, domáci si pripisujú ďalší strelecký pokus medzi tri žrde.

13

Lipany s prvou nepresnou koncovkou, Rožník rozohráva nakrátko.

12

Rýchly protiútok hosťom nevyšiel, moment prekvapenia je premrhaný.

11

Celok domácich získal aut na polovici súpera. To je príležitosť na vytvorenie tlaku na súpera.

9

Zatiaľ nie, hoci Bartoš mal plné ruky práce.

8

Fluminense s ďalším rohovým kopom, dočkáme sa ďalšieho gólu.

6

Po siedmich minútach je domáce FC ŠTK na koni, Odeva prakticky bez vážnejšieho útoku.

4

Šamorín dáva gól! Skorý zásah po štandardke posiela favorita do vedenia. Strelecké konto si obohatil JAKUB ČUNTA. Toto nemôže byť dobrý signál pre Lipany.