1:3

konec (0:1)

14.10.2018, 18:00 • Hampden Park (Glasgow) • Jan Prošek

Tipsport: 4.98 3.63 1.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Portugalský celek vyhrává tento zápas poměrně jednoznačně 3:1. Portugalsko mělo převahu, hrálo aktivněji a dostalo se do tříbrankového vedení. V samotném závěru pak domácí vstřelili čestnou branku. (20:03:36)
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 8:11.

90+4

90+4

90+4. Steven NAISMITH - 1:3

90+4

Skotsko právě vstřelilo branku!
Portugalsko s čistým kontem tento duel nedohraje. Po krásné akci spoluhráčů se v samotném závěru k velké radosti fanoušků prosazuje STEVEN NAISMITH.

90+3

Probíhá poslední nastavená minuta. Ani jeden celek se už nikam nežene.

90+1

Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Bruma, přichází Silva.

90+1

Nastavovat se budou tři minuty.

90+1

Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Pereira, přichází Carvalho.

90

Probíhá poslední minuta zápasu, který zaslouženě vyhraje Portugalsko. Uvidíme, kolik minut se bude ještě nastavovat.

88

Nově příchozí brankář Ramos se dostal do problémů, ale dokázal si poradit. Jeho povedený výkon končí na útočné polovině.

86

Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Beto, přichází Ramos.

84

84. BRUMA - 0:3

84

Portugalsko právě vstřelilo branku!
A prosazuje se další hostující hráč.Krásnou ránou bez výraznější přípravy se z pokutového území prosazuje obranou nepokrytý BRUMA.

82

Střely celkem 10:10, střely na branku 1:4.

81

Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, Portugalsko míří za snadnou výhrou.

80

V pohodě hrají Portugalsko pokračuje v aktivní hře, snaží se něco vymyslet na útočné polovině, ale zatím se nemůže dostat do výraznější šance.