29.09.2018, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • Skupina Východ • Kristýna Nováková

Konec zápasu. (14:05:57)

60:28

Olomouc právě vstřelila branku!
ADAM MASARE střílí gól! Olomouc získává bod navíc za vítězství v prodloužení. Bez asistence.

60:01

Ve třetí třetině se domácím povedlo skórovat ve vlastním oslabení a zvýšili své vedení na 3:0. Tři minuty před koncem utkání ovšem hosté zdramatizovali závěr klání a snížili. Vyrovnat se jim už však nepodařilo.

59:40

Havel v šanci, ale trefil jen mantinel.

57:30

Oddechový čas pro domácí.

57:30

Warrior Brno právě vstřelili branku!
Těsně po skončení přesilovky dali hosté branku. Hořejšího překonal TOMÁŠ HAVELKA. Asistence: Matěj Zavřel.

57:29

Domácí hrají v plném počtu.

57:00

Warrior teď Olomouc na chvíli zmáčkl v jejich obranné třetině, domácí však dokázali vyhodit.

55:23

Další trest pro domácí. David Lambert (OLO) si půjde odpykat trest za faul kolenem.

54:40

Brněnští zachytili rozehrávku domácích a jdou dopředu.

54:23

Hosté hrají v plném počtu.

54:00

Havel prokličkoval středním pásmem, ale nemířil přesně.

53:00

Lukáš Kala (WAB) si odpyká 2 minuty za podrážení a dalších 10 minut za nesportovní chování. Menší trest si odpyká Radomír Milotinský (WAB).

Ruda jel sám na bránu, ale z těsné blízkosti trefil jen pravý beton Erika Šeby.

51:07

Kohouti dokázali ujet ve vlastním oslabení a zvýšili své vedení už o tři branky. Autorem gólu byl LUKÁŠ PČECECHTĚL. Asistence: Adam Masare

49:29

Domácí hráčka Tereza Radová (OLO) byla vyloučena za podražení.

49:10

Ruda našel přesnou přihrávkou Nesvadbu, ale ani ten nedokázal překonat brněnského gólmana.

48:40

Stratilova střela se ztratila v Šebově lapačce.

48:10

Po zakázaném uvolnění se hra po nějakém čase opět přesunula před Hořejšího.

46:55

Lambert vlétl jako vítr do útočného pásma.

45:01

Puk nebezpečně přeskakoval kolem brankoviště brněnského gólmana, který puk skryl. Vhazuje se v útočném pásmu domácích.

43:52

Kohoutům se v početní výhodě nedařilo. Ruda sice obkroužil bránu soupeře, ale nepodařilo se mu najít spoluhráče.

43:31

42:21

Domácí hrají první přesilovku v zápase.

41:27

Na trestnou lavici byl poslán Ondřej Hykl (WAB) za zdržování hry.

41:24

41:00

Heinrich zahrozil střelou z mezikruží, ale trefil jen brankáře domácích.

40:01

Třetí třetina začne asi ve 13:29.
Ve druhém dějství neviděli diváci žádnou branku, ačkoli hra se přesouvala z jedné strany na druhou. Olomouc přečkala dvě vyloučení, ovšem do začátku třetí třetiny bude také vstupovat v početní nevýhodě.

40:00

39:15

Na ledě zůstal ležet jeden z brněnských hráčů. Domácí se budou muset obejít bez Adama Havla (OLO) a Andreje Prísažného (OLO).

37:40

Ruda zkusil střelu z dálky. Šeba kryje.

37:14

36:52

Olomouc se mohla dostat do brejku, ale přihrávka bohužel nebyla přesná.

35:11

Tereza Radová (OLO) si odsedí dvě minuty za faul kolenem.

34:08

Zavřel zavezl puk do útočného pásma, ale nyní se hra přesunula opět do prostoru před Erika Šeba. Útočnou akci Kohoutů zastavil ofsajd.

32:25

Po přečkaném oslabení se olomoučtí usídlili před brankářem Šebem.

31:22

Masare vyvezl puk do útočného pásma, ale nepodařilo se mu ohrozit brněnskou svatyni.

30:49

29:41

V akci opět Hořejšího lapačka.

28:43

Na trestnou lavici si za napadení půjde sednout domácí obránce David Stratil (OLO).

28:04

Po trochu ospalém úvodu se domácí dostali do tempa.
Na druhé straně byl v šanci Zembol, ale netrefil bránu.

Hykl objel bránu a tvrdě vystřelil, Hořejší jeho střelu skryl.
Vhazuje se před Hořejším.
Olomouc se osvobozuje, hra se přesouvá k bráně Šeba.
Z mezikruží zahrozil Milotínský. Hosté jsou v úvodu druhého dějství aktivnějším týmem.
Hykl prověřil lapačku Hořejšího.
Brňané se usadili v útočné třetině.
Havel se dostal před brněnského gólmana, vhazuje se v obranném pásmu hostí.

20:01

Druhá třetina začne přibližně ve 12:45.
Po prvních dvaceti minutách odchází do kabin spokojenější domácí, kteří se ujali vedení už ve druhé minutě zásluhou přesné střely Stanislava Rudy, čtyři minuty před koncem přidali Hanáci druhou branku z hole Adama Masareho.

20:00

19:45

Poslední vteřiny první třetiny se dohrávají před brankou Šeba.

19:21

Kohouti špatně střídali a hráli v šesti, trest pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Aleš Václavský (OLO).

19:20

Warrior opakovaně vyhazuje kotouč z vlastního pásma a drží hru dál od Šeba.

18:35

Warrior si před Hořejším několikrát prohodil puk a jeden z hostů to zkusil téměř z nulového úhlu. Olomoucký brankář se ale stihl výborně přesunout.

18:05

Teď už se ale Brňané osvobozují a spěchají střídat.

17:47

Kohouti se znovu drží v útočném pásmu a kombinují, Warrior se jen těžko osvobozuje.

17:08

Zembol to zkoušel znovu po pravé straně, urostlý útočník se však až k brance nedostal.

16:38

Hykl s Ambrožem vyrazili ve dvou do útoku, párkrát si prohodili puk a Ambrož z levé strany střílel. Trefil však jen připraveného Hořejšího.

15:29

Kohouti uskakují Warrioru už o dvě branky. Ruda vyvezl puk rychle po pravé straně až před branku Šeby, kde ještě našel volného ADAMA MASAREHO, který tvrdou střelou zblízka prostřelil hostujícího brankáře. Asistence: Stanislav Ruda.

14:20

A znovu Boltvan! Tentokrát to hostující útočník zkusil z levého kruhu, trefil však jen betony připraveného Hořejšího.

13:26

Boltvan spěchal do útočného pásma, mezi kruhy ale přišel o kotouč.

12:45

Ševčík to zkusil po pravé straně, dostal se ale až za branku Warrioru, odkud neměl komu přihrát.

11:51

Kohouti si zahrají další přesilovku. Ludvík Lysoněk (WAB) si odsedí dvě minuty za hákování.

11:21

Masare se ve středním pásmu dostal k puku, přidal do kroku a zkusil to z pravé strany, ani on si ale na hostujícího brankáře nepřišel.

10:29

Hykl dostal dobrou přihrávku od mantinelu na levý kruh, z hranice kruhu však nemířil úplně přesně.

09:22

Zavřel se pokoušel projít až do útočného pásma, hned za modrou čárou jej ale zastavila dvojice vracejících se hráčů.

08:38

Olomoučtí jsou o něco aktivnějším týmem, hraje se tak převážně před svatyní hostů.

07:35

Kohouti se znovu drží v útočném pásmu, Šeba si tak nemůže dovolit ani chvilku nepozornosti.

06:16

Ruda ujel sám po pravé straně až do útočného pásma, kde zkusil překvapit Šeba střelou bekhendem. Nahození olomouckého útočníka ale hostující brankář dobře viděl.

05:58

Oba týmy jsou v plném poštu a Václavský se Zavřelem spěchají na střídačku.

05:00

Hosté zabrali a znovu se ženou do útoku, ke střele na branku Hořejšího se ale nedostali.

03:57

Za brněnskou brankou se po důrazu domácích strhla menší strkanice, a tak si dvě minuty za hrubost odsedí Aleš Václavský (OLO) a Matěj Zavřel (WAB).

03:42

Masare to zkusil téměř od modré čáry, trefil ale jen beton připraveného hostujícího brankáře.

03:15

Kohouti jsou o něco aktivnějším týmem a drží se v útočném pásmu.

02:37

Zembol se protáhl po pravé straně do útoku, u zadního mantinelu jej ale dohrál jeden z vracejících se hráčů.

02:04

Hanáci se ještě dlouho po vstřelené brance drželi v útočném pásmu, překonat Šeba se jim ale znovu nepovedlo a Warrior vyhazuje.

01:19

Kohouti rychle otevírají skóre utkání, když hostujícího brankáře zblízka dokázal prostřelit STANISLAV RUDA. Bez asistence.

00:58

Teď jsou v útočném pásmu Kohouti, Fasner se ještě natahoval po nahozeném puku, vracející se hráči ale byli rychlejší.

00:05

Warrior hned po úvodním buly nahodil kotouč do útočného pásma, ke střele na branku se ale nedostal.

00:01

HC Olomouc: Hořejší (Špunar) – Nesvadba, Lambert, Přecechtěl (C), Stratil, Pekr, Radová, Holcman, Sedláček, Přidal – Havel, Václavský, Zembol, Petřeková, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda.

HCM Warrior Brno: Šebo (Hollý) – Zavřel, Gryc, Mlčoch, Kala, Svoboda, Hykl – Zelinka, Havelka, Lysoněk, Boltvan, Ambrož, Kopřiva (C), Milotinský, Hanák, Denk, Heinrich.

Rozhodčí: Čech – Bryška, Novák.
Ani Warrior nezačal sezónu nejlépe. Stejně jako Hanáci se i brněnští hokejisté mohli radovat jen z jedné výhry, když porazili Šumperk 3:1. V posledních kolech pak Warrior remizoval s Třincem 4:4, poté si připsal tři body právě za výhru nad Šumperkem, v dosud posledním kole se ale Jihomoravané museli znovu smířit s porážkou, a to 2:4 v derby s Technikou Brno.
Olomouci zatím začátek sezóny příliš nevychází. V dosud odehraných pěti kolech se Kohouti mohli radovat z výhry jen jednou, kdy porazili Šumperk 5:3. V posledních třech kolech ale podlehli Zlínu těsně 2:3, Technice Brno 3:5 a v derby s Přerovem se museli smířit s porážkou 0:5.
Olomoučtí dorostenci se už potřetí představí před vlastními fanoušky. Na ledě olomouckého stadionu přivítají brněnský Warrior.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

3:1

Branky a nahrávky: 2. Ruda, 16. Masare (Ruda), 52. Přecechtěl (Masare), 61. Masare – 58. Havelka (Zavřel)

HCM Warriors Brno: Šebo (Hollý) – Zavřel, Gryc, Mlčoch, Kala, Svoboda, Hykl – Zelinka, Havelka, Lysoněk, Boltvan, Ambrož, Kopřiva (C), Milotinský, Hanák, Denk, Heinrich.

Rozhodčí: Čech – Bryška, Novák

01:19 OLO 1:0 Ruda
03:57 OLO 2 Václavský, hrubost