DHL Extraliga juniorů

HC Dukla Jihlava – EC Red Bull Salzburg

2:4

konec (0:1, 1:2, 1:1 - N 0:0 - 1:0)

29.09.2018, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Skupina C • Info o změnách stavu (Tomáš Lysý (@tomaslysy86))

52:09

Třetí trest za podrážení v řadě, tentokrát pro Johna Jasona Peterku, takže přesilovka Salzburgu trvala jen 41 sekund.

Na vyloučení: 6-9.

51:28

Ba co víc, nyní si hosté zahrají přesilovku a mají šanci opět domácím uskočit. Dvě minuty jde odsedět Jan Trávník za podrážení, což je dnes častý trest.

Na vyloučení: 6-8.

46:50

Pozor! Domácí jdou do přesilové hry pět na tři, která bude trvat minutu a osm sekund. To je velká šance pro Duklu na vyrovnání stavu! Vyloučen je Oskar Maier, střelec prvního gólu, na dvě minuty za podrážení.

Na vyloučení: 5-8.

45:58

Síly na ledě se srovnají. Ven totiž jde i Kilian Zündel za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 5-7.

44:30

Dvě minuty také pro domácího hráče – Filip Křišta odchází na trestnou lavici za držení.

Na vyloučení: 5-6.

36:03

Druhá třetina je orámována vyloučeními. Nyní jde ven Christian Obu za hákování.

Na vyloučení: 4-6.

28:23

Při hře čtyř proti čtyřem jdou hosté do přesilovky čtyři na tři, protože Tomáš Vala se dopustil podrážení. Poté bude hrát Salzburg krátkou přesilovku pět na tři.

Na vyloučení: 4-5.

27:07

Jenže Vítězslav Brož si při přesilovce pomohl držením hole a síly na ledě se srovnávají.

Na vyloučení: 3-5.

26:46

Další šance pro Jihlavu. Maximilian Menner jde ven za podrážení.

Na vyloučení: 2-5.

23:57

Dalším hráčem, který usedá na trestnou lavici, je John Jason Peterka z týmu hostí. Jde si odsedět trest hráčské lavice, Salzburg totiž hrál v šesti.

Na vyloučení: 2-4.

20:13

Za tři sekundy skončí oslabení hostí a poté bude hrát Salzburg přesilovku, protože ven jde nyní Daniel Piskač za podrážení.

Na vyloučení: 2-3.

18:16

Je tu 13 sekund dlouhá přesilovka domácích pět na tři, jelikož Luis Lindner jde ven za podrážení.

Na vyloučení: 1-3.

16:29

Jihlava bude hrát první přesilovku v utkání. Dvě minuty za háček dostává Filip Varejcka.

Na vyloučení: 1-2.

00:35

Již po 35 sekundách hry zde máme dva tresty za hrubost. Za domácí jde ven Miroslav Juda, od hostí si půjde sednout Josef Eham.

Na vyloučení: 1-1.

2:4

Branky a nahrávky: 32. Čermák, 47. Brož (Juda), rozh. náj. Čermák – 5. Maier (Vogt), 22. Varejcka (Lindner, Zündel), 31. Polegoško (Varejcka), 57. Lindner (Maier, Vogt)

HC Dukla Jihlava: Javůrek (Maláč) – Piskač, Křišta, Marek, Smolko, Trávník, Zvěřina, Rašín – Brož, Vala, Zadražil, Hrbatý, Krajíček, Menšík, Adam, Čermák, Juda, Pigl, Barák

EC Red Bull Salzburg: Bugl (Kolarz) – Obu, Menner, Zündel, Szuber, Nyman, Wimmer – Borzecki, Varejcka, Schwaiger, Hede, Eham, Vogt, Myklucha, Polegoško, Lindner, Maier, Harnisch, Peterka

Rozhodčí: Pokorný – Rampír, Roupec

00:35 JIH 2 Juda, hrubost