Zablokované střely 26:20

Kevin LABANC - 3:4

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým San Jose Sharks.
Autorem vítězné branky je KEVIN LABANC. Ten naznačil střelu, poté si stáhl puk do bekhendu a zavěsil puk pod víko!

Samostatné nájezdy začínají.
Velké šance v prodloužení branku nepřinesly a uvidíme samostatné nájezdy!

Střely na branku 38:31

65:00

Prodloužení skončilo.

64:36

Evander Kane jel sám na branku a pokoušel se zakončit mezi nohy Forsberga, ale ten je stihl včas sevřít! Obrovská šance Žraloků!

63:42

Kane dostal přihrávku na levou stranu a tohle už měl být gól! Jenže Jones fantasticky vystřelil vyrážečku k horní tyči a puk vyrazil!

63:22

Patrick Kane krouží v útočném pásmu a pokouší se něco vymyslet.

62:46

Meier nedokázal propálit brankáře mezi nohy a prodloužení pokračuje ve velkém tempu!

62:00

Saad se cpal ke střele z mezikruží, ale Braun jeho pokus zablokoval.

61:50

Kane našel na pravé straně Pavelskiho, který vystřelil do horní části branky, ale trefil přesně lapačku Forsberga.

61:18

Domácí mají puk a snaží se něco vymyslet.

60:53

Jones dokázal puk zastavit na brankové čáře a udržel Sharks ve hře!
Na druhé straně se dostal ke střele Kane a i Forsberg skvěle zasáhl!

60:35

Vlasicova střela od modré skončila vedle branky.

60:06

Sharks vyhráli vhazování a začnou prodloužení s pukem na svých hokejkách.

60:01

Třetí třetina je u konce a skončila 1:1. Krátce před koncem se do vedení dostali hosté, ale domácí během minuty dokázali odpovědět a poslali tak utkání do prodloužení. Podaří se Sharks natáhnout sérii vítězství? Už teď je jasné, že jedním získaným bodem se Sharks výrazně přiblížili play-off.

Střely na branku 33:29

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:46

Kane to zkusil zpoza branky, ale Forsberg byl pozorný.

59:33

Zakázané uvolnění domácích zastavuje hru.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:47

Duncan Keith měl otevřenou horní část branky, ale Burns jeho pokus zablokoval!

58:18

Oba týmy se už nikam neženou a uvidíme pravděpodobně prodloužení.

57:38

57:38 Patrick SHARP - 3:3

57:38

Chicago právě vstřelilo branku!
A je znovu vyrovnáno! PATRICK SHARP dostal nahrávku mezi kruhy a jeho střelu Jones ztlumil, ale nezastavil! Chicago tak bleskurychle vyrovnává! Asistence: Alex DeBrincat a Erik Gustafsson.

55:41

55:41 Tomáš HERTL - 2:3

55:41

San Jose právě vstřelilo branku!
Žraloky posílá do vedení český šikula TOMÁŠ HERTL! Barclay Goodrow jel do útočného pásma, ale u modré čáry dostal tvrdý hit a puk získal Erik Gustafsson. Jenže toho jednoduše obral o puk přijíždějící Hertl a český útočník upaloval sám na branku z pravé strany a střelou do pravého rohu skóruje! Asistence: Barclay Goodrow.

55:10

Nahození na branku od modré čáry pokryl Jones.

54:25

Chris Tierney objel branku a pokoušel se zakončit k tyči, ale Forsberg se stihl přesunout a utěsnil mezeru u tyčky.

53:50

Pavelski se dostal ke střele z mezikruží, ale trefil brusli domácího obránce.

53:22

Oba celky hrají dobře z obrany a nikdo už nechce udělat chybu.

52:42

Puk se dostal do ochranné sítě a následuje komerční přestávka.

52:12

Až nyní se hosté osvobozují a mohou uklidnit hru.

51:45

Chicago zamklo San Jose v pásmu a kombinuje.

51:03

Victor Ejdsell dostal puk před skoro prázdnou branku a hned zakončoval, ale Jones předvedl fantastický zákrok!

50:31

Burns neprostřelil hradbu před brankou Chicaga a domácí dostávají puk do středního pásma.

50:13

Zakázané uvolnění i na druhé straně.

49:43

Burns vyhodil puk až na zakázané uvolnění.

49:31

49:10

Sharks vyhazují až za branku Chicaga.

48:49

Hosté jsou pod tlakem a Chicago hraje svou přesilovou hru daleko lépe než hosté.

48:20

Patrick Kane trefil Vlasica a hosté dostali puk do středního pásma.

47:56

Domácí jsou v útočném pásmu a Arťom Anisimov trefil tyčku!

47:31

Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Logan Couture – 2 min., hákování).

47:13

Vlasic zpoza své branky vyvezl puk až do útočného pásma a odchází střídat.

46:29

Sharks dobře napadají a dělají problémy v rozehrávce domácího celku.

46:04

45:52

San Jose se ve své přesilové hře k ničemu nedostalo a tahle přesilovka byla doslova tragická.

45:40

Další útok San Jose je zastavený ofsajdem.

45:21

Burnsova nahrávka byla sražena a domácí se opět osvobozují.

44:42

Hosté se v první polovině přesilové hry nedostali do útočného pásma a domácí velmi dobře brání.

44:17

Domácí zkraje oslabení vyhazují.

44:04

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Andreas Martinsen – 2 min., hákování).

43:48

Couture našel v přečíslení dva na jednoho Kanea, ale ten si tentokrát na Forsberga nepřišel!

43:29

Pavelski hledal Tierneyho na pravé straně a to se mu i povedlo, ale Tierney nedokázal uklidit puk do branky.

42:48

Čtvrtá formace Sharks dostala domácí pod tlak a Blackhawks se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.

41:50

Labanc hledal Hertla, ale to se mu nepovedlo.

41:12

Mikkel Bødker se dostal ke střele z pravé strany a Forsberg zasahuje.

40:44

V úvodu třetí třetiny se hraje především ve středním pásmu a nikdo nechce udělat chybu.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli pouze jednu branku, o kterou se postaral Evander Kane. Ten ujel domácí obraně a překonal domácího brankáře střelou mezi nohy. Hra je dost vyrovnaná a oba celky mají stejně blízko k vítězství.

Střely na branku 21:25

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:42

Hertl nahodil do útočného pásma a to je asi vše, co se stane ve druhé části.

39:17

Sharks zamkli Chicago v pásmu a Forsberg má dost práce, aby udržel vyrovnaný stav.

39:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:22

Couturova štiplavá střela z pravého kruhu nadělala velké problémy Forsbergovi, který měl i kus štěstí, protože se k dorážce dostal Kane, ale nedokázal puk zasunout do branky!

38:00

Domácí se nyní dostali do tlaku a z pravé i levé strany pálili na branku, ale Jones vše pokryl.

37:48

Connor Murphy vystřelil podobně jako v první třetině, ale nyní byl jeho pokus sražen do ochranné sítě.

37:20

Sharks jsou najednou aktivnější a pokoušejí se ujmout vedení.

36:39

36:39 Evander KANE - 2:2

36:39

Máme opět vyrovnáno! Mikkel Bødker vyslal do samostatného nájezdu EVANDERA KANEA, který přejel celé hřiště ve velkém tempu, ujel všem obráncům a střelou mezi betony propasíroval puk do branky! Asistence: Mikkel Bødker.

36:09

Burnsovu střelu od modré čáry tečoval před brankou Sorensen, ale černá guma skončila mimo branku.

35:42

Martinova střela nadělala problémy Forsbergovi, ale puk neskončil v brance. Následuje komerční přestávka.

35:27

Meier nezpracoval puk a domácí prohodili puk do středního pásma.

35:01

34:40

Vinnie Hinostroza vystřelil z mezikruží, ale puk nenasměroval mezi tři tyče.

34:15

Ovšem nyní už se píská, protože na puk nikdo nesáhl.

34:09

Hosté vyhodili přes všechny čáry, ale puk byl tečovaný a zakázané uvolnění se nepíská.

33:41

Karlsson to zkusil z velké dálky a jeho propagační pokus pokryl domácí brankář.

33:17

Hansen posílal střílenou přihrávku před branku, ale Brauna nenašel. Další útočnou akci Žraloků zastavuje ofsajd.

32:31

Goodrow nahodil do útočného pásma, ale k puku se nedostal a domácí kontrolují hru.

31:59

Kämpf dojel za branku, kde byl poslán k zemi Burnsem.

31:40

31:20

Hostům se nedaří přechod do útočného pásma a přesilová hra pomalu končí.

31:03

Chicago opět vyhazuje a dokonce se dostalo i do útoku a Martin Jones musel přerušit hru.

30:31

Tierney pálil z levého kruhu, ale branku minul a puk skončil v ochranné síti.

29:52

Labanc špatně nahrál na modrou a San Jose se samo vyhnalo z útočného pásma.

29:40

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (David Kämpf – 2 min., držení hole).

29:01

Meier projel do útočného pásma jako nůž máslem, objel Keitha a zakončoval bekhendem mezi betony Forsberga, ale ten je stihl včas sevřít.

28:34

Hosté se pomalu dostávají do tempa a začínají více trápit domácí obranu.

27:47

Patrick Kane nahodil puk před branku a Saad se ho snažil ze vzduchu srazit do branky, ale to se mu nepovedlo.

27:29

Hosté jsou v útočném pásmu a kombinují s pukem na hokejkách.

26:50

Evander Kane střílel z levé strany, ale na domácího brankáře si nepřišel.

26:33

Pavelski se dostal ke střele z pravé strany a trefil pouze Forsberga. Následuje komerční přestávka.

25:32

Odstřelování branky San Jose pokračuje a Jones má ve druhé třetině plné ruce práce.

24:47

Hertl zavezl puk do útočného pásma, ale hned za modrou byl obrán o puk a domácí útočí.

24:22

Burnsova střela byla zablokována a dopředu jdou domácí.

24:08

Po dalším zásahu Jonese se vhazuje po jeho pravici.

23:36

Couture byl ve středním pásmu zastaven čistým hitem a Jordan Oesterle se vydal do útoku, objel branku a chtěl překonat Jonese, ale ten byl včas u pravé tyče. Poté se ke střele dostal český bek Rutta, ale ani on nepřekonal maskovaného muže Žraloků.

22:56

Hosté se v útočném pásmu moc dlouho neudrželi a Braun teď musí bránit útok Chicaga.

22:24

Goodrow vystřelil z otočky z pravého kruhu a Forsberg zasahuje.

22:00

Chicago je stále u puku a nikam nepospíchá.

21:20

Domácí drží kotouč a pokoušejí se dostat do útočného pásma.

20:51

Meier vystřelil z pravé strany a Forsberg zasahuje.

20:25

Evander Kane to zkusil od modré a domácí brankář poprvé ve druhé třetině zasahuje.

20:01

První třetina je u konce. Jako první se prosadili hosté, kteří vedli 0:1 a hráli velmi dobře. Jenže během necelých dvou minut dali domácí dvě branky a otočili vývoj první třetiny.

Střely na branku 11:10

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:54

Burns trefil od modré čáry Forsberga, který puk nedokázal chytit a k dorážce se dostal Pavelski, ale brankáře Chicaga nedokázal překonat!

19:25

Pavelski ve středním pásmu špatně nahrál a puku se ujali domácí, kteří o puk také velmi rychle přišli. Ke střele se dostal Burns, ale jeho střela byla sražena do ochranné sítě.

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:42

Hertlova střela od modré skončila před brankou a poté domácí obrána odpálila puk.

18:15

Domácí jsou při chuti a Victor Ejdsell od modré čáry trefil břevno!

16:50

16:50 Connor MURPHY - 2:1

16:50

Domácí během necelých dvou minut otáčí vývoj první třetiny! CONNOR MURPHY dostal puk velmi šťastně na modrou čáru a jeho střela trefila Jonese do lapačky. Od ní se odrazila do tyče a od tyče do branky. Bez asistence.

16:34

Alex DeBrincat dostal nahrávku před branku, kde byl úplně sám, ale Jones předvedl skvělý zákrok!

15:32

15:32 Alex DEBRINCAT - 1:1

15:32

Chicago nevyužilo přesilovou hru, ale chvilku po jejím vypršení skóruje! Hinostroza vystřelil z levého kruhu a Jones puk vyrazil doprava, kde se z dorážky do prázdné branky prosazuje ALEX DEBRINCAT a vyrovnává na 1:1! Asistence: Vinnie Hinostroza a Brandon Saad.

15:20

15:02

Hosté vyhazují.

14:54

Duncan Keith vypálil od modré čáry, ale Martin Jones na střelu dobře viděl a ukryl ji do lapačky.

14:14

Arťom Anisimov vystřelil z vrcholku levého kruhu a Jones na poslední chvíli zasáhl betonem!

13:41

Domácí se drželi po vyhraném buly v útočném pásmu, ale nyní už Braun vyhazuje.

13:20

Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Brent Burns – 2 min., podražení).

13:00

Labanc vybojoval puk za brankou a po narážečce se dostal ke střele z kruhu, ale branku minul.

12:25

Sorensenova další střela skončila jen těsně vedle pravé tyče.

11:57

Žraloci uzavřeli střední pásmo a domácí se jen horko těžko dostávají do útočného pásma.

11:17

Patrick Kane se dostal ke střele z mezikruží, ale trefil pouze beton Martina Jonese.

11:01

Po zásahu Burnse skončil puk mezi diváky a následuje další komerční brejk.

10:38

Chicago se snaží odpovědět a je v útočném pásmu.

09:15

09:15 Marcus SÖRENSEN - 0:1

09:15

Hosté jdou do vedení! Hansen zajel s pukem za branku a odtud poslal nahrávku před branku. Tam si sjel velmi dobře MARCUS SÖRENSEN, který střelou z první trefil prostor nad betonem a posílá Žraloky do jednobrankového vedení. Asistence: Jannik Hansen.

08:45

Hosté v útoku nic nevymysleli a dopředu jdou domácí.

08:15

Couturova formace motá hlavy domácím obráncům a drží se v útočném pásmu.

07:50

Domácí o puk velmi rychle přišli a z velkého úhlu se ke střele dostal kapitán San Jose, ale Forsberg měl bližší tyč dobře pokrytou.

07:24

Pavelski hledal Kanea, ale trefil obránce a Chicago má kotouč ve své moci.

07:06

Dillon nahodil na branku a Forsberg nevěděl, kde má puk. Labanc se pokusil dorážet, ale trefil beton brankáře, který už poté kotouč pokryl.

06:53

Dillonovu střelu od modré čáry zastavil Forsberg a následuje komerční přestávka.

06:25

Hosté jeli v akci dva na jednoho, ale poslední obránce Chicaga skvěle zasáhl a zabránil tak první brance zápasu.

05:33

04:45

Vlasicovu střelu tečoval před brankou Hertl, ale kotouč skončil mimo tři tyče.

04:17

San Jose se přesilová hra zatím nedaří a domácí už poněkolikáté vyhodili.

03:32

Hertl se dostal před branku a Brent Seabrook musel zatáhnout za záchranou brzdu a českého útočníka přidržel.

02:18

Burnsův střelecký pokus z rohu hřiště minul branku a San Jose přišlo o pásmo.

01:59

Třetí lajna Žraloků pořádně zatopila domácí obraně, ale Forsberga ohrozit nedokázala.

01:27

Tierney zavezl puk do útočného pásma a Dillon dostal puk na střelu, ale branku minul.

00:49

Domácí hokejisté jsou stále v útočném pásmu a do zápasu vstupují velmi aktivně.

00:24

Patrick Kane prověřil Jonese střelou z vrcholku kruhu a poté vystřelil od modré Brent Seabrook a i jeho pokus Jones pokryl.

00:01

Chicago Blackhawks: A. Forsberg (Bérubé) – Keith (A), C. Murphy, Seabrook (A), Rutta, E. Gustafsson, Oesterle – Schmaltz, Sharp, DeBrincat – Jurčo, Anisimov, Saad – Martinsen, Highmore, Hinostroza – Kämpf, P. Kane (A), Ejdsell.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Braun, Burns (A), Dillon, DeMelo, P. Martin, Vlasic – Bødker, Couture (A), Goodrow – Hansen, Hertl, E. Kane – M. Karlsson, Labanc, Meier – Pavelski (C), Tierney, Sörensen.

Rozhodčí: Steve Kozari, Brian Pochmara – Scott Cherrey, Ryan Daisy.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Vzájemné zápasy
San Jose Sharks 7:2 Chicago Blackhawks
Chicago Blackhawks 3:1 San Jose Sharks
San Jose Sharks 3:1 Chicago Blackhawks
Chicago Blackhawks 4:1 San Jose Sharks
San Jose Sharks 43-23-9
Žraloci jsou v úplně jiné pozici než domácí tým a kráčí si za postupem do play-off. San Jose přijíždí do United Center se sedmi vítězstvími v řadě! Žraloci útočí na první místo v pacifické divizi a na Vegas už ztrácí pouze 6 bodů. Do konce základní části je k dispozici ještě 14 bodů a San Jose se při aktuální formě může dostat na první místo v pacifické divizi. Žraloci v posledním utkání porazili Flames 5:1 a Evander Kane zaznamenal další dvě branky! Tenhle trejd se ukazuje jako výtečný tah Douga Wilsona, který svůj tým posílil na správném místě! Dokáže San Jose vyhrát a dotáhnout Vegas na rozdíl čtyř bodů?

Nejproduktivnější hráči
Joe Pavelski 19+41
Brent Burns 11+49
Logan Couture 31+26
Chicago Blackhawks 31-36-9
Asi největší překvapení letošní sezony je právě Chicago. To je až na třináctém místě západní konference se ziskem 71 bodů po 76 zápasech. Chicago už nemá ani malou naději na to, aby se dostalo do play-off. Kane a spol. budou mít delší dovolenou než v minulých letech. Chicago v předchozím utkání přerušilo sérii porážek a dokázalo porazit Islanders 1:3. V minulém zápase se San Jose dostalo Chicago v SAP center výklep 7:2. Podaří se dnes domácím vrátit San Jose porážku?

Patrick Kane 26+46
Jonathan Toews 20+32
Nick Schmaltz 21+28
Hezké úterní ráno všem hokejovým fanouškům. Základní část NHL finišuje a my se společně podíváme na souboj mezi Chicagem a San Jose. Přenosem Vás provede Vojtěch Görög.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.

3:4

Branky a nahrávky: 16. DeBrincat (Hinostroza, Saad), 17. C. Murphy, 58. Sharp (DeBrincat, E. Gustafsson) – 10. Sörensen (Hansen), 37. E. Kane (Bødker), 56. Hertl (Goodrow), rozh. náj. Labanc