konec (2:0)

22.03.2018, 16:00 • Xanthi FC Arena, Xanthi • Skupina 1 • Michal Raška

Tipsport: 1.0 30.0 35.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

89

Nyní se domácí hráč Tsimikas provinil faulem ve středu hrací plochy a dostal žlutou kartu.

80

Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Berardi, přichází Zafferani.

76

Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Gasperoni, přichází Pancotti.

74

Nyní se hostující hráč Censoni dopustil faulu blízko svého vápna a obdržel žlutou kartu. Řecko tak má přímý kop.

69

Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Galanopoulos, přichází Kotsopoulos.

65

Gasperoni obdržel žlutou kartu.

61

Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Chatzigiovannis, přichází Fesidis.

57

Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Tamagnini, přichází Battistini.

56

Řecko právě vstřelilo branku!
Po skvělém bránění hostů v úvodních třiceti minutách to nakonec vypadá na pořádný debakl, jelikož Řekové dávají už čtvrtou branku! Autorem nynějšího gólu je KONSTANTINOS TSIMIKAS!

53

Nyní už je branka uznána a Řecko tak pokračuje v tempu, ve kterém ukončili první poločas! Druhý přesný zásah si dnes připisuje ATHANASIOS ANDROUTSOS! Asistence: Vergos.

50

Domácí sice vstřelili gól, ale nakonec branka Řecka nebyla uznána, jelikož se Galanopoulos dopustil faulu na Lunadeie.

46

Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Nikolaou, přichází Chatzidiakos.

45

Řecko ještě střílí druhou branku těsně před přestávkou! O druhý zásah řeckého výběru se tentokrát postaral ATHANASIOS ANDROUTSOS!

37

A je to gól! Nakonec favorit střílí branku v první půli a jde do vedení! O první zásah v dnešním utkání se postaral NIKOLAOS VERGOS. Asistence: Galanopoulos.

24

Hlavní rozhodčí Fjodor Zammit podruhé vytáhl žlutou kartu, kterou tentokrát obdržel hostující hráč Mularoni.

10

Lunadei se provinil faulem ve středu hrací plochy a rozhodčí Fjodor Zammit vytáhl první žlutou kartu.

4:0

konec (2:0)

Branky: 37. Vergos, 45. Androutsos, 53. Androutsos, 56. Tsimikas

Karty:   89. Tsimikas (GRE) – 10. Lunadei (SMA), 24. Mularoni (SMA), 65. Gasperoni (SMA), 74. Censoni (SMA)

Střely na branku: 9:0. Střely mimo: 10:0. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:15.

Řecko: Kotsaris – Deligiannidis, Mavropanos, Nikolaou (46. Chatzidiakos), Tsimikas (C) – Galanopoulos (69. Kotsopoulos), Karachalios – Manthatis, Androutsos, Chatzigiovannis (61. Fesidis) – Vergos
Náhradníci: Astras – Fesidis, Chatzidiakos, Kotsopoulos, Masouras, Milogevits, Staikos

San Marino: Benedettini – D'Addario, Censoni (C), Valentini, Grandoni – Gasperoni (76. Pancotti) – Berardi (80. Zafferani), Lunadei, Tamagnini (57. Battistini), Mularoni – Tomassini
Náhradníci: Zavoli – Battistini, Conti, De Angelis, Pancotti, Venerucci, Zafferani

Rozhodčí: Fjodor Zammit – Luke Portelli, Mitchell Scerri (vš. MLT)