konec (2:0)

22.03.2018, 16:00 • Xanthi FC Arena, Xanthi • Skupina 1 • Michal Raška

Tipsport: 1.0 30.0 35.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:54:48)
Je konec. Řecko nakonec jasně potvrdilo roli favorita a vyhrálo vysoce 4:0. I když se hosté ze San Marina drželi přes půl hodinu, nakonec ve 37. minutě inkasovali, když se prosadil Vergos. Těsně před přestávkou přidali Řekové druhý zásah, tentokrát to byl Androutsos. Ve druhé půli domácí navázali na tu první a v 53. mnutě přidal svůj druhý gól Androutsos. O tři minuty později přidal už čtvrtou branku Řecka Tsimikas. Poté už branka nepadla a Řecko je na prvním místě s šestnácti body, zatím co San Marino jasně na posledním bez bodu.

90+4

90+4

Ovšem následně skončil balón pouze vedle hostující svatyně a to je pravděpodobně vše.

90+3

Hosté se zmocnili míče po centru z levé strany, ale Řecko to ještě zkouší z pravé strany.

90+3

Pokus domácích o střelu skončil jen vedle brány Benedettiniho.

90+2

Hosté to zkoušeli po levé straně, ale dopustili se faulu.

90+1

Tsimikas se postavil k přímému kopu, ale svou střelu poslal pouze vedle hostující svatyně.

90+1

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90

Domácí ještě mají přímý kop po faulu hostujícího hráče.

89

Nyní se domácí hráč Tsimikas provinil faulem ve středu hrací plochy a dostal žlutou kartu.

88

Nyní se Řecko provinil faulem ve středu hrací plochy a hosté mají volný kop.

87

A San Marino zůstane u míče v podobě autového vhazování.

86

Hosté to zkoušejí po levé straně.

85

Řekové získali autové vhazování na polovině hostů.

84

Nyní má San Marino autové vhazování na své polovině.

83

Ovšem následná střela Tsimikase z přímého kopu skončila vedle hostující svatyně.

82

Poté se hosté provinili faulem a Řekové tak mají přímý kop.

81

Nyní Řecko získalo autové vhazování na polovině San Marina.

4:0

konec (2:0)

Branky: 37. Vergos, 45. Androutsos, 53. Androutsos, 56. Tsimikas

Karty:   89. Tsimikas (GRE) – 10. Lunadei (SMA), 24. Mularoni (SMA), 65. Gasperoni (SMA), 74. Censoni (SMA)

Střely na branku: 9:0. Střely mimo: 10:0. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:15.

Řecko: Kotsaris – Deligiannidis, Mavropanos, Nikolaou (46. Chatzidiakos), Tsimikas (C) – Galanopoulos (69. Kotsopoulos), Karachalios – Manthatis, Androutsos, Chatzigiovannis (61. Fesidis) – Vergos
Náhradníci: Astras – Fesidis, Chatzidiakos, Kotsopoulos, Masouras, Milogevits, Staikos

San Marino: Benedettini – D'Addario, Censoni (C), Valentini, Grandoni – Gasperoni (76. Pancotti) – Berardi (80. Zafferani), Lunadei, Tamagnini (57. Battistini), Mularoni – Tomassini
Náhradníci: Zavoli – Battistini, Conti, De Angelis, Pancotti, Venerucci, Zafferani

Rozhodčí: Fjodor Zammit – Luke Portelli, Mitchell Scerri (vš. MLT)