konec (2:0)

22.03.2018, 16:00 • Xanthi FC Arena, Xanthi • Skupina 1 • Michal Raška

Tipsport: 1.0 30.0 35.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:54:48)
Je konec. Řecko nakonec jasně potvrdilo roli favorita a vyhrálo vysoce 4:0. I když se hosté ze San Marina drželi přes půl hodinu, nakonec ve 37. minutě inkasovali, když se prosadil Vergos. Těsně před přestávkou přidali Řekové druhý zásah, tentokrát to byl Androutsos. Ve druhé půli domácí navázali na tu první a v 53. mnutě přidal svůj druhý gól Androutsos. O tři minuty později přidal už čtvrtou branku Řecka Tsimikas. Poté už branka nepadla a Řecko je na prvním místě s šestnácti body, zatím co San Marino jasně na posledním bez bodu.

90+4

90+4

Ovšem následně skončil balón pouze vedle hostující svatyně a to je pravděpodobně vše.

90+3

Hosté se zmocnili míče po centru z levé strany, ale Řecko to ještě zkouší z pravé strany.

90+3

Pokus domácích o střelu skončil jen vedle brány Benedettiniho.

90+2

Hosté to zkoušeli po levé straně, ale dopustili se faulu.

90+1

Tsimikas se postavil k přímému kopu, ale svou střelu poslal pouze vedle hostující svatyně.

90+1

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90

Domácí ještě mají přímý kop po faulu hostujícího hráče.

89

Nyní se domácí hráč Tsimikas provinil faulem ve středu hrací plochy a dostal žlutou kartu.

88

Nyní se Řecko provinil faulem ve středu hrací plochy a hosté mají volný kop.

87

A San Marino zůstane u míče v podobě autového vhazování.

86

Hosté to zkoušejí po levé straně.

85

Řekové získali autové vhazování na polovině hostů.

84

Nyní má San Marino autové vhazování na své polovině.

83

Ovšem následná střela Tsimikase z přímého kopu skončila vedle hostující svatyně.

82

Poté se hosté provinili faulem a Řekové tak mají přímý kop.

81

Nyní Řecko získalo autové vhazování na polovině San Marina.

80

Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Berardi, přichází Zafferani.

80

Nyní se Řekové dostali do další střely, ale ta tentokrát skončila pouze vedle hostující brány.

79

Hosté získali volný kop na své polovině, potom co se domácí dopustili faulu při útoku.

78

Hosté to zkoušeli po levé straně, ale neprošli přes obranu Řecka.

77

Ovšem následný přímý kop Tsimikase skončil pouze vedle hostující brány.

76

Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Gasperoni, přichází Pancotti.

74

Nyní se hostující hráč Censoni dopustil faulu blízko svého vápna a obdržel žlutou kartu. Řecko tak má přímý kop.

73

Po centru si pro sebe vzal míč Benedettini.

72

Následně si ale domácí hráč navedl míč ke středu, ale vypálil pouze vedle hostující svatyně.

71

Řekové se neprokombinovali středem hrací plochy.

70

Nyní hosté získali autové vhazování na své polovině.

69

Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Galanopoulos, přichází Kotsopoulos.

69

Po něm se dostali opět do vápna Řeků, ale ke střele opět ne.

68

Nyní mají hosté volný kop.

67

Po centru do vápna z pravé strany se žádný domácí hráč nedostal do zakončení a hosté získali autové vhazování.

66

Nyní hosté mají autové vhazování na své polovině.

65

Gasperoni obdržel žlutou kartu.

63

Domácí se dostali k dalšímu zakončení, ale to tentokrát skončilo pouze vedle brány Benedettiniho.

62

Útok hostů je u konce a u míče tak jsou opět Řekové.

61

Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Chatzigiovannis, přichází Fesidis.

61

Domácí jsou opět u balónu, ale následně ho získali hosté a mohou tak něco vymyslet po levé straně.

60

Po střele, která skončila vedle brány bude mít Benedettini odkop od své svatyně.

59

Domácí v pohodě drží míč ve středu hrací plochy a po chvíli získali autové vhazování.

58

Nyní se hosté poprvé za celý zápas dostali až do vápna Řeků, ale do zakončení už ne.

57

Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Tamagnini, přichází Battistini.

56

Řecko právě vstřelilo branku!
Po skvělém bránění hostů v úvodních třiceti minutách to nakonec vypadá na pořádný debakl, jelikož Řekové dávají už čtvrtou branku! Autorem nynějšího gólu je KONSTANTINOS TSIMIKAS!

56

Další faul hostů a Řecko tak má opět přímý kop.

55

Nyní domácí získali volný kop na polovině San Marina, který ale rozehráli nakrátko.

53

Nyní už je branka uznána a Řecko tak pokračuje v tempu, ve kterém ukončili první poločas! Druhý přesný zásah si dnes připisuje ATHANASIOS ANDROUTSOS! Asistence: Vergos.

52

Hosté drží míč na své polovině, ale následně jej ztratili a dopředu tak jde Řecko.

50

Domácí sice vstřelili gól, ale nakonec branka Řecka nebyla uznána, jelikož se Galanopoulos dopustil faulu na Lunadeie.

49

Benedettini se postará o další odkop od své svatyně, potom co míč skončil vedle jeho brány.

48

Následná střela Chatzigiovanise, ale skončila pouze vedle brány.

47

Domácí získali volný kop z nějakých třiceti metrů.

46

Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Nikolaou, přichází Chatzidiakos.

Červené karty: 0:0
První poločas je u konce a Řecko zatím vede 2:0. I když se hosté ze San Marina drželi přes půl hodinu, nakonec ve 37. minutě inkasovali, když se prosadil Vergos. Těsně před přestávkou přidali Řekové druhý zásah, tentokrát to byl Androutsos.

45+1

45

Řecko ještě střílí druhou branku těsně před přestávkou! O druhý zásah řeckého výběru se tentokrát postaral ATHANASIOS ANDROUTSOS!

44

Centr domácích z levé strany přistál ve vápně, ale následná střela skončila pouze vedle hostující svatyně.

43

Ovšem následně ukořistili míč hosté a dostali se na půlku Řecka, kde ale ztratili balón a domácí mají autové vhazování.

42

U míče jsou opět domácí a pomalu obklopují hostující vápno.

41

Útočná snaha hostů skončila faulem.

40

Nyní hosté získali volný kop ve středu hrací plochy.

39

Další střela Řeků na bránu, ale tentokrát předvedl Benedettini další solidní zákrok.

38

Domácí jsou první brankou nabuzení a opět se dostali až do vápna, ovšem tentokrát střela nepřišla a míč skončil pouze v zámezí. Následuje odkop Benedettiniho.

37

A je to gól! Nakonec favorit střílí branku v první půli a jde do vedení! O první zásah v dnešním utkání se postaral NIKOLAOS VERGOS. Asistence: Galanopoulos.

36

Nyní to Řecko zkouší po pravé straně a dostali se až do vápna!

35

Střela Mavropanose skončila opět vedle hostující brány.

34

Nyní se domácí dopustili faulu a zatím to z jejich strany není příliš dobrá hra, jelikož jsou jasnými favoriti. Hosté ze San Marina se zatím brání nadměrně skvěle.

33

Opět se Řekové dostali ke střele, ale ta skončila pouze vedle svatyně San Marina.

32

32

Chatzigiovanis vypálill pouze vedle hostující svatyně a Benedettini se postará o další odkop od své svatyně.

31

Po třiceti minutách hry je zatím stav stále bezbrankový a San Marino se drží skvěle.

30

Domácí se dostali do nebezpečného útoku, ale ten skončil pouze střelou vedle hostující brány.

29

Ovšem po rohovém kopu skončila střela domácí pouze vedle hostující svatyně.

28

Domácí mají v pořadí už sedmý rohový kop.

28

Hosté pouze nakopli míč na polovinu Řecka, kde ho následně ztratili a domácí mají autové vhazování.

27

Domácí se při svém pokusu ohrozit hostující bránu dopustili faulu.

26

San Marino získalo autové vhazování na své polovině.

25

Domácí se opět dostali ve vápně ke střele, ale ta tentokrát skončila jen vedle hostující brány.

24

Hlavní rozhodčí Fjodor Zammit podruhé vytáhl žlutou kartu, kterou tentokrát obdržel hostující hráč Mularoni.

23

Benedettini ale bude mít pouze odkop od své svatyně, jelikož míč se po odrazu řeckého hráče odkutálel do zámezí.

22

Domácí získali rohový kop z pravé strany a mohou se tak dostat do dalšího ohrožení hostující svatyně.

21

Středem hrací plochy to zkoušeli domácí, ale následně míč skončil pouze vedle brány a Benedettini tak má odkop od své svatyně.

20

Ovšem tento rohový kop nepřinesl žádné zakončení, ale u míče jsou opět domácí.

19

Řecko získalo další rohový kop z pravé strany.

18

Ani tento útok Řekům nevyšel a San Marino se postará o autové vhazování.

17

A další centr do vápna od domácího hráče, ale následné zakončení skončilo pouze vedle brány Benedettiniho.

16

Ovšem následný roh skončil mimo vápno a dopředu se dostali hosté, kteří vybojovali autové vhazování.

15

I následný roh skončil střelou, ale ta byla zblokována vedle brány a následuje další rohový kop z pravé strany.

14

Následně domácí dostali další centr do vápna a nyní už to byla i první střela na bránu, ovšem Benedettini si připisuje dobrý zákrok a následuje tak další roh.

14

Nyní domácí získali rohový kop z levé strany, ale s ním si poradila obrana San Marina a odkopla míč do bezpečí.

13

Nyní Řecko získalo autové vhazování na polovině San Marina, ovšem hostující obrana je následně vytlačila až ke středu hřiště.

12

Nyní to hosté zkusili po pravé straně, ale přihrávka do běhu byla až příliš dlouhá a skončila pouze u brankáře Kotsarise.

11

Následně se faulem provinili Řekové a San Marino tak má volný kop ze své poloviny.

10

Lunadei se provinil faulem ve středu hrací plochy a rozhodčí Fjodor Zammit vytáhl první žlutou kartu.

9

Domácí se nedostali ani ke střele míč mají v držení hosté.

8

Nyní následuje přímý kop pro Řeky.

7

Nyní domácí tým kombinuje ve středu hrací plochy a následně to zkouší po pravé straně, ovšem tam zasáhla obrana hostů.

6

Domácí se neprodrali přes obranu San Marina a hosté tak mohou jít dopředu.

4

Řecko to zkoušelo po pravé straně a vybojovalo autové vhazování.

3

Nyní se San Marino dostalo dopředu a vybojovalo přímý kop z nějakých třiceti metrů.

1

Domácí se okamžitě dostali až ke střele, ale ta tentokrát skončila vedle brány.

1

Řecko: Kotsaris – Deligiannidis, Mavropanos, Nikolaou, Tsimikas (C) – Galanopoulos, Karachalios – Manthatis, Androutsos, Chatzigiovannis – Vergos
Náhradníci: Astras – Fesidis, Chatzidiakos, Kotsopoulos, Masouras, Milogevits, Staikos

San Marino: Benedettini – D'Addario, Censoni (C), Valentini, Grandoni – Gasperoni – Berardi, Lunadei, Tamagnini, Mularoni – Tomassini
Náhradníci: Zavoli – Battistini, Conti, De Angelis, Pancotti, Venerucci, Zafferani

Rozhodčí: Fjodor Zammit – Luke Portelli, Mitchell Scerri (vš. MLT).
Momentálně se Řecko ve skupině 1 nachází na druhém místě se třinácti body a skóre 15:2. San Marino je jasně poslední bez bodu a se skóre 1:16, když se této maličké zemi podařilo vsítit branku Česku, které nakonec vyhrálo 3:1.
V dalším kole kvalifikace se proti sobě utkají týmy Řecko a San Marino. Jasný favorit je v tomto případě jasný, ale hosté samozřejmě mohou překvapit stejně jako před šesti lety rovněž v kvalifikaci, když na domácí půdě remizovali s Řeckem 0:0. V posledním vzájemném utkání se tato mužstva spolu utkala před před pěti měsíci na půdě San Marina. Po poločase vedli hosté jasně 2:0 a domácí po červené kartě hráli v deseti. Ve druhé půli Řecko přidalo další tři branky a San Marino bez jediné střely prohrálo 0:5.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

4:0

konec (2:0)

Branky: 37. Vergos, 45. Androutsos, 53. Androutsos, 56. Tsimikas

Karty:   89. Tsimikas (GRE) – 10. Lunadei (SMA), 24. Mularoni (SMA), 65. Gasperoni (SMA), 74. Censoni (SMA)

Střely na branku: 9:0. Střely mimo: 10:0. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:15.

Řecko: Kotsaris – Deligiannidis, Mavropanos, Nikolaou (46. Chatzidiakos), Tsimikas (C) – Galanopoulos (69. Kotsopoulos), Karachalios – Manthatis, Androutsos, Chatzigiovannis (61. Fesidis) – Vergos

San Marino: Benedettini – D'Addario, Censoni (C), Valentini, Grandoni – Gasperoni (76. Pancotti) – Berardi (80. Zafferani), Lunadei, Tamagnini (57. Battistini), Mularoni – Tomassini

Rozhodčí: Fjodor Zammit – Luke Portelli, Mitchell Scerri (vš. MLT)