konec (2:0)

22.03.2018, 19:00 • Eintracht-Stadion, Braunschweig • Skupina 5 • Michal Raška

Tipsport: 1.09 10.5 20.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:02:40)
Je konec. Německo nakonec vyhrálo hladce 3:0. O první branku se postaral v 11. minutě Löwen, který zamířil hlavou k pravé tyči. Ve 26. minutě přidal druhý gól domácích Teuchert, který tváří v tvář brankáři uspěl. A v 88. minutě měl možnost pokutového kopu Öztunali, který uklidil míč do pravé části branky.

90+4

90+4

Klostermann to vzal na sebe a vypálil, ovšem jeho rána šla nad bránu Glazera.

90+3

Nyní se Tah dopustil faulu na polovině Izraele.

90+3

Německo jde po pravé straně, ale potom co se dostali do vápna jim míč odebrala obrana hostů.

90+2

Příliš dlouhá přihrávka na Eggesteina skončila jen v zámezí za bránou Izraele.

90+1

Potom co míč skončil v zámezí má Glazer odkop od své svatyně.

90

Nyní to Němci zkouší po levé straně přes Klostermanna.

89

Nyní se hostující hráč dopustil faulu a u míče budou tak domácí borci.

88

Německo právě vstřelilo branku!
Německo jde do vedení 3:0! K pokutovému kopu se postavil LEVIN ÖZTUNALI a zamířil po zemi do pravé části branky, zatím co brankář Glazer šel k opačné tyči.

88

Eggestein naznačil střelu, přičemž ho hostující obránce poslal k zemi a následuje pokutový kop pro domácí.

87

87. Penaltový zákrok Glazera.

87

Byla nařízena penalta pro Německo.

87

Poté se D. Glazer dopustil faulu ve středu hrací plochy a u míče tak budou dál Němci.

86

Hozez napálil pouze domácího obránce.

86

Po rohovém kopu se nikdo nedostal ke střele, ale po dalším centru to byl Serra, který hlavou minul levou tyč.

85

Ovšem střela Öztunaliho byla zblokována hostujícím obráncem a nyní má Německo rohový kop.