0:3

konec (0:1, 0:1, 0:1)

02.03.2018, 17:30 • Steel aréna, Košice • 51. kolo • Lukáš Pancurák sk

Tipsport: 1.68 4.8 3.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo sa dnešné stretnutie medzi tabuľkovými susedmi HC Košice a HK Dukla Trenčín. Po výsledku 0:3 sa z výhry tešia hostia.

Pomer striel v dnešnom zápase: 24:28

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok večera. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (19:46:08)

59:28

Už sa pravdepodobne nič neudeje.

58:28

Arbitri teraz nemajú dôvod hru prerušovať, sekundy preto plynú mimoriadne rýchlo. Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny, o malý moment odštartuje aj záverečná 60-sekundovka.

57:38

Puk opúšťa pásmo hostí, oba celky budú striedať počas hry.

56:40

Trenčín pokračuje s piatimi hráčmi. Čaká sa prakticky už len na záverečnú sirénu, čo naznačuje aj nízke tempo hry. Prvoradou úlohou Trenčína teraz bude dopomôcť Valentovi k čistému kontu.

56:05

Ešte jedna dobrá bomba, ktorá Valentovi vypadla. Hričina sa následne snažil voľný puk upratať do siete, avšak padajúceho brankára Trenčína neprekonal.

55:30

Trenčín sa oslobodzuje, puk letí cez všetky čiary.

55:16

Dve výborné strely prakticky z identického miesta teraz vyslal Marek Hovorka. Obe delovky vyslal príklepom, obe zastavil Michal Valent svojou ľavou nohou. Po druhej strele už hru radšej prerušil.

54:19

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Bohunický – 2 min., držanie).

54:02

Nasleduje komerčná prestávka.

53:05

Medzičasom hrajú Košice s piatimi hráčmi.

52:38

Trenčania boli teraz pri prechode útočnou modrou čiarou aktívni až príliš a sami sa vystavili postaveniu mimo hry. Tá je tak vykázaná do stredného pásma.

52:16

Ďalšie odpálenie puku v podaní domácich, tentokrát aspoň do stredného pásma.

51:42

Košičania sa v tomto oslabení dobre bránia a puk posielajú cez všetky čiary až k Valentovi. Odtiaľ sa už Dukla príliš neponáhľa, jej prípadný štvrtý gól by už prakticky nič neriešil.

50:45

Vylúčenie v tíme HC Košice (Pulli – 2 min., krosček).

50:27

Plynie záverečných 10 minút riadnej hracej doby. Takmer s určitosťou pritom môžeme hovoriť aj o záverečných desiatich minútach dnešného zápasu Košíc s Trenčínom.

49:26

Hričina sa snažil spoza bránky nahodiť k bránkovisku, jeho puk obrana Trenčína sklepla priamo pod lapačku Valenta. Ten sa zbytočne nesnažil rozohrať a hru prerušil.

48:59

Hra sa prelieva zo strany na stranu, ani jeden z gólmanov teraz nemal prácu. Tento fakt vyhovuje neporovnateľne viac Trenčínu, ktorý je veľmi blízko k dôležitým trom bodom.

0:3

Branky a nahrávky: 12. Pač (Starosta), 38. Bezúch (Holenda, Ölvecký), 46. Mikula (Holenda)

HC Košice: Habal (Lundström) – Kessel, Dudáš (A), Čížek, Šedivý, Koch, Pulli, Vrábeľ, Matejka – Miklík, Pacan, Kafka – Hovorka (A), Boltun, Nagy (C) – Hričina, Suja, Jenčík – Šoltés, Klíma, Petráš

HK DUKLA Trenčín: Valent (Hiadlovský) – Starosta (A), Bačík, Cebák, Holenda, Bohunický, Pač, Themár, Deveaux – Radivojevič (C), Ölvecký, Bezúch – Hecl, Sádecký, Sojčík – Varga, Dlouhý (A), Mikula – Gašparovič, Švec, Hudec

Rozhodčí: Snášel, Orolin – Smrek, Stanzel

04:25 TRE 2 Ölvecký, vysoká hůl
11:21 TRE 0:1 Pač (Starosta)
13:24 KOS 2 Suja, sekání
37:06 TRE 0:2 Bezúch (Holenda, Ölvecký)