02.03.2018, 17:20 • ČPP Aréna, Hradec Králové • 51. kolo • Petr Šatalík

Tipsport: 1.4 5.7 6.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek z města pod Bílou věží vše, přeji vám pěkný zbytek pátečního večera, příjemné prožití víkendu a někdy příště se budu opět těšit, na počtenou. (19:54:05)

HC Dukla Jihlava – Matěj Stříteský
Střely na bránu v třetí třetině (celkem):

Mountfield HK – 12 (40)
HC Dukla Jihlava – 9 (29)
Duel mezi Hradcem a Jihlavou je za námi. Dukla si rozhodující náskok vypracovala už v první třetině, kdy zaskočila Mountfield a třemi góly si vybudovala důležité vedení. Aktivnějším celkem sice nebyla, ale produktivnějším rozhodně ano. V třetí třetině nejprve svému soupeři opět odskočila na rozdíl tří gólů, když se dobrou ranou prosadil Hamill, zásah Cingela v poslední minutě byl už pouhou kosmetickou úpravou skóre. Ježci si posílili sebevědomí před skupinou o sestup. Lvi se nacházejí v nedobrém rozpoložení, v němž by rozhodně před play off končit nechtěli. O to větší důležitost bude mít nedělní derby, které sehrají na ledě pardubického Dynama.

59:52

Ještě jedna rána, kterou z levé strany od modré čáry vyslal Vydarený. Gólman Dukly kotouč vyrazil před sebe a následně jej zalehl.

59:48

Východočeši ještě natlačili kotouč do brankoviště celku z Vysočiny, ale tam Škarek úřadoval se svou lapačkou, kterou touš přikryl.

59:21

59:21 Lukáš CINGEL - 2:4

59:21

Hradec právě vstřelil branku!
Východočeši ještě kosmeticky upravují skóre. Filip Pavlík vystřelil z levé strany od modré čáry. Kotouč byl v mezikruží sražen. LUKÁŠ CINGEL si ho rychle našel a svým druhým dnešním zásahem koriguje na 2:4! Asistence: Filip Pavlík, Dominik Graňák.

59:01

Obrovská mela před Škarkem, Vopelka už mohl dorážet do prázdné brány, jenže byl zezadu nešetrně atakován jedním z hráčů Dukly, sudí mlčí.

58:38

Radovan Pavlík získal kotouč v útočném pásmu a přihrál na modrou Cibulskisovi, jenž však chumel hráčů před Škarkem nepropálil.

58:07

Šimánek málem ztratil puk v souboji s Čachotským, jenž šikovně napadal rozehrávku Hradce. Nakonec ale Lvi černou pryž na čepelích udrželi.

57:48

Svěřenci Petra Vlka už dnes na žádné ofenzivní finesy nepomýšlejí, z čehož plyne i jejich další zakázané uvolnění.

57:41

Nakonec Mountfield dokázal natlačit černou pryž do brankoviště Dukly, takže ho Škarek musel přikrýt lapačkou. Buly po jeho levé ruce.

57:06

Utkání vstupuje do své závěrečné fáze a Jihlava zatím nemá příliš velké problémy bránit se atakům Východočechů, kteří se nyní do šance nemohou dostat.

56:40

Suchánek stihl odehrát kotouč před rychlonohým Cingelem. Bednář v dalším útoku zavezl touš do čtveřice bránících hráčů a hrací předmět ztratil.

56:08

Zeman se šikovně vytočil z pravého rohu až na kruh a pálil z otočky, Pavelka poslal touš vyrážečkou do ochranné sítě!

55:42

Pláněk rozehrál křižně doleva na Filipa Pavlíka, ten šikovně prostrčil kotouč přes útočnou modrou. Mountfield ale třetinu dlouho neudržel.

55:08

Jihlava již rezignovala na jakékoliv útočení a zuby nehty brání obrannou modrou. Kotouče jednoduše vyhazuje z pásma.

2:4

Branky a nahrávky: 40. Cingel (Graňák, J. Pavelka), 60. Cingel (F. Pavlík, Graňák) – 11. Straka (Stříteský, Skořepa), 13. Straka (Jiránek), 20. Stříteský (Straka, Suchánek), 51. Hamill (Diviš, Skořepa)

Mountfield HK: Rybár (21. J. Pavelka) – Zámorský, Gregorc, Pláněk, Cibulskis, F. Pavlík, Graňák, Vydarený – Jaroslav Bednář (C), Kukumberg, Cingel – Látal, Koukal (A), Červený – Köhler (A), Berger, Šimánek – Vopelka, Zigo, R. Pavlík.

HC Dukla Jihlava: Škarek (Kořenář) – Šidlík, Stříteský, D. Váňa, Suchánek, Bryhnisveen, J. Zdráhal, Půža – Čachotský (C), Zeman, F. Seman – Straka, Skořepa (A), Jiránek – Rabbit, Hamill, Anděl – Žálčík, R. Hubáček, Diviš (A).

Rozhodčí: Hribik, Petružálek – Hynek, Špůr