3:4

konec (2:0, 0:3, 1:1)

02.03.2018, 17:00 • Svijanská aréna • 25. kolo • Jonáš Jech

To je ode mě pro dnešek ze Svijanské arény vše. Já se s Vámi loučím a snad někdy příště u Onlajnů napočtenou. (19:08:25)
Tak to asi nikdo nečekal. Hosté dokázali překvapit favorita a ve třetí třetině ještě navýšili vedení zásluhou Nováka. Za Tygry dal kontaktní branku pět minut před koncem Šuráň, ale víc už Šelmy nestihly. Utkání končí konečným těsným výsledkem 3:4.

59:47

Žůrek se vrhl pod nohy jednomu z hostů, který se už už snažil zakončovat do prázdné branky. Skvělý zákrok obránce.

59:30

Novák jde z branky!!

58:39

O puk se bojuje v rohu a hosté se snaží co nejvíce tahat čas.

57:15

Maťátko měl před sebou hradbu těl a proto se snažil mířit k tyči. Bohužel však branku těsně minul.

56:48

Tygři mají tři minuty na vyrovnání a za chvíli nejspíš odvolají Nováka.

54:08

Liberec právě vstřelil branku!

A přeci jen je tu branka při přesilovce. Od modré napřáhl JAKUB ŠURÁŇ a jeho střelu zastavila až síť za Kašparem. Asistence: Petr Bitman, Petr Šafařovský

53:50

Paradoxně velkou šanci měl Maydl, který se uvolnil od obránce ale branku Nováka přestřelil.

53:14

Jenomže Hadovi se střela od modré vůbec nepovedla. Sebral jí jeden z obránců a vyhazuje.

52:51

Teď mají domácí velkou šanci dostat se do kontaktu skóre.

52:31

Zbytečný zákrok u mantinelu od Křemena (KVA) a je vyloučen za sekání.

51:45

Jestli chtějí Tygři vyrovnat musí vrhnout do útoku všechny síly protože čas se neúprosně krátí.

51:31

Icing Varů.

51:03

49:03

Za podražení si jde sednout Novotný (KVA).

48:38

Karlovy Vary právě vstřelily branku!

Při hře 4 na 4 hosté skórují a odskakují o dvě branky. Nahození od modré čáry ztečoval za Novákova záda ADAM KŘEMEN. Asistence: Richard Záruba, Daniel Zavřel.

48:20

Tygři se pokusili Kašpara s pukem do branky dotlačit a to se vůbec nelíbilo obráncům a strhla se mela. Vyloučenými jsou Jiskra (KVA) a Křepelka (LIB).

3:4

Branky a nahrávky: 13. Rychlovský (Cikhart), 19. Hájek (Křepelka), 55. Šuráň (Bitman, Šafařovský) – 34. Novotný (Záruba, Jiskra), 36. Černý (Holub), 38. Záruba (Jiskra, Křemen), 49. Křemen (Záruba, Zavřel)

Bílí Tygři Liberec: K. Novák (Zajíček) – Aubrecht, Adamec, Šuráň, Hampl, Charvát, Žůrek, Had, Ira – Rychlovský, Maťátko, Liška, Drábek, Cikhart, Křepelka, Vomáčka, Bitman, Hájek (C), Žemba, Šafařovský, Šeliga

HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Horák) – Zavřel, Kosina, Bernáth, Stejskal, F. Novák, Kořán – Křemen, Jiskra, Záruba, Holub (C), Černý, Prošek, Maydl, Šťastný, Novotný, Karbulka, Fečo

Rozhodčí: Veselý – Hejdl, Podrazil

01:15 KVA 2 Holub, sekání
11:48 LIB 2 Maťátko, faul kolenem
12:31 LIB 1:0 Rychlovský (Cikhart)
18:44 LIB 2:0 Hájek (Křepelka)
20:08 LIB 2 Charvát, napadení