Tipsport extraliga

HC Oceláři Třinec – HC Dynamo Pardubice

2:6

konec (0:2, 1:1, 1:3)

02.03.2018, 17:20 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 200 diváků) • 51. kolo • Daniel Ježek

Tipsport: 1.67 4.5 4.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany to je pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji vydařený víkend. Na shledanou! (19:46:10)
Dynamo si tak vylepšilo postavení na šestém místě extraligové tabulky, Oceláři naopak přišli o možnost skončit po základní části na druhém místě.
Nejlepší hráči

David Cienciala (1+1) – Martin Kaut (3+1)
Utkání končí, z tříbodové výhry se radují hosté z Pardubic! Dynamo ve třetí třetině udrželo nadějný náskok z prvních dvou period a třemi brankami ještě upravit konečný výsledek. Hattrickem se zaskvěl Martin Kaut.

59:28

59:28 Tomáš MARCINKO - 2:6

59:28

Třinec právě vstřelil branku!
Tak domácí se nakonec dočkali druhé branky! Vladimír Dravecký zavezl kotouč do útočného pásma a z brankové čáry poslal kotouč na nehlídaného TOMÁŠE MARCINKA! Slovenský útočník měl jednoduchou úlohu v podobě trefení odkryté Kacetlovy branky! Asistence: Vladimír Dravecký, David Cienciala.

59:02

Utkání se již pouze dohrává. Oceláři drží kotouč za vlastní brankou a nikam se neženou.

58:31

Poslední dvě minuty zápasu. Hosté se pokoušeli o další útočnou akci, zastavil je však ofsajd.

57:51

57:51 Martin KAUT - 1:6

57:51

Dynamo právě vstřelilo branku!
Pardubice opět skórují, MARTIN KAUT završuje hattrick! Jordann Perret vybojoval kotouč ve středním pásmu, hostující útočník jej poté zavezl do útočné třetiny a byť faulován, dokázal přenechat puk najíždějícímu MARTINU KAUTOVI! Ten si počkal na správný moment a přesnou střelou trefil horní růžek Hamerlíkovy branky! Asistence: Jordann Perret.

57:00

Chmielewski neuspěl s přechodem do útočného pásma, na druhé straně pak nepřesně pálil Poulíček.

56:07

Adamský se pokoušel o rychlý přechod do útočného pásma, třineckého útočníka však zastavil ofsajd.

55:44

Marcinko to zkoušel po levé straně, jeho akce ale skončila sraženou střelou do ochranné sítě.

55:18

Icing domácích, hra se stěhuje k Hamerlíkovi.

55:01

Chmielewski z pravé strany centroval kotouč do předbrankového prostoru, kam si najížděl Ondřej Kovařčík. Třinecký útočník usměrnil puk do brankové výseče, skvělým zákrokem se ale prezentoval Kacetl.

54:15

54:15 Patrik POULÍČEK - 1:5

54:15

Pátý kotouč v třinecké síti! Martin Kaut a PATRIK POULÍČEK se znovu dostali do rychlého přečíslení, oba hráči Dynama si tentokráte prohodili role a PATRIK POULÍČEK, po skvělém pasu Martina Kauta, popáté rozvlnil síť třinecké branky! Asistence: Martin Kaut.

2:6

Branky a nahrávky: 31. Cienciala (Marcinko), 60. Marcinko (Dravecký, Cienciala) – 6. Hrabal (Marosz, Mojžíš), 12. M. Kaut, 34. Tomášek (Ščotka), 49. M. Kaut (Poulíček, Perret), 55. Poulíček (M. Kaut), 58. M. Kaut (Perret)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (34. Hamerlík) – D. Musil, M. Doudera, Linhart, Roth, Jank, L. Kovář – Rákos, R. Vlach, Martin Růžička (A) – Dravecký (A), Marcinko, Cienciala – Adamský (C), Polanský, Petružálek – Chmielewski, M. Kovařčík, O. Kovařčík.

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Klouček) – Čáslava (A), Trončinský (A), Wishart, Ščotka, Mojžíš, Hrabal, Holland – Rolinek (C), Marosz, T. Svoboda – Treille, Tomášek, Beran – Perret, Poulíček, M. Kaut – Machala, Dušek, Bojko.

Rozhodčí: Oldřich Hejduk, Daniel Pražák – Michal Zíka, Milan Jindra

05:45 PCE 0:1 Hrabal (Marosz, Mojžíš)
11:15 PCE 0:2 M. Kaut
15:42 PCE 2 Poulíček, vysoká hůl
19:36 PCE 2 Marosz, podražení
25:50 PCE 2 Trončinský, podražení