DHL Extraliga juniorů

HC Sparta Praha – Piráti Chomutov

5:4

konec (1:1, 1:0, 3:3)

02.03.2018, 18:15 • Tipsport arena • Nadstavba B • Info o změnách stavu (Jakub Borovský)

Tipsport: 1.65 5.0 3.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše, přeji hezký večer. (20:31:12)
Velmi zajímavý průběh nabídlo dnešní utkání mezi Spartou a Chomutovem. Zatímco v prvních dvou třetinách padly tři góly dohromady, v té poslední stejný počet branek vstřelil každý tým sám. I když se Piráti dostali v 58. minutě do vedení 4:3, Pražané se nevzdali a díky dvěma rychlým brankám v závěru si nakonec zajistili po vítězství 5:4 tři body.

58:49

Sparta právě vstřelila branku!
Další obrat je na světě. Od vyrovnávacího gólu uběhlo přesně 60 sekund a sparťané opět vedou. Přesilovkovou trefu si připisuje MARTIN JANDUS. Asistence: Ondřej Procházka, Vojtěch Komárek.

58:10

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Buchtela – 2 min., hákování).

57:49

Neuvěřitelný závěr tohoto utkání. Neuběhla ani jedna minuta a TOMÁŠ JANDUS srovnává skóre utkání na 4:4! Bez asistence.

57:03

Piráti právě vstřelili branku!
A Piráti jdou dokonce do vedení, když se opět prosazuje ONDREJ BUCHTELA. Bez asistence.

56:01

Chomutov využívá přesilovku pět na tři a po brance ONDŘEJE BUCHTELY je vyrovnáno! Asistence: Petr Chlán, Tomáš Hajič.

55:11

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Jandus T. – 2 min., podražení).

54:36

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Mrkvička – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

45:53

Chomutov ale velmi rychle odpovídá v přesilovce. DANIEL ŠILAR se dostal k odraženému puku a přesnou střelou snižuje na 2:3 z pohledu hostů. Asistence: Tom Polák, Kryštof Ouřada.

45:28

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Janda – 2 min., podražení).

44:07

Sparta utíká do dvoubrankového vedení díky gólu RADKA JEŘÁBKA, který tvrdě vypálil od modré čáry. Asistence: Tomáš Jandus, Jakub Wojnar.

40:01

40:00

38:40

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Hřebíček – 2 min., podražení).

37:08

Sparťané jdou opět do vedení. Martin Jandus vystřelil a puk těsně před brankou jemnou tečí dostal za gólmanova záda VOJTĚCH KOMÁREK. Asistence: Martin Jandus, Ondřej Procházka

20:01

5:4

Branky a nahrávky: 9. Mrkvička (Kropáček, Pejchal), 38. Komárek (Jandus M., Procházka), 45. Jeřábek (Jandus T., Wojnar), 58. Jandus T., 59. Jandus M. (Procházka, Komárek) – 17. Chlán (Köver, Hřebíček), 46. Šilar (Polák, Ouřada), 57. Buchtela (Chlán, Hajič), 58. Buchtela

HC Sparta Praha: Wolf (Hofmann) – M. Jandus, Janda, Mrkvička, Sedliský, Eliáš (A), Jeřábek, Karoch, Hanuš – Komárek, T. Jandus (A), Schwamberger, Nacházel, Fabiánek, Bílek, Procházka, Pejchal, Chlouba, Kropáček, Dubský (C), Wojnar. Trenér: Pavel Geffert.

Piráti Chomutov: Běhula (Skokan) – Buchtela, Kopic, Seemann, Kleiner, D. Novák, Studený, A. Novák (C), Hajič (A) – Köver, Bajer, Polák (A), Hřebíček, Chlán, Kulich, Veselý, Šeliga, Šišolák, Šilar, Ouřada, Adámek. Trenér: Jaroslav Beck.

Rozhodčí: Vokřál – Gabriel, Zmeškal

06:12 SPA 2 Wojnar, podražení
07:25 CHM 2 A. Novák, krosček
08:55 SPA 1:0 Mrkvička (Kropáček, Pejchal)
13:56 SPA 2 Kropáček, sekání
16:07 CHM 1:1 Chlán (Köver, Hřebíček)
17:45 SPA 2 M. Jandus, hákování
37:08 SPA 2:1 Komárek (Jandus M., Procházka)